Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зрада, до чого сниться зрада уві сні

Зрада і віроломство, як наяву, так і уві сні, викликає відчуття самотності, невпевненості в собі. І що б не віщували сонники, то,, до чого сниться власне чи чуже зрада — це привід задуматися про сімейні та моральні цінності, подальших життєвих планах.

Коханих

За версією тлумачі Дмитра та Надії Зими, приснилося зрада дорогого або коханої людини, зовсім не означає зраду в реальності. Незважаючи на те, що бачити подібне подія дуже неприємно, дане сновидіння лише попереджає про можливі невдачі у важливій для Вас справі.

Одруженого чоловіка, побачити себе в обіймах проститутки, означає, що в реальному житті, його поведінка викликає глузування у оточуючих. Спостерігати, як змінює кохана людина мовить про те, що довірою сновідящего зловживають.

Самому зрадити коханого людина, на думку Сучасного суміщеного сонника, говорить про швидке обмані партнера. Здійснюючи подібний вчинок, пам’ятайте, що не всяка брехня йде на благо.

Досить сумним є значення,, до чого сниться зраджувати чоловіка з його приятелем. Так, за версією більшості тлумачів, приснився образ говорить про охолодження почуттів чоловіка до сновидицей.

Зрада хлопця або чоловіка уві сні, часто обіцяє повторення сновидіння в реальному житті. Можливо, Ваша друга половинка вже давно замислюється над цим.

За твердженнями еротичного сонника Данилової, зрада чоловіка, хлопця, дівчини або дружини пов’язано з явним протистоянням і опорам змін, які збирається втілити в життя сновидец.

Товаришів

Бачити уві сні, що найкраща подруга поступила з вами нечесно, застерігає про підступність людей і ризик стати жертвою шахраїв, зазнавши великі збитки.

Сонник Міллера, роз’яснює,, до чого сниться зрада подруги, підсвідомим страхом відкритися приятельці. Однак всі Ваші сумніви з приводу вірності наперсниці марні, оскільки поруч знаходиться вірний товариш, здатний підтримати в будь-якій ситуації.

Самому зробити зрадництво стосовно друга або подруги, позначає підсвідоме відчуття конкуренції з боку приятеля. Дівчина, віроломно надійшла уві сні з найкращою подругою, наяву боїться конкуренції, таємно заздрячи приятельці в її успіхи.

Згідно Загальним сонником, приснилося зрада друзів попереджає про майбутню зраду. На думку Новітнього тлумача, подібна дія друзів уві сні, пов’язане зі швидким примиренням сновидіння з товаришем, з яким тривалий час був конфлікт і протистояння.

За версією Жіночої сонника, зрада друзів є сприятливим знаком, який свідчить про те, що спляча людина наяву буде оточений підтримкою і увагою.

Рідних людей

Особливо болючим є зрада близьких людей уві сні. На думку сонника, приснилося бачення нагадує про життєві цінності, про які явно забув спляча людина.

Зрада матері уві сні означає підсвідомий страх перед обманом, підрив засад і моральних принципів, крах власних переконань. Те,, до чого сниться самому зрадити матір, свідчить про уявні і помилкових пріоритетах, які насправді не мають сенсу, а лише ускладнюють життя.

Сонник зрада, до чого сниться зрада уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: