Сонник знайомство з чоловіком, до чого сниться знайомство з чоловіком уві сні

Знайомство з чоловіком часто уві сні віщує розвиток відносин, поліпшення взаєморозуміння, доленосну зустріч. Однак сонник дає і не настільки райдужні тлумачення. Спляча може затіяти якусь авантюру, її надмірну цікавість здатне послужити погану службу. У нашому снотолкователе ви знайдете і інші значення,, до чого сниться це бачення.

Нові зустрічі, побачення або дружні стосунки

Цей сюжет для жінки часто несе позитивну інформацію. Такий символ вказує на розвиток особистих взаємин.

Приснилося чоловікові знайомство з чоловіком свідчить про його комунікабельності, чуйності, чуйності. Ці риси характеру дозволяють йому легко спілкуватися, налагоджувати контакти, уникати конфліктів, заводити хороших друзів.

До чого сниться незаміжньою дівчині таке бачення? Сонник стверджує: у неї попереду багато нових зустрічей і побачень — на запрошення цікавих шанувальників.

Постарайтеся стримати свою схильність до авантюр

Також приснилося жінці знайомство з приємним молодим чоловіком означає: набридли однотонність і нудьга, вона дуже хоче розвіятися, додати своєму житті чогось новенького. Але слід пам’ятати: занадто сміливі розваги іноді ведуть до не надто приємних наслідків.

Знайомство з чоловіком через газету, журнал уві сні, згідно сонником, сигналізує: ви дуже скуті, постійно себе обмежуєте. Треба дати собі трохи свободи.

До чого сниться скористатися для цього інтернетом? Сновидицей може вплутатися в якусь авантюру, результат якої буде мати навіть не п’ятдесят на п’ятдесят, а менший відсоток вдалого результату.

Наснилася власна ініціатива при знайомстві з чоловіком? Сонник попереджає: спляча своїм напором або надмірної нав’язливістю відлякує від себе потенційних шанувальників.

Ризиковані ситуації, неприємні люди

Новий знайомий уві сні виявився неприємною людиною? Це означає: наяву можете опинитися в ризикованій ситуації через власну цікавість. Коли ж наснилося, ніби вас хтось познайомив — остерігайтеся несподіваного зради з боку цього «доброзичливця».

Дівчині бачити знайомство з чоловіком, який уві сні дуже сподобався, обіцяє: їй доведеться провести час в компанії досить неприємної людини.

Де познайомилися?

Тлумачення сну враховує, де це сталося:

 • На вулиці — треба проявити обережність при схожих обставинах наяву;
 • В громадському транспорті — ваші особисті відносини стануть обговорювати сторонні;
 • В швидкому поїзді — зустрінете молоду людину, яка дуже зацікавить, і довго будете разом;
 • В парку — приємно проведете час;
 • На концерті — швидкоплинне розвага.
 • Сонник Міллера: прагнення до нового

  До чого сниться молодій дівчині познайомитися з привабливим юнаків? Сновидіння відображає прагнення сплячої до нових вражень, відчуттів.

  Можливість краще пізнати один одного, зміцнити взаємини

  Молодій особі бачити знайомство з чоловіком віщує: вона може незабаром зустріти того, хто стане її обранцем.

  Заміжньої дами бачення обіцяє, за сонником, зміцнення відносин між сновидицей і її чоловіком, досягнення взаєморозуміння з раніше спірних питань.

  Бачили, як намагаєтеся уві сні познайомитися з хлопцем, який наяву подобається? Доля дасть вам можливість краще пізнати один одного.

  Сонник знайомство з чоловіком, до чого сниться знайомство з чоловіком уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: