Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник золоті зуби, до чого сниться золоті зуби уві сні

Перш ніж намагатися пояснити, до чого сняться золоті зуби, сонник нагадує, що золото уві сні обіцяє багатство, успіх і процвітання, а зубки, в узагальненому понятті, віщають про біди, наклепі і проблеми зі здоров’ям.

Думка Міллера

Сонник Міллера вважає — все, що пов’язано з цим людським органом, віщає про суєту, роздратуванні, зіткненні з малоприємними людьми. Якщо приснилося, що з якихось причин у вас випадають золоті зуби, значить, попереду важкий час, який вплине на плоди ваших тривалих праць і внесе сум’яття в душу. А ось бачити уві сні, що вставляєте собі щелепу з дорогоцінних металів, віщує славу і підвищення добробуту.

Остерігайтеся злоби і пересудів

У новому сімейному сонник є визначення, до чого сниться, що випадають золоті зуби. Приснився сюжет попереджає про біди, пов’язаних з наклепом і злістю оточуючих. Бачити сновидіння жінці, в якому у чоловіка випала вставна коронка з дорогоцінного металу, означає великі проблеми у взаєминах з коханим через підлих і неправдивих пліток. Якщо у чоловіка уві сні випадає коронка з золота, значить, наяву гряде відкритий конфлікт на робочій території.

Налагодьте відносини з другою половинкою

Сонник Фрейда пояснює, до чого сняться зуби. Сновидіння пояснюється тягою сплячої людини до онанізму і страхом перед розголосом або покаранням за це. Якщо золота щелепу приснилася чоловікові, значить, наяву сновидець відчуває заздрість до гармонійним сексуальних відносин знайомих. Жінці бачити подібну картинку уві сні, означає, що сновидицей сильно захопилася самозадоволенням. За версією сонника закоханих, жінці таке сновидіння часто є передвісником швидкого запліднення.

Слідкуйте за своїм самопочуттям

Універсальний сонник пов’язує приснилися золоті зуби з хворобою і нездужанням. Бачити свої штучні протези уві сні, застерігає про захворювання, пов’язані з вухами, кінцівками або очима.

Будьте стійкими в невдачах

А ось те, до чого сниться, що вам вставляють зубні протези іншої людини, віщує обман брехня і зрада. Знайти зубки іншої людини, обіцяє снотолкователем можливість втілити задумане шляхом допомоги сторонніх осіб.

Знайти золоту коронку, яка представляє собою чималу матеріальну цінність — до фінансових проблем, боргами, кредитами.

Радійте, удача зовсім близько

Тлумачення сну в більшості своїй залежить від обставин, які передували появі цих органів. так:

 • Самовільно зважитися поміняти свою щелепу на дорогоцінну, віщає про правильно прийняте рішення;
 • Раптово виявити в роті чужий протез — до прибутку, хорошими новинами;
 • Вставляти собі чужі золоті зуби — обіцяє можливість просунутися по службі;
 • Видаляти свої зуби, щоб вставити імпланти — вам доведеться пройти свій шлях до успіху на самоті.
 • Покладайтеся на свою інтуїцію

  За версією снотолкователя Езопа бачення, в якому довелось побачити в своїй ротової порожнини золоті зуби, вказує на довіру і беззастережне підпорядкування сновидіння чужої думки. Будьте обережні, оскільки такі обставини призведуть до краху ваших особистих задумів і планів.

  За версією новітнього сонника, такий сон уособлює перешкоду, яке зачіпає вас за живе. Постарайтеся розібратися в причині такого неприйняття і локалізувати подразник.

  Сонник золоті зуби, до чого сниться золоті зуби уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: