Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злочинець — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Бачити злочинця уві сні — до нового знайомства. Переслідувати бігає злочинця — на щастя, йти з ним по дорозі — на превелике щастя, вигоду, бути їм уві сні — до досягнення мети, примушувати його увійти в будинок — до розорення сім’ї.

Бачити уві сні, що вам загрожують представники мафіозного угрупування — означає, що вас чекають тимчасові труднощі і не варто сильно засмучуватися з цього приводу. Самому бути членом мафіозного структури і загрожувати будь-кому — до майбутнього гучному і веселого проведення часу.

Боротися уві сні з мафією або намагатися протистояти їхнім діям — значить, що наяву вас чекають фінансові труднощі, складності у виконанні зобов’язань по боргах або оплатах. Для дівчини знайомство уві сні з мафіозі або членом мафіозного угрупування — застереження: через своїх витівок, капризів і обманів вона може втратити свого коханого або посваритися з ним на тривалий час.

Сонник Фрейда

Скоїти злочин уві сні — значить, вам потрібно позбутися обридлих відносин. Раз по раз ви намагаєтеся переконати себе в тому, що ще є, за що боротися, однак насправді все те, що становило стрижень відносин, давно пішло, і ви обоє думаєте про своє майбутнє так, немов у ньому немає місця для другого. Бути свідком злочину — в ваших фантазіях занадто багато місця займає жорстокість. При цьому ви як би ви не приймаєте до уваги те, що ваші грубуваті ласки можуть бути не всім приємні. Будьте менш егоїстичні в ліжку.

Сонник Хассе

Бачити злочинця або мати з ним справу — бути засудженим близькими і знайомими. Якщо у вашому сновидінні він залишався безкарним, то ви насправді заслужите громадський осуд, а якщо його наздогнала кара, то звинувачення на вашу адресу буде несправедливим, і люди це скоро зрозуміють. Злочинець у вашому сновидінні був узятий під варту — значить, ваші ідеї і плани не будуть схвалені близькими людьми або начальством. Самому переступити закон — сон до відчайдушних, божевільним вчинків, які змінять ваше життя.

Сонник Міллера

Бачити себе в сні в компанії з людиною, яка вчинила злочин, означає, що Вас налякають непорядні люди, які будуть намагатися використовувати дружбу з Вами у власних корисливих інтересах. Бачити злочинця, який уникає правосуддя, означає, що Ви станете володарем секретів, що належать іншим, що загрожує Вам небезпекою. Можливо, що люди, які побоюються Вас, постараються нанести вам шкоду.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви якимось чином зв’язуєтеся з злочинцем, то в реальному житті ви будете відчувати страждання від безпринципності і необов’язковості деяких людей, з якими ви знайомі. Якщо уві сні злочинець намагається втекти від покарання, то наяву вам стане відомо про якийсь обставину, від якого постраждає ваше благополуччя і спокій. Не варто проявляти зайвої цікавості.

Еротичний Сонник

Злочинець в якому виконує будь-які дії — для жінок означає, що буде нове знайомство, швидше за все, заборонена інтимний зв’язок. Покривати злочинця, знати, хто він і ким є, — бути хранителем темних секретів, які можуть таїти в собі певну небезпеку. Найкраще зловити уві сні злочинця — це значить бути в безпеці, а переслідувати його — на щастя.

Сімейний Сонник

Будь-сон про нього вказує вам, що хтось засудить вас. Бути уві сні спільником злочинця означає, що хтось намагатиметься використовувати вас для своїх брудних справ. Якщо вам присниться, що злочинцеві вдалося уникнути покарання, то вам слід утриматися від ризикованих угод та не намагатися пхати носа в чужі справи, так як в цьому випадку вам загрожує реальна небезпека.

Езотеричний Сонник

Злочинець з ножем, який намагається завдати шкоди, відображає вашу невпевненість в нових справах. Тікати від злочинців — сплячій людині загрожує небезпека, і підсвідомість намагається попередити про це. Затримати злочинця — до отримання цінної інформації, яка дозволить відірватися від найближчих конкурентів.

Сонник Менегетті

Злочинці — це мінливі імпульси несвідомого людини, що вступають в будь-який конфлікт з реальністю. Це відображення розуміння законності, балансу добра і зла. Пов’язані в простій повсякденному житті з поданням про нещирість, обман і «продажності» нашої влади.

Сонник Цветкова

Злочинець (для незаміжньої дівчини) — це сумнівна зв’язок; бути поруч зі злочинцем — це до засудження оточуючих людей, до глузування.

Китайський Сонник

Переслідування тікає злочинця — на щастя. Злочинець переховується на коні — мине небезпека.

Сонник Мандрівника

Для жінки — заборонена, осуждаемая ( «злочинна»), інтимний зв’язок.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: