Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник знаменитість, до чого сниться знаменитість уві сні

Цікаво, чи приємно бути знаменитістю? Багато хто скаже, що приємно. Адже що може бути краще, ніж ловити захоплені погляди шанувальників, роздавати інтерв’ю та автографи, позувати для модних журналів і не сходити з екранів телевізорів?! Багато дівчаток мріють стати популярними актрисами, а хлопчики — модними співаками. Однак у зоряного статусу є і зворотна, неприємна сторона: ніяких таємниць і секретів, ні дня без охорони, ні хвилини без гриму і під цілодобовим наглядом всюдисущих і нахабних папарацці.

Добре це чи погано — бути «зіркою» — кожен вирішує для себе сам. Чи вигідно дружити або жити пліч-о-пліч з популярним людиною — також справа кожного. А ось якщо знаменитість прийшла до вас уві сні? Або вам приснилося, що ви самі стали телезіркою? До чого сниться подібне? Про що попереджає нас підсвідомість подібними образами? Про це знають мудрі сонники. Давайте запитаємо у них, чому нам сняться «зірки»!

Бути знаменитістю

Наснилося, що ви телевізійна знаменитість — будьте обережні, ви занадто переоцінюєте свої можливості, можете постраждати через це, попереджає сонник Міллера.

Бачити уві сні себе великим вченим — в залежності від того, в якій сфері ви корифей, може змінюватися тлумачення сну. Природничі науки — вас чекає приємне спілкування з людиною, яка надасть вам неоціненну допомогу в майбутньому, точні — до фінансової стабільності, гуманітарні — до спокійного сімейного щастя.

Сниться, що ви модний співак або співачка, ви обнімаєтеся з фанатами — будьте уважні до своєї сім’ї, є ймовірність сварок і конфліктів.

Через терни до зірок»

Бачити уві сні свою зустріч зі знаменитістю, яка хоче зробити з вас кінозірку — до знайомства з впливовим і корисною людиною, обіцяє сонник Цвєткова.

Чи берете в кастингу, що проводився популярним співаком, — несамовито веселитися. Особливо добре, якщо уві сні ви перемогли в конкурсі.

Наснилося, що ви пробуєте на роль в кіно — вас не все влаштовує в своєму житті, тому ви занадто часто приміряєте на себе чужі образи. Сонник Ванги не рекомендує цим захоплюватися, є ризик втратити «своє обличчя».

В контакті зі знаменитістю

Наснилося, що ви цілуєтеся з померлою наяву знаменитістю — до самообману. Щось у вас йде не так, як повинно бути, але ви вперто не звертаєте на це уваги і продовжуєте робити вигляд, що вас все влаштовує.

Бачити свій секс зі знаменитістю — до публічного ганьби і неприємностей, передрікає сонник Фрейда.

Наснилася несподівана зустріч або поцілунок з вашим реальним кумиром — до виконання одного з найнеймовірніших бажань в реальності.

Сниться, що ви обнімаєтеся і цілуєтеся з артистом, якого не любите наяву — до несподіваних змін у житті. Якщо уві сні ви симпатизували знаменитості — до приємних, спілкування приносило неприємні відчуття — зміни на гірше, підказує Місячний сонник.

Якщо вам сниться, що ви відчуваєте любов до відомого людині, йдете з ним на побачення або перебуваєте в шлюбі — наяву ви бажаєте досягти успіху будь-якими способами, не зупиняючись ні перед чим.

Вести бесіди зі «зіркою»

Сниться, що ви берете інтерв’ю у знаменитості, а вона або він пропонує вам секс — до успіху у протилежної статі, пророкує Жіночий сонник.

Зустріти уві сні вагітну кінозірку — до несподіваного приємного сюрпризу або подарунку від коханої людини.

Наснилося, що ви розмовляєте зі знаменитістю — до гарних новин, ругаетесь — до пліток і неприємним розмовам.

Спілкуватися уві сні з популярним співаком, як зі старим другом — вас чекає підвищення по службі, дає надію Весняний сонник.

Цілуватися з кінозіркою для зйомок на обкладинку журналу — несподівано для себе ви опинитеся в центрі важливих подій і отримаєте з цього чималу користь.

Сонник знаменитість, до чого сниться знаменитість уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: