Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник золото, до чого сниться золото уві сні

З золотими прикрасами у народу пов’язано безліч прикмет і забобонів, наприклад, якщо людина втратить золотисте колечко або ланцюжок, то йому прощаються всі гріхи. А, до чого сниться золото? Не завжди такий сюжет уві сні трактується як сприятливий.

Тлумачення різних сонників

Ідіоматичний сонник трактує бачити уві сні золото як протиріччя його блискучою, яскравою поверхні. У реальному житті такий сюжет позначає брехня і фальш, які виходять від близької людини. Остерігайтеся лестощів, компліментів, вони не завжди щирі.

Якщо сновидец народився в літні місяці, і побачив золото уві сні, то значення такого сюжету швидше несприятливе: сонник обіцяє непотрібні витрати, марнотратство, які в підсумку призведуть до тривалого безденежному періоду.

Що означає уві сні побачити золото з жіночого сонником? На відміну від двох попередніх тлумачень, це сновидіння інтерпретується в позитивному ключі. Якщо жінка тримає дорогоцінний виріб в долонях, то це віщує їй небувалий успіх у всіх починаннях.

За сонником Міллера, золото — це застереження. Навколо вас розпускають плітки, які можуть привести до жахливого ганьби, втрати авторитету, або ж до розлуки з близькою людиною. Але якщо цінна річ у вас в руках, то очікуйте колосального успіху в справах.

Якщо приснилося золото, то сонник Лоффа трактує його як знак чистоти і багатства, і якщо в сновидінні ви купуєте золоту дрібничку, то в реальному житті не пропустіть нагоду похвалитися своїми досягненнями і показати свою перевагу і владу.

Мусульманський сонник дає негативний тлумачення сну, де золото було прокидатися. Такий сюжет віщує сновидцу печаль і страждання. І чим більше цінних речей було прокидатися, тим сильніше буде горе, і причиною йому може служити смерть або невиліковна хвороба рідну людину.

За сонником Ванги золото обіцяє неприємності в сім’ї, через те, що сновидець спробує командувати над своїми рідними. Не будьте узурпатором для своєї сім’ї, це може лише послабити родинні узи і привести до конфліктів і сварок.

Сонник Тафлісі тлумачить одночасне перебування в сновидінні золота і срібла як передвістя зльоту по кар’єрних сходах, підвищення по службі, або просто гарне стан справ в бізнесі.

Що означає уві сні золото за сонником мандрівника? Швидше за все, це символ вад, обману, лестощів, які скоро в надмірній кількості з’являться в життя. Але якщо проковтнути дорогоцінний виріб, навпаки, означає успіхи в творчості і поява нових, креативних ідей.

Що ще означає коли сниться золота коштовність? Французький сонник обіцяє людині, який побачив дорогоцінний метал в обіймах Морфея, втрату пильності, і можливість навіжених, необдуманих вчинків.

Золоті прикраси і вироби уві сні

Часто, вироби з дорогоцінного металу уві сні, особливо якщо вони зроблені майстерно і красиво, трактуються сонником як сприятливі знаки. Що позначають золото і сережки в сновидінні? Це знамення підвищення по службі, швидкого кар’єрного росту.

До чого сниться золото в ланцюжку? Будь-які дії з цією прикрасою уві сні можна віднести до вашої успішності. І якщо вона висить у вас на шиї, значить дуже скоро вас чекає успіх, якщо вона дарування, то успіх буде спровокований сторонньою людиною, а ось якщо ви її віддали, то будете заздрити чужій удачі.

Взагалі, то до чого сняться коштовності з золота, будь то сережки, ланцюжок або браслет — найчастіше, пророкує успіх, підвищення добробуту і успіх у всіх починаннях. А обручку з цінного сплаву — взагалі символ весілля.

Навпаки, то що позначає зламане золото, віщує втрати і невдачі. Тріснуте кільце свідчить про охолодження і навіть розрив відносин зі своєю другою половинкою.

Золоті предмети, які не мають певної форми, наприклад пісок, або злитки золота — знак творчого підйому. Сновидець буде легко і просто генерувати нові ідеї, які допоможуть поліпшити матеріальне становище, і зробити кар’єру.

До чого сниться біле золото в злитках. Білий колір, як символ чистоти і невинності, передбачає, що всі ваші нові ідеї будуть відповідати моральним принципам, і їх втілення в життя нікому не зашкодить.

Позитивно тлумачиться і те,, до чого сниться подароване золото. Вас чекає приємна новина, і особливо приємною вона буде, якщо дарування коштовність зроблена красиво, майстерно, і має безліч декоративних деталей.

Що означає багато золота? Якщо зазвичай те, що побачили уві сні, наяву виповнюється з точністю до навпаки, то це сновидіння до таких не належить. Воно віщує неймовірну багатство людині, який побачив цей благородний метал уві сні.

До чого сниться золото вагітній жінці? Це дуже добрий знак сонника. Можете не боятися пологів, вони пройдуть легко і швидко, а малюк буде чудово почуватися після них.

Дії з коштовностями уві сні

За народними прикметами знаходити вироби з коштовного металу, і забирати їх собі — несприятливо, так як всі прикрощі та хвороби власника прикраси можуть перейти до тому, хто знайде їх. А, до чого сниться знахідка золотого виробу? Сонник обіцяє, що для досягнення авторитетного, значимого положення в суспільстві, вам не доведеться докладати багато зусиль, все відбудеться само собою.

Сюжет, де вам доводиться шукати золото уві сні, має не таке гарне значення як попередній. Він має відношення до реального життя, де ви ніяк не можете прийти до нормального її рівню, і постійно шукаєте способи заробітку.

Видобувати золото уві сні, працювати на золотом копальні — свідчить про надходження моральними принципами сновидіння. За інтерпретації сонника він буде підвищувати свій добробут на шкоду іншим людям.

Приблизно таке ж тлумачення сонника несе в собі сюжет, де вам довелося уві сні мити золото. Ви намагаєтеся очистити свою репутацію, бути хорошою людиною в очах оточуючих, ваші переживання про те, що близькі будуть ставитися до вас по іншому після ваших вчинків, виправдані.

Сонник дає несприятливі прогнози, якщо вам довелося уві сні золото збирати. Така картина віщує втрати і нещастя. Багато в чому погана трактування сновидіння залежить від кількості коштовностей, які вам вдалося зібрати. Якщо їх досить багато, то проблеми буде не такі вже сильні.

Уві сні золото ховати, не давати в руки іншим людям — свідоцтво жадібності і жадібності сновидіння. Так само можна трактувати укриття коштовностей як загрозу для бізнесу — конкуренти хочуть повалити вас.

Порожні клопоти, і багато непотрібної роботи сонник обіцяє, якщо вам довелося купувати золото уві сні. Але от якщо прикраса з благородного металу — кільце, то можете чекати пропозицію руки і серця.

До чого сниться покупка золота в величезних кількостях? Сонник попереджає, що потрібно задуматися над своїми моральними цінностями і поведінкою. Можливо, останнім часом ви втрачаєте друзів, через те що багато працюєте, і намагаєтеся поліпшити своє матеріальне становище, забуваючи при цьому про близьких людей.

Втратити золото уві сні за передбаченням сонника — поганий знак. Він віщує упущення найбільшого шансу в житті, і виною тому буде сам сновидець, адже він є неприпустимим халат і ледачий.

До чого ще сниться втрата золотих виробів? Якщо ви втратили золоте кільце, то це так само поганий знак. Сонник трактує це неприємна пригода, як втрату коханої людини, сварку з ним. А якщо вам вдалося вкрасти золото уві сні, то наяву ви втратите повагу через конфлікт з близькою людиною.

До чого сниться красти золото? Сонник застерігає — не робіть необдуманих, непристойних вчинків, ви можете втратити поваги і дружби близьких людей. Але якщо уві сні у вас вкрали золото, тоді потрібно краще захистити всі свої таємниці і секрети, можливо, хтось намагається їх розкрити. Та й убезпечити себе від розкритої таємниці теж не завадить.

До чого сниться крадіжка золота? Це попередження сонника про важку хворобу. Приділіть увагу своєму здоров’ю, не перевтомлюйтеся, і тоді, можливо, вам вдасться уникнути такої сумної долі.

Обман і зрада обіцяє сновидіння, де вам довелося уві сні віддавати золото. Причому такий поганий вчинок буде виходити від тієї людини, якій ви віддали дорогоцінний метал.

Коли молодій дівчині дарують золото уві сні, то це передбачення сонника про весілля з людиною, якого вона не любить, але він має велику владу і багатством, щоб обманним шляхом заволодіти її свободою.

Якщо ви уві сні подарували золото, значить людина, яка вам щось винен, в результаті не поверне борг, як би ви не старалися.

Сонник золото, до чого сниться золото уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: