Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник золоті сережки, до чого сниться золоті сережки уві сні

Прикраси як предмет розкоші, стилю, а іноді і як символ якої-небудь події займають в житті людини особливе місце. Сновидіння з прикрасами можуть нести в собі як позитивні так і негативні прогнози сонника, і особливо цікаві його прогнози про парних прикрасах уві сні. До чого сниться сюжет з золотими сережками? Тлумачення залежить від багатьох факторів.

В першу чергу, таке сновидіння буде ставитися не тільки до сновидцу, але до його взаємодії з іншими людьми. Наявність пари речей завжди передбачає певний союз — хоч ділової, хоч любовний, тому відсутність однієї сережки буде нести погана прикмета. Матеріал сережок — золото, майже завжди несе в собі гарне тлумачення сонника, але знову ж таки, все залежить від ситуації.

До чого сняться сережки із золота?

Інтерпретація сонника часто відштовхується від того, кому приснився сон — чоловікові або жінці. Для представника сильної статі то,, до чого сниться бачити уві сні золоті сережки на будь-кого — знак відповідальності і зобов’язань. В майбутньому чекайте ситуацію, яка приведе вас до опіки над близькою людиною.

Якщо ж золоті сережки були у сновидіння в долоні, то це хороший знак — сонник пророкує збільшення добробуту, і надходження нових пропозицій по бізнесу, за допомогою яких можна буде виправити фінансову ситуацію в кращу сторону.

Для вагітної жінки побачити уві сні золоті сережки — привід не ходити на чергове УЗД щодо з’ясування статі майбутньої дитини. Вона може не сумніватися,, до чого сниться такий сюжет: у неї незабаром народиться здоровий і міцний хлопчик.

Так само, для представниць слабкої статі сережки в сновидінні обіцяють несподівану новину, яка допоможе розібратися з ситуацією життєвою ситуацією, придбати матеріальну незалежність, і принесе тільки позитивні емоції.

Якщо молода дівчина уві сні носить золоті сережки у вухах, і вони здаються їй дуже важкими, вона відчуває себе в них некомфортно, то передбачення будуть негативними. Незабаром на неї буквально звалиться непідйомна тягар обов’язків, які будуть тільки обтяжувати її.

До чого сниться прикраса у вухах сторонньої жінки? Це не дуже добрий знак. Потрібно побоюватися пліток і чуток, які розпускає ваша суперниця. Крім цього стежте за чоловіком, не виключено, що він вже не настільки вірний вам.

За сонником Міллера золоті сережки уві сні трактуються як поява дуже приємною і цікавою роботи, яка активізує кар’єрне зростання, поліпшить фінансове становище. І чим красивіше сережки, тим краще будуть складатися події.

Але цей же сонник трактує сновидіння в негативному ключі, якщо хоч одна з окрас було поламано. Те,, до чого сниться така картина — символ пліток, пересудів, які приведуть до зниження авторитету, як у робочій сфері, так і в сфері особистісних відносин.

Якщо уві сні ви отримали в подарунок золоті сережки, то це вірний знак нового ділового знайомства. Причому придбання ділового партнер буде відбуватися за допомогою вашого друга або другої половинки.

Але якщо сережки були у вигляді кілець, то це символ циклічності, повернення до забутого, старому, просто кажучи, в найближчому майбутньому ви наступите на «ті ж граблі», і якщо зараз в житті мало приємного — чорна смуга, то можете не чекати її завершення.

Молода дівчина, яка побачила уві сні золоті сережки з камінням, буде занурена в дрібні побутові клопоти, які не дадуть їй розслабитися і отримувати задоволення від життя. Але якщо камінь в сережці був всього один, великий, і дорогоцінний, то можна очікувати визнання в любові, сердечність близького друга.

Для заміжньої жінки сюжет з дрібними білими камінчиками в золотій прикрасі уві сні символізує образи і сльози наяву, які вона незаслужено отримає від своєї другої половини, і причиною тому будуть плітки суперниць.

Спокійне і щасливе сімейне життя очікує дівчину, якщо уві сні їй подарували золоті сережки. За прогнозом сонника дуже важлива особистість того, хто дарує. Якщо це чоловік, то швидше за все її чекає спекотне визнання в любові, і пропозиція про заміжжя від цього персонажа. А якщо їх подарувала жінка, то знайомий, симпатичний вам чоловік почне проявляти знаки уваги.

Дії з сережками із золота уві сні

Будь-які дії з сережками в сновидінні так само мають велике значення для вірного тлумачення сонника. До чого сниться купувати уві сні золоті сережки? Якщо сновидець — чоловік, то його чекають проблеми з владою, офіційними інстанціями. Потрібно привести всі справи в порядок, в будь-який момент може нагрянути перевірка, яка обов’язково виявить недоліки, якщо вони є.

Якщо ж покупку здійснювала молода незаміжня дівчина, то сонник пророкує, що в її житті з’явиться настирливий кавалер. Але його почуття не будуть щирими, його поява має викликати серйозні побоювання, адже він буде переслідувати молоду особу в корисливих цілях.

Знайти уві сні золоті сережки — хороший знак сонника. Для ділового чоловіка це передвістя вигідного справи, здійснення якого буде цілком і повністю залежати від партнерів по бізнесу. Тому потрібно підтримувати з діловими співробітниками якомога більш теплі стосунки.

Приховані таємниці підсвідомості показує сюжет, де чоловік одягає золоті сережки уві сні. Сновидець заплутався в ситуації, що склалася, і постійно приміряє на себе роль того, ким він насправді не є, і наслідок — емоційне напруження і стрес — виливаються в такі сновидіння.

До чого сниться такий сюжет жінці? Трактування сонника має значення тільки в тому випадку, якщо хтось одягав на неї золоті сережки. Це застереження від необдуманих вчинків, авантюр, нескромних дій. Потрібно чинити по совісті, інакше сонник обіцяє зіпсовану репутацію і зниження авторитету.

Приміряти золоті сережки уві сні — добрий знак сонника для самотньої дівчини. На неї чекає зустріч з людиною, яка стане її справжньою, щирою любов’ю, і її почуття при цьому будуть взаємні. Якщо сновидицей сподобалося, як виглядають на ній сережки, то можна припустити, що її нові відносини закінчаться весіллям.

Погане тлумачення дає сонник ситуації, де сновидец втратив золоту сережку уві сні. Особливо несприятливий такий розворот подій для одружених і заміжніх. Це привід задуматися про фортеці сімейних уз, адже дуже скоро, за вашою ж вини, ви можете позбутися своєї другої половинки.

Якщо ж на прикрасі зламалася застібка, то це так само погана ознака сонника. Вас очікують неприємності на роботі, зокрема важка розмова, з’ясування відносин з начальством, що може привести до зниження по службі.

Сонник так само прогнозує в негативному ключі, якщо у вас вкрали золоті сережки уві сні. Бійтеся появи суперника чи суперниці, яка зможе відвести від вас коханої людини. Але сновидіння може мати і позитивну трактування, якщо вкрадена річ вам не подобалася — сонник обіцяє позбавлення від обтяжуючу зобов’язань.

Сонник золоті сережки, до чого сниться золоті сережки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: