Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник змія в будинку, до чого сниться змія в будинку уві сні

До чого сниться, що уві сні з’явилася змія в будинку? Сонник інтерпретує це бачення двояко. Воно може символізувати темні сили, заздрість і підступність, але в той же час відображати мудрість, надію і таємні таланти.

До суперництва

До чого змія в будинку сниться дівчині? Це означає, що її обранець може виявитися зрадником і брехуном. Бачення також обіцяє страждання.

Якщо воно сниться жінці, то у неї є небезпечна суперниця. Якщо змія приснилася чоловікові, то можливо йому змінить дружина.

За Міллеру

Сонник Міллера запевняє, що уві сні виявити в своїй оселі багато змій — до життя в постійному страху.

Будете начальником!

Взагалі, бачити багато Змеюка в своєму будинку — вкрай неприємне прообраз.

Воно обіцяє заздрість злих людей, які всіма силами прагнуть зіпсувати ваше життя, відносини або кар’єру. Сонник рекомендує проявити обережність в спілкуванні і контролювати власні емоції.

Якщо приснилося, що навколо повзало багато плазунів, але вони були доброзичливі, то бути вам начальником. Якщо ж вони сичали й нападали, то наяву ви розкриєте змову.

Небезпека або подорож?

До чого сниться особливо велика змія в будинку? Вона символізує обман, а хворій людині несе одужання.

Якщо приснилося, що велика змеюка намагається оповити тіло, то вам загрожує реальна небезпека. Якщо ж велика змія уві сні цілком доброзичлива, то сонник впевнений, що вас чекає далека подорож по різних країнах.

Символ сварок

Якщо приснилися маленькі змеючки, то ви будете приймати гостей, які аж ніяк не бажають вам добра і нишком намагаються нашкодити.

Маленькі змійки уві сні це символ сварок і численних розбіжностей. Якщо ви знайдете їх в несподіваному місці, то сонник думає, що вас чекає заслужене покарання.

До важкого справі

Що ще символізує змія в будинку? Сонник радить максимально точно пригадати її вид і колір.

Так бачити уві сні, як жовта змеюка спокійно лежить в кімнаті, означає, що вас чекає вкрай відповідальна і складна робота. Вона принесе прибуток, але далеко не задоволення.

Якщо жовта змія при цьому насторожена, то ви маєте якоюсь силою або знаннями, але поки не поспішайте їх застосовувати.

Ви готові?

Якщо змія в будинку була чорна, то вона символізує ваше духовний розвиток.

Якщо довелося бачити, як чорна змійка з’явилася з нізвідки, то сонник попереджає, що вам належить доторкнутися до заборонених знань. Але якщо ви не підготовлені належним чином, то вони принесуть тільки неприємності.

Величезна чорна змія уві сні представляє потойбічне силу, велике нещастя і значні біди. А ось біла змія пророкує величезні гроші, які зваляться буквально з неба.

Розбагатієте!

До чого ще сниться змія в будинку? Більш точне тлумачення сну можна отримати, якщо врахувати вид гадів.

 • Гримуча — до зради і суперниці.
 • Пітон — до перешкоди.
 • Уж — до сватів.
 • Анаконда — до спокуси.
 • Гадюка — до небезпеки, пов’язаної з минулим.
 • Якщо їх було відразу дві, то вам доведеться спостерігати за сутичкою своїх недоброзичливців. Якщо наснилася слухняна і майже домашня змійка, то одного разу ви розбагатієте.

  До додатку

  До чого ще сниться змія в будинку? Щоб отримати правильне тлумачення, сонник рекомендує врахувати дії незваної гості. Якщо уві сні вона нахабно заповзла в житло, то сонник гарантує поповнення сімейства.

  Наснилося, що заповзла особливо велика особина? Це символ початку чергового життєвого етапу і таємних магічних знань.

  Якщо уві сні ви точно знаєте, що змеючки десь сховалася, то неприємні події відбудуться, коли ви будете відсутні.

  Позитивний знак

  Залишається розглянути ситуацію, в якій вам довелося вбивати гадів. Це бачення обіцяє набуття багатства, перемогу над вражіння і тріумфальний успіх.

  Якщо ж тварина виявилася живучою, і вам довелося довго її вбивати, то наяву вам доведеться чимось пожертвувати, що навряд чи принесе радість.

  Вбити змію одним ударом — буквально означає, що ви знайдете оптимальний вихід. Якщо уві сні пощастило вбити змію будь-якого виду, то це знак зцілення і звільнення.

  Сонник змія в будинку, до чого сниться змія в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: