Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заручини, до чого сниться заручини уві сні

Найчастіше сновидіння, в яких відбулися заручини, сонник трактує як «перевертні»:, до чого сниться ту чи іншу подію, слід розуміти з точністю до навпаки. Якщо вас щось засмутило або налякало уві сні, не поспішайте засмучуватися. Насправді ця подія може виявитися чудовим ознакою.

В якості гостей

Чужа заручини символізує особисте життя самого сновидіння. Торжество, на якому вдалося побувати в якості гостя, в реальності віщує власне одруження і щасливе сімейне життя. Сонник уточнює,, до чого сниться чужа заручини тим, хто вже перебуває в подружніх стосунках. Якщо наснилася заручини, сімейне життя заграє новими фарбами.

Торжество, на якому були присутні багато гостей, віщує поповнення в родині сплячого.

Якщо наснилася заручини коханого з іншою, наяву він зробить остаточний вибір на вашу користь.

Бути зарученими

Багато сонники не надто позитивно пояснюють,, до чого сниться своя заручини. Побачене уві сні віщує розлуку, завершення роману. Це станеться раптово і не змусить себе довго чекати.

У той же час, негативний прогноз можна «скасувати». Ви озброєні знаннями, і у вас є час морально підготуватися, щоб знайти вихід з глухого кута.

Український сонник куди більш оптимістичний. Згідно з його тлумачення снів, своя заручини предзнаменует везіння і удачу. Сновидець прокинеться справжнім улюбленцем Долі.

Найчастіше сюжет частково відображає реальність. Наприклад, якщо ви вже заручені в дійсності, тлумачення снів зайвий раз підтверджує серйозність намірів продовжувати і розвивати романтичні взаємини.

Це не єдине пояснення, що означає своя заручини. Буває так, що значення того, що вам приснилося, має на увазі партнерство, співробітництво, спілкування за інтересами або дружбу.

Доленосні знаки і символіка

Найбільш поширене значення побаченого — щире бажання зміцнити взаємні почуття, прагнення знайти сімейне щастя.

Цілком закономірно, що уві сні фігурує такий невід’ємний атрибут, як обручки.

Тлумачачи, до чого сняться кільця, сонник пропонує таке значення. Символ застерігає від зайвої поспішності і спроб форсувати події. Надмірна активність і гаряче бажання в щоб те не стало піти під вінець може злякати обранця.

Якщо наяву ви вже заручені, проте, уві сні знову обмінюєтеся кільцями, символ служить нагадуванням про те, яка найбільша цінність любов. Сонник вважає дуже сприятливим знаком прикраси з діамантами, ніж сліпуче сяють дорогоцінні камені, тим привабливіше перспективи.

Деякі тлумачі натякають, що в реальному житті ви дуже видна пара, що викликає в оточуючих цікавість, а часом і заздрість. Не дивно, що про ваше особисте життя ходить багато чуток.

Якщо наснилася заручини з вигаданим персонажем, сюжет відображає реальну потребу у взаємних почуттях.

Сонник заручини, до чого сниться заручини уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: