Сонник зоопарк, до чого сниться зоопарк уві сні

Якщо уві сні ви ходите по зоопарку в повній самоті — будьте готові зіткнутися з проблемами в реальному житті. Чи не складно також здогадатися,, до чого сниться сон, в якому під час прогулянки по зоологічному парку з вами були діти або близька людина — ви занадто мало уваги їм приділяєте. Про все це і у всіх подробицях вам повідає сонник.

Бути відвідувачем зоопарку — до проблем і засмучення

Якщо вам наснився сон, в якому ви гуляєте по зоопарку і розглядаєте тварин на самоті — до проблем, причому вони будуть змінювати один одного, забираючи надію на те, що коли-небудь все налагодиться.

Бачити уві сні, що ви привели в зоопарк своєї дитини або прийшли з коханою людиною — в реальності сім’я і друзі страждають через вашого неуваги до них. Негайно прийміть заходи і оточіть своїх рідних турботою, радить сонник Міллера.

Сниться, що в клітинах замість звірів знаходяться люди — ви — «річ у собі», і ви дуже неохоче йдете на контакт з іншими. Не варто так «Нелюбов» людей, потрібно стати більш товариським.

Працювати в зоопарку — для смутку немає причин

Наснилося, що ви працівник зоопарку, який годує звірів — ваше життя повне різноманіття і задоволення. Продовжуйте жити в такому ритмі, і печаль ніколи не увійде в ваш будинок.

Бачити уві сні, що ви ветеринар в зоопарку, і щоранку на роботі ви починаєте з обходу та огляду тварин — ви дуже хороший і відданий друг, готовий в будь-яку хвилини прийти на допомогу. Друзі вас цінують за це, радує своїм тлумаченням сонник Лоффа.

Сниться, що ви людина, яка чистить і прибирає клітки в зоопарку — незважаючи на те, що життя часто підкидає вам дрібні неприємності, ви не сумуйте і залишаєтеся оптимістом. Це дуже допоможе вам у подальшому житті.

Сафарі-парк або Щастя знайде дорогу до вас…

Приснився сон, що ви прийшли на прогулянку не в звичайний зоопарк, а в Сафарі-парк, де живе велика кількість левів та інших тварин африканської савани без клітин і вольєрів — незважаючи на здаються труднощі, щастя вже поруч, обіцяє Місячний сонник.

Сниться, що ви годуєте маленького носорога з руки — Фортуна посміхнеться вам, але чи зумієте ви утримати удачу в своїх руках, залежить тільки від вас.

Грати і фотографуватися в Сафарі-парку з кошенятами лева, пантери, гепарда і інших представників сімейства котячих — завдяки своєму сильному духу і напористості, ви зумієте досягти бажаного.

Дельфінарій і гідропарк — сюрпризів і подарунків знак

Бачити себе відвідувачем дельфінарію — до веселих сюрпризів, влаштованим для вас друзями, пророкує сонник Цвєткова.

Сниться, що ви годуєте качок і лебедів, що живуть в ставку гідропарку — кохана людина порадує вас приємним і несподіваним подарунком.

Наснилося, що ви перебуваєте всередині величезного океанаріуму і спостерігаєте за різними водними мешканцями — до нових знайомств, які внесуть в життя багато позитиву та енергії, обіцяє Сучасний сонник.

Втеча з зоосаду як символ протесту

Наснилося, що ви наздоганяєте носорога, який втік із зоопарку — щось вас не влаштовує в житті, тому ви ведете себе зухвало і агресивно.

Побачити уві сні, що із зоопарку втекли всі звірі — щоб досягти бажаного, ви готові піти навіть проти громадської думки, пророкує Весняний сонник.

Сонник зоопарк, до чого сниться зоопарк уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: