Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник золотий годинник, до чого сниться золотий годинник уві сні

Приснилися золотий годинник сонники трактують неоднозначно. Такий знак уві сні віщує плідний період, який потім згадується, як найкращий. З іншого боку — обіцяє підступність близьких знайомих або інтриги. Зрозуміти,, до чого сниться символ, допоможуть подробиці.

Можливі неприємності

Сонники трактують приснився золотий годинник суперечливо. Сновидіння може виявитися передвісником неприємностей або успіху. Наприклад, така знахідка має протилежне значення: незабаром сплячому чекають втрати.

Причому, знаходити саме годинник уві сні означає: неприємності відбудуться через необов’язковість сплячого. Прийдешні втрати не будуть занадто великими, проте сонник попереджає: треба більш відповідально виконувати свої обов’язки на роботі і вдома.

Настає сприятливий період

Наснилося знаходити і одягати їх? Тлумачення сну може бути позитивним: завдяки відмінно виконуваної, злагодженій роботі знайдете фінансову незалежність, стабільність. Також знаходити їх уві сні обіцяє успіх в особистому житті або радісну звістку.

Бачити себе власником нових золотих годинників — відмінне ознаку. Сонник обнадіює: ви вийдете переможцем в негласному суперництві з більш сильними конкурентами, опинившись вдалим їх.

Іноді трактування сновидіння наступна: знайти їх — випаде дуже рідкісний шанс на удачу, яким зумієте скористатися.

Можете самі собі нашкодити

До чого сниться знайти старий хронометр, нехай і з золота? Сонник рекомендує: переосмислити своє сприйняття реальності, оскільки ви живете минулими спогадами, тоді як життя йде вперед.

Отримати годинник уві сні в подарунок від невідомого: станете чиїмось боржником. Причому, повернути борг швидко не зможете.

До чого сниться віддавати їх кому-то? Упустити свій шанс, дати можливість комусь зайняти ваше місце на роботі. Віддавати подрузі подаровані вам золотий годинник означає: образити (можливо, незаслужено) кохану людину і будете через це дуже переживати.

Удача в бізнесі

Якщо на руці золотий годинник — сонник нагадує: до важливого життєвого події залишилося зовсім небагато часу, треба встигнути підготуватися. Бачити їх на руці уві сні обіцяє бізнесменам: підприємства виявляться успішними.

Наснилася покупка дорогої моделі? Сновидіння повідомляє: ваш шлях до багатства буде недовгим і не занадто клопіткою. Купувати — починати нові важливі справи, успіх яких залежить тільки від ваших здібностей, уміння все правильно розрахувати.

До чого сняться наручні золотий годинник? Сонник стверджує: незабаром отримаєте незначний прибуток або невелику суму грошей. Також наручні уві сні віщують: сновидіння чекає успішне просування по кар’єрних сходах.

Які наснилися?

Для вірного тлумачення пригадаєте, якими вони були:

 • Жіночі — близькі знайомі, які не давали приводу засумніватися в собі, вкрадуть у вас якусь цінну річ;
 • Наручні — наяву отримаєте суспільне визнання;
 • Красиві, з браслетом — дівчині віщують швидке заміжжя, яке виявиться щасливим;
 • Кишенькові — успіх у справах залежить від сплячого. Однак пам’ятайте: ціле складається з дрібниць, тому їм треба приділяти достатньо уваги;
 • На золотому ланцюжку — символ пунктуальності, точності;
 • З ними масивна ланцюг — щоб домогтися задуманого, потрібно все ретельно, точно спланувати.
 • Крім того, жіночі, з браслетом обіцяють дівчині подарунок, швидше за все, від коханого. Жіночі золоті годинники можуть попереджати сновидіння про інтриги, що плетуться навколо нього, здатних порушити його спокій.

  Сонник Міллера: попереду труднощі

  До чого сниться, ніби самі подарували золотий годинник комусь? Треба готуватися до неприємностей. Також бачити уві сні, як подарували їх означає: ваші інтереси постраждають через сумнівні розваг.

  Сонник золотий годинник, до чого сниться золотий годинник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: