Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зуб хитається, до чого сниться зуб хитається уві сні

Пояснення того, до чого сниться, що зуб хитається, можна виявити в багатьох тлумачів. Сонник надає прівідевшіеся уві сні зубах величезне значення. Такий сюжет може передбачати автомобільну аварію, яка послужить причиною отримання вельми серйозних тілесних травм.

Відразу кілька хитаються корінних або передніх пророкують нестабільну життєву ситуацію. Ще цей сценарій може попереджати про погіршення здоров’я. Емоційний стан буде пригніченим. Не виключено розвиток важкої депресії. Справитися з нею самостійно не вдасться.

Тлумачення сну з хитаються зубами говорить не тільки про Ваших власних проблемах зі здоров’ям, але ще і про хвороби близьких людей і просто знайомих. У цьому випадку важливе значення має те місце, де знаходиться розхитаний зуб. Якщо спереду, то хвороби виникнуть у батьків або найближчих родичів. Корінні попереджають, що хвороба торкнеться далеких родичів і приятелів. Нижній ряд означає жінок, верхній — чоловіків.

Деякі сонники свідчать, що бачити уві сні хиткий зуб до швидкого візиту в реальному житті до стоматолога. Не варто затягувати похід лікаря, ніж раніше взяти під контроль здоров’я своєї ротової порожнини, тим менше в подальшому доведеться витратити грошей на лікування.

Якщо уві сні якісь зуби хитаються, але не випадають, то наяву скоро з’явитися поповнення в родині. Ще один варіант,, до чого сниться цей сюжет — перехід на абсолютно новий життєвий етап. Варто розтлумачувати саме так в тому випадку, якщо на місці хиткого корінного або переднього вже виростає новий. Можливо, Ви вийдіть заміж, переїдете на інше місце проживання або отримаєте нову посаду.

Деякі сонники кажуть, що якщо уві сні хитаються зуби з кров’ю, то Ви або Ваші родичі важко захворієте. Велика навіть ймовірність того, що хвороба закінчується летальним результатом. Якщо розхитаний різець випав, але порожнього місця при цьому не з’явилося, то, за сонником, варто в реальному житті відмовитися від більшої частини намічених планів. Всіх їх чекає провал.

Ще кілька варіантів, до чого сниться цей сюжет

По ряду сонників якщо уві сні зуби хитаються і випадають, то в даний час Ви перебуваєте в нестійкому хиткому положенні. Існуючий стан справ приносить Вам чимало розлади. Невизначеність може бути присутнім у відносинах з протилежною статтю або в плані фінансів. Ще таке сновидіння по сонником може говорити про проблеми з самооцінкою, які зовсім скоро виникнуть наяву. Винуватцем цих проблем послужить якась складна ситуація.

Універсальний сонник пояснює,, до чого сниться хиткий передній зуб. Подібна картина трактується як прихована тривога. Цілком можливо, у вас є побоювання постати перед оточуючими людьми в невигідному світлі. Постарайтеся позбутися від тих моментів, які викликають особливе збентеження. Особливо, якщо це будь-які недоліки зовнішнього вигляду.

Виривати хиткий зуб уві сні до позбавлення від важких дум, що мучили наяву вже тривалий час. Сучасний сонник говорить, що сюжет, в якому ви відчували, що один або відразу декілька різців розхитані, обіцяє в реальному житті поява нового хорошого друга. Ця людина настільки зріднитися з Вами, що буде готовий зробити багато.

До чого сниться витягнути хиткий різець уві сні власною рукою у себе з рота також пояснює тлумач. Сюжет цей передрікає важке захворювання у дітей. Крім цього, як каже сонник, настане період сімейних негараздів і численних сварок. У проміжках між сварками затишшя буде недовгим. Розхитані уві сні абсолютно всі корінні і передні свідчать про невдоволення Вами практично всіх членів сім’ї. Родичам не подобається, які рішення Ви приймаєте, чим займаєтеся і з ким живете.

Сонник зуб хитається, до чого сниться зуб хитається уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: