Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зола, до чого сниться зола уві сні

Уві сні зола символізує спогади про минуле або жалю про те, чого вже ніколи не буде. До чого ще сниться це неоднозначне сновідних речовина? Сонник врахує різні варіації і дасть вичерпну відповідь.

Думка Міллера

Наснилася зола? Сонник пророкує сновидцу дуже погані зміни і крах надій. Для хліборобів це знамення мізерного врожаю, для комерсантів і бізнесменів — невдалої угоди, для закоханих — любов, що пішла.

Чи готові?

До чого сниться ціла гора золи? Будьте готові до того, що справи підуть з рук геть погано, а до цього додадуться серйозні матеріальні витрати.

Наснилося, що зола падає прямо з неба? Сонник наполягає: гряде розставання назавжди і інші біди.

Допомога або скандал?

Сталося бачити, що близька людина копається в прогоріли дровах? Сонник пророкує: ваш обранець з незрозумілої причини почне допомагати по дому.

Чоловікам цей же образ віщує уві сні розлади з коханою через вашу власну інфантильність і нерішучості.

У чому щастя?

До чого ще сниться попіл? Сонник вважає, що витоки недавнього дивної події і пов’язаних з ними переживань криються в минулому.

Крім того, попіл уві сні відображає хвороба, розчарування і взагалі важкі часи. Копатися в золі буквально означає вести довгі і часом безглузді розмови.

Приснився деяка судина, в якому чітко вдалося бачити попіл? На вас обрушаться скажені гроші, але вони ж стануть причиною справжнього нещастя.

Шукайте!

До чого сниться зола в грубці? Уві сні це категоричний заклик залишити минуле і жити днем ​​сьогоднішнім. Цей же образ сонник вважає натяком на необхідність дістатися до самої суті або ж очиститися духовно.

Сталося бачити прогоріли вугілля в печі? Це означає, що вам доводиться докладати непомірні зусилля, щоб виконувати вкрай складну і відповідальну работенку.

Впевнені?

Уві сні зола в грубці також символізує незворотні зміни в сімейному житті. Можливо, розлучення, остаточний роз’їзд або навіть смерть одного з домочадців.

Наснилися згаслі вугілля в печі? сонник впевнений: ваші надії свідомо нездійсненні і ви це усвідомлюєте, навіть якщо боїтеся відкрито визнати.

До чого сниться, якщо довелося самостійно вигрібати залишки горіння з печі? В реалі добровільно відмовитесь від якихось відносин або ж благополучно завершите якесь справа.

Що робили?

Обов’язково згадайте, що довелося робити із золою уві сні.

 • Виносити з хати — розрив з близькими.
 • Розкидати — зайва категоричність веде до біди.
 • Є — застуда, переживання.
 • Впасти — різкі зміни.
 • Забруднитися — необгрунтоване звинувачення.
 • Посипати голову — звістка про смерть.
 • Пересипати щось — туга, жалю.
 • Струшувати з себе — що йде любов, зміни.
 • Наснилася невелика купка попелу? Тлумачення сну буквальне: ви втратите все, що мали ще вчора.

  Бережіться!

  Привиділася зола на постільній білизні? Найчастіше це ознака прийдешнього жалоби. Готуйтеся дізнатися про чужої смерті або навіть пережити цілу череду трагічних подій.

  Якщо найчистіше білизна була забруднена уві сні, то сонник попереджає: недоброзичливці намагаються нашкодити самим неймовірним, можливо, магічним способом.

  Іноді зола в подібному сюжеті є сприятливим символом. Вона відображає добровільна відмова від мирського і матеріального на користь духовного розвитку.

  Сонник зола, до чого сниться зола уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: