Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник золота рибка, до чого сниться золота рибка уві сні

Якщо уві сні ви побачили золоту рибку, не поспішайте загадувати три заповітних бажання. Існує безліч думок, що пояснюють, до чого сниться цей казковий персонаж. Сонник допоможе розібратися в них і вибрати найбільш відповідний.

Тлумачення за Міллеру

Перше, що потрібно зробити після пробудження, це пригадати всі деталі. Саме від них залежить, чекає вас щось хороше чи ні. Наприклад, сонник Міллера знає точно, якщо приснилася, що ви тримали золоту рибку в руках, то варто готуватися до низці приємних пригоди і удачі у всьому.

А ось молодим дівчатам сонник Міллера обіцяє союз з симпатичним і неодмінно багатою людиною. Якщо ж риба виявилася сонна або гірше того мертва, то для жінок вона символізує смугу важких випробувань, та й чоловікам обіцяє неприємності.

Однак той же сонник Міллера дає хорошу підказку. Якщо приснилося, що вам вдалося врятувати чарівну рибку, то скоро буде веселощі, вдалі покупки і радість.

Місце дії

Дуже важливим в розшифровці є і місце дії. Адже тлумачити доведеться не тільки саме чарівна істота, а й водойма або ємність, в якій вона плавала.

До чого сниться, наприклад, що велика казкова рибина хлюпається в красивому озері? Дуже скоро ваші найзаповітніші мрії дійсно збудуться, немов у казці. І таке тлумачення буде актуальним абсолютно для всіх.

Якщо ж жінці приснилася золота рибка, яка плаває у величезному акваріумі, то скоро вона вийде заміж. Однак заміжжя не буде таким вже успішним, як того хотілося б.

Значення для жінок

Взагалі сон про золотих рибок, що плавають в акваріумі, має особливе значення саме для дам. У деяких випадках, якщо жінці приснилася золотиста риба в акваріумі, то це явний натяк Вищих сил на вагітність.

Більш того сам акваріум виступає символом домашнього вогнища, сім’ї та дітей. Даючи конкретне тлумачення такого сновидіння, слід врахувати вид і стан ємності, якість води і т. д.

У цьому світлі вкрай негативне значення несе сон про мертву рибу. До чого сниться таке сновидіння, зрозуміти не важко. Сонник радить приготуватися до досить неприємних подій.

Поведінка риби

Беруся за розшифровку, обов’язково слід пригадати поведінку рибок. Адже часто сонник тлумачить їх поява уві сні, як відображення думок самого сновидіння. До чого сниться в цьому випадку такий сон? Якщо приснилося, що вони неспішно плавають у чистій воді, значить і життя ваше розмірене і спокійна. Якщо метушаться, швидко рухаються, то можливо сновидец занадто порається по будь-якого приводу.

А якщо врахувати, що золота рибка згідно з деякими трактувань сонника може уособлювати примарні надії і безплідні мрії, то не складно і самостійно зрозуміти,, до чого сниться такий сон. Всі ваші зусилля марні, тому варто розслабитися і відпустити їх.

Особливо символічний такий сон, якщо наяву вам доводиться розлучатися з коханою людиною. Наснилася задихається і хвора золота рибка? Відпустіть свого коханого, як це не було важко. Через час його місце обов’язково займе більш гідна людина.

Дії сновидіння

І наостанок, обов’язково проаналізуйте власні дії. З огляду на те, що найпоширеніша трактування казкової рибки це все ж виконання бажань, то дуже важливо згадати, що саме ви робили в нічному баченні.

Якщо просто дивилися, то і удача може пройти стороною, якщо ж тримали в руках, то однозначно отримаєте те, чого хотіли. Приблизно таке ж значення має і сон, в якому ви ловили і зловили рибку.

Однак сонник поспішає попередити вас. У деяких випадках, поява золотої рибки може бути ознакою марних сподівань. І навіть якщо уві сні, ви тримали її в руках, то наяву бажане не завдасть вам задоволення.

Сонник золота рибка, до чого сниться золота рибка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: