Сонник застереження, до чого сниться застереження уві сні

До чого сниться застереження? Сонник підказує: треба прислухатися, придивитися до символів, знамень, які з’являтимуться навколо, щоб зрозуміти, яку інформацію вони несуть. Можливо, ці знаки попереджають уві сні про невдачі, проблеми зі здоров’ям, небезпечних ситуаціях. Або повідомляють про позитивні зміни, можливості домогтися задуманого.

Попереду смуга невдач

Наснилося: хтось попередив вас не робити того, що задумали? Тлумачення сну наступне: можливий неприємний поворот подій, коли всі плани зваляться.

Почули застережливий голос? Наближається смуга розчарувань, невдач, потрібно запастися терпінням, щоб гідно її подолати.

Слідкуйте за своїми висловлюваннями

До чого сниться застерігати кого-то від небезпеки? Сонник стверджує: сплячий мимоволі проговориться про чужий таємниці. Його надмірна балакучість поставить рідних, знайомих в незручне становище.

Бачили власне застереження уві сні родичу, знайомому? Це означає: ви при спілкуванні іноді далекі від делікатності. Але поспішні судження, тут же висловлені привселюдно, здатні завдати шкоди близьким. Постарайтеся проявляти в висловлюваннях більше обережності.

Мають бути негаразди, проблеми зі здоров’ям

Наснилося, ніби отримали застереження? Сонник повідомляє: запам’ятайте, про що воно було. Можливо, загрожує реальна небезпека, але її можна уникнути, дізнавшись заздалегідь.

Бачити, як самі попереджуєте знайомого уві сні про загрозу, означає: його чекають негаразди і допомогу від вас буде не зайвою.

До чого сниться ваше застереження когось із близьких? Наяву чекають невдачі, через які дуже засмутити, а своє роздратування станете зривати на оточуючих. Все ж таки постарайтеся стримувати прояви своїх негативних емоцій.

Бачили, як попереджає вас людина вказує уві сні жестом на ваш живіт, груди або іншу частину тіла? Сонник підказує: незабаром можете захворіти, зверніться до лікаря швидше.

Наснилося, як він показував на предмети? Це приховане послання. Розшифруйте символи, щоб вчасно уберегтися від неприємностей.

Яке застереження?

Пригадайте, від чого отримали застереження:

 • Необдуманих слів — можлива сварка з близькими;
 • Вчинків — не шукайте вигоди за чужий рахунок: її можете не досягти, а відносини зіпсуєте;
 • Аварії — будьте обережнішими за кермом, відкладіть далекі поїздки;
 • Загрозу на воді — найближчим часом уникайте водойм;
 • Небезпеки в повітрі — відмовтеся летіти літаком, їдьте поїздом.
 • Сонник Міллера: заслужите прихильність долі

  До чого сниться, ніби застерігає свою дитину або якогось парубка від чогось? Наяву своїми благородними помислами зможете заслужити прихильність долі.

  Чи зможете підвищити свою репутацію, досягти благополуччя

  Висловлене вами застереження уві сні вказує: незабаром зрозумієте, що при вдалому збігу обставин і везіння ваші гідності виграють ще більше.

  Приснилося застереження про небезпеку, за сонником — сприятливий знак. Чи зможете підвищити свою репутацію, вирішити матеріальні проблеми.

  Таке бачення уві сні підказує: проявіть більше терпіння, постарайтеся домогтися намічених цілей. Завдяки цілеспрямованості подолаєте труднощі і досягнете благополуччя.

  Ви попередили кого-то, і до вашого застереженню прислухалися? Незабаром можуть відбутися позитивні зміни.

  Сонник застереження, до чого сниться застереження уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: