Сонник злиток, до чого сниться злиток уві сні

Уві сні привидівся злиток дорогоцінного металу? Невдовзі ви дізнаєтеся велику таємницю і втратите через це свій спокій. До чого сниться такий цікавий образ ще? Сонник пропонує ряд корисних інтерпретацій.

Передбачення Міллера

Сталося тримати в своїх руках або просто бачити дорогоцінний злиток? Сонник Міллера пророкує неймовірне везіння і успішність в будь-яких починаннях.

Чи готові?

До чого сниться конкретно золотий злиток? У мріях це символ духовних знань, творчих успіхів і загального благополуччя.

Якщо пощастило уві сні відшукати золотий предмет, то ви придбаєте мудрість, багатство і, можливо, долучитися до таємних наук.

Найкраще, на думку сонника, бачити розглянутий образ в ніч неділі. Він обіцяє виграш великих грошей, грандіозний успіх і інші блага.

Не ризикуйте!

Однак сонник нагадує, що існує і негативний тлумачення сну.

Так золотий шматок може з’явитися уві сні перед важкими життєвими випробуваннями, зокрема: хвороба, втрата власності, грошові труднощі і т. д.

Якщо приснився подібний образ, то на деякий термін варто відмовитися від будь-якого ризику, особливо, пов’язаного з грошовими вкладеннями.

Весілля?

До чого сниться злиток срібла? Зазвичай, це знамення гірких переживань і сліз. Приснився срібний предмет? Сонник попереджає: будь-який необдуманий крок ризикує стати фатальним.

Але бачити поклади срібла і золота уві сні одночасно — добре. Це означає, що вам уготовано просування на службі та інші блага.

Якщо дівчині привиділися срібні гори, то вона обов’язково вдало вийде заміж. Чоловікові це ж сновидіння обіцяє сватання до забезпеченої дамі, але скоріше, з корисливих, ніж романтичних міркувань.

Запам’ятайте!

Вдалося знайти злиток дорогого металу? Незабаром вам довірять почесне, але дуже непросте завдання. Сонник також вважає, що майбутній життєвий успіх повністю залежить від добровільного бажання і готовності пройти нелегкий шлях.

Уві сні пощастило випадково знайти блискучий злиток? Одного разу ви заслужите повагу оточуючих і навіть пізнаєте людську славу. Але стережіться, вам доведеться зіткнутися зі зворотного її стороною: спокусами і чорною заздрістю.

Задумайтесь!

До чого сниться, якщо уві сні ви опинилися золотошукачів? Це означає, що в реальному світі вами рухає виключно матеріальна вигода, що відбивається на відносинах з близькими людьми.

Наснилося, що після довгої відсутності ви повернулися додому з купою золота? Сонник обіцяє: і в реалі ви дуже скоро розбагатієте або хоча б поліпшите поточне матеріальне становище.

Що робили?

Обов’язково пригадайте, що саме довелося робити зі сновідійним злитком.

 • Тримати — везіння, успіх.
 • Купувати — втрати, збитки.
 • Продавати — великі зміни.
 • Отримувати в дар — фальшиві друзі.
 • Втратити — пропустіть нагоду зі своєї вини.
 • Крім того, один злиток може приснитися до спокуси, а ціла гора гарантує розорення або втрату поваги.

  Шукайте!

  До чого сняться дорогі злитки в банку? Уві сні вас немов закликають шукати знання і життєві резерви всередині себе.

  Наснилося, що ви принесли вироби з дорогоцінного металу в банк в якості грошового внеску? В реалі виповниться давня мрія, або ж ви повністю прогоріть через власну легковажність.

  Отримувати злитками раніше зроблені внески куди краще. Сонник обіцяє визнання і благополуччя.

  Сонник злиток, до чого сниться злиток уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: