Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злодій — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Сновидіння, в яких в вашу квартиру проникає зловмисник-злодій, попереджають про те, що вам негайно потрібно виправити помилки минулого, інакше вони не тільки будуть переслідувати вас все життя, але і додадуть багато сивого волосся в вашу шевелюру. Якщо снилося, що вам вдалося зловити злодія, то вам намагаються переконати, що в вас скупчилася така енергія, яка дозволить зупинити на скаку будь-якого коня. Зараз головне для вас — не упустити свого зоряного часу.

Вкрав ваші цінності злодій сниться до того, що наяву вам потрібно придивитися до оточення: ви пригріли на своїх грудях змію, яка вам бреше. Знайдіть пройду, інакше ви не зможете спокійно заснути. Якщо вам снилася вкрадена у вас річ, будьте напоготові, тому що в вашому оточенні хтось намагається заволодіти належать вам цінностями. Цей хтось може розкрити таємницю, яку ви зберігаєте за сімома печатками. Людині, який уві сні бачить себе щасливим сищиком, що знайшли вкрадені речі, сон пророкує, що в реальності він може вже сьогодні знайти те, чого у нього давно не було: фінансову незалежність, сімейне благополуччя. Це стане для нього заслуженою нагородою за завзятість і труд.

Снилися собі в ролі злодія — такий сон свідчить про те, що вашій душі бракує миру і спокою. Він пророкує, що виникли складності вам вдасться вирішити. Тікає від вас або інших переслідувачів злодій сниться до того, що у вашому житті настав момент, який, незважаючи на всі зусилля, не дозволяє вам знайти відповіді на поставлені питання, так як рішення вислизають від вас.

Сонник Лонго

Приснився крадеться злодій означає, що наяву у вас будуть добре йти справи у професійній діяльності. Відкриється друге дихання, хоча доведеться пережити критичний момент: вам буде здаватися, що ще трохи — і ви помрете від напруги і втоми. Це пов’язано з тим, що на роботі у вас настав важкий період. Але якщо ви зосередитеся і прикладіть трохи зусиль, то потім їх плоди принесуть сходи, якими ви зможете сміливо пишатися. Ви самі були злодієм — значить, дозвольте давно мучить вас проблему, причому несподіваним чином, підказаним вашим другом. Вам необхідно терпіння і увагу до чужої думки, адже саме з боку прийде цінна інформація.

Побачити спійманого злодія — остерігайтеся поспішних рішень: правильними вони є тільки при поверхневому погляді, але насправді ж шкідливі. Ваше становище вимагає обдумування кожного кроку, і тоді ви без праці досягнете успіху. Чим серйозніше ви поставитеся до вимагає дозволу проблеми, тим краще. Може, зараз вам і не потрібна активність, тому що ситуація вирішиться сама собою. Якщо уві сні ви допомагали піти тікає злодієві, то це говорить про м’якість вашої натури і бажанні буквально у всьому шукати і знаходити щось позитивне. Це дуже хороша риса, але іноді вона може шкодити вам. Зніміть «рожеві окуляри» і не будьте настільки наївними. Якщо ви подивіться на світ більш тверезо, навчитеся бачити все навколо себе реальним, таким як є, буде набагато краще.

Сімейний Сонник

Злодій уві сні означає небезпеку, втрату грошей і ворожнечу. Іноді жінкам сон про злодія пророкує нове любовну пригоду. Спіймати уві сні злодія на місці злочину — знак того, що ви розкриєте обман і позбудетеся від зайвого клопоту. Людина, якій ви довіряєте, підведе вас. Якщо уві сні на вас напали грабіжники, то стережіться зради і суперника в любові; діловим людям такий сон пророкує руйнування внаслідок якогось лиха. Такий сон також попереджає про обережність при знайомстві з новими людьми. Злодіїв багато бачити уві сні — до розчарувань. Бути злодієм уві сні і рятуватися від погоні — знак невдач у справах. Якщо не спіймають, то ви дивом уникнете небезпеки. Дивіться тлумачення: Красти.

Сонник Міллера

Якщо Вам сниться, що Ви злодій і Вас переслідує поліція — це значить, що вас чекає невдача в справах і ваші стосунки з оточуючими погіршаться. Якщо уві сні Ви самі женіться за злодієм або зловили його — значить. Ви здолаєте своїх ворогів. Якщо уві сні Вас переслідують нічні грабіжники — це віщує і наяву ускладнення відносин з Вашими супротивниками. Такий сон попереджає Вас про необхідної обережності, особливо у відносинах з незнайомими людьми. Якщо уві сні пограбований Ваш будинок або місце роботи, то це означає, що доля зажадає від вас мужності і твердості у відстоюванні Ваших переконань. Такий сон обіцяє нещастя безтурботним людям.

Ісламський Сонник

Злодій — це підступна людина і обманщик. Інший раз він вказує на шайтана. Деякі ж вчені говорять, що побачивши уві сні злодія, потрібно побоюватися майбутньої втрати. Побачити, як злодій виносить з відомого будинку речі, означає, що в цьому будинку хтось може померти. Якщо ж злодій вийшов з дому ні з чим, то це означає, що хтось із мешканців цього будинку буде на волосок від смерті, але потім все обійдеться.

Еротичний Сонник

Якщо Ви крадете що-небудь уві сні, це означає, що Вами керує пристрасть, яка не знаходить своєї реалізації, Вам щось заважає. Можливо, Ви самотні і давно мрієте зав’язати близькі стосунки з ким-небудь. На жаль, в найближчому майбутньому зміни в особистому житті не передбачаються.

Сонник Мандрівника

Шанувальник (для жінки). Бути обкраденим — вдала угода і відносини. Переслідувати — сварки. Спіймати — благополуччя. Крадіжка (вас обкрадають) має, нерідко буквальний сенс, але вкрадуть, скоріше, не гроші або речі, а можуть вкрасти ідеї, авторські права тощо.

Сонник Цветкова

Жінці сон, в якому її обікрали, обіцяє нового шанувальника; злодій був в будинку — до обману; переслідували людини, який вас обікрав, — будуть сварки в родині; багато злодіїв сниться до розчарування. Також см. Грабіжник.

Сонник Хассе

Готуйтеся до небезпеки, втрати і ворожнечі. Красти самим — до приниження, бідність і тузі. Якщо уві сні вас обікрали, значить, втратите друзів.

Езотеричний Сонник

Злодій — До розлуці. Якщо він щось поцупив, то розлука з кимось принесе вам прибуток.

Китайський Сонник

Злодії самі входять до в’язниці — велике нещастя.

Англійська Сонник

Злодії сняться до майбутніх втрат і прикрощів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: