Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник злочин, до чого сниться злочин уві сні

Злочини відбуваються не тільки в реальному житті, часом вони трапляються уві сні. Найчастіше нічого хорошого від такого сновидіння чекати не доводиться, підказують популярні сонники. Але бувають і приємні винятки. Так, трактуючи,, до чого сниться злочин, необхідно врахувати, що з вами сталося. Вас пограбували, вбили, обдурили? А може це все робили ви? Про це та про багато іншого знає наш сонник!

Сонник Міллера

Стати свідком злочину уві сні — недалекий той час наяву, коли вас можуть скомпрометувати.

Здійснити уві сні «гучне» злочин — до великих фінансових втрат; дрібне — якщо не хочете, щоб конкуренти вас випередили, покваптеся.

Маніяк — вбивця як символ розпачу

Ви стали очевидцем того, як маніяк напав на жертву, і допомогли розкрити цей злочин — ви дуже незадоволені своїми діями і своїм життям, тому потай від усіх мрієте зробити який-небудь подвиг.

Бути жертвою вбивці уві сні — до розчарування і відчаю, підказує Місячний сонник.

Наснилося, що маніяк — це ви і вас звинувачують у вбивстві? Ви маєте якісь секрети від друзів. А все тому, що не вмієте довіряти людям.

Бачити уві сні, що під звинувачення потрапив ваш друг — це означає, що вас чекають погані новини, які змусять вас страждати і засмучуватися.

Крадіжка — знак проб і помилок

Сниться, що ви помітили, як спритно кишеньковий злодій витягнув гроші з кишені чоловіка — проясніть ситуацію в своєму житті, стане легше зрозуміти, що ж вас в ній так не влаштовує.

Наснилося, що ви допомагаєте поліцейським вести розслідування великого пограбування і досліджуєте місце злочину з метою виявити сліди і докази — в реальності ви не зумієте уникнути інтриг і підступів недругів, але це стане для вас хорошим уроком.

Тлумачення сну в якому ви здійснили пограбування, але вас зловила поліція: ви упустили шанс стати багатшими і щасливішими, тому відчуваєте досаду і розчарування, тлумачить Циганський сонник.

«Обережно, шахраї!» Або Цінуйте дружбу і бережіть відносини

Сниться, що вам звинувачують в шахрайстві, так як всі докази і сліди вказують на вас — ви дуже напружені в реальності, тому можете наговорити близьким людям те, чого не варто.

Наснилося, що вас розшукують за правопорушення, яке ви не робили, а ви вирішили «здати» владі свого друга — наяву вашій дружбі загрожує небезпека.

Бачити, що вас звинувачують в шахрайстві в особливо великих розмірах — до сварки з домочадцями. Чи не перегніть палицю, дає пораду сонник пастора Лоффа.

Розкрити злочин — вас очікує переоцінка цінностей

Наснилося, що ви поліцейський, який займається розслідуванням особливо великих злочинів — щось в житті відбудеться таке, що змусить вас поглянути на своє життя по-іншому.

Сниться, що ви провели розслідування і знайшли злочинця — ви усвідомлюєте, що ви вмієте і значите набагато більше, ніж вважали, пророкує сонник міс Хассе.

Розкрити масштабний злочин, заарештувавши величезне угруповання — ви, нарешті, розставити пріоритети і навчитеся цінувати своє життя.

Бачити уві сні, що ви отримали нагороду за розкриття злочину, вказавши точно не тільки місце, а й кількість злочинців — вам потрібно навчитися цінувати те, що у вас є.

Сонник злочин, до чого сниться злочин уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: