Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник захоплення, до чого сниться захоплення уві сні

До чого сниться захоплення? Сонник стверджує: сновидіння часто обіцяє сприятливі зміни, щиру дружбу, успіх жінки у представників сильної статі. Іноді таке відчуття уві сні віщує засмучення, підступність інтриганів, застерігає від марнославства.

Успіх дівчини у чоловіків, шлюбний союз

Дівчині бачити, ніби хтось захоплюється її красою, обіцяє успіх у чоловіків. Вона буде привертати увагу не тільки зовнішністю, але також товариськістю, розумом, чуйністю, іншими якостями.

Закоханому чоловікові приснилося захоплюватися красою своєї обраниці? Сонник стверджує: він незабаром одружується на ній і їх союз виявиться довгим і щасливим.

Недовгі засмучення, вдалий поворот справ

До чого сниться захоплення якоюсь річчю або чимось нематеріальним? Це означає: чекають прикрощі, але вони триватимуть недовго.

Бачити захоплення натовпу людей уві сні чимось — незабаром відвідайте захід з багатьма учасниками (день народження, весілля).

Насолоджуватися або захоплюватися якоюсь подією обіцяє вдалий поворот в справах сновидіння. Навіть якщо він не сподівався на позитивний результат, починання завершиться успішно.

Тонкощі взаємин

Молодій жінці наснилося відчувати захоплення з приводу свого коханого? Сонник підказує: він скоро зробить їй пропозицію.

Молодій людині подібне сновидіння віщує наяву знайомство з приємною дівчиною, яка стане його дружиною.

Бачити, як улюблений (улюблена) уві сні захоплюється кимось іншим, а сновидец при цьому ревнує, злиться, означає: треба проявляти більше тактовності по відношенню до партнера. Його боляче ранять деякі слова або ставлення.

До чого сниться закоханим або молодятам таке почуття? Сонник вказує: їх почуття щирі, чисті, можна повністю покладатися на свого обранця (обраницю).

Ваше бажання здійсниться

Наснилося чиєсь захоплення вашими якостями? Це добрий знак: попереду виконання таємного бажання.

Бачити, ніби уві сні робите кому-то компліменти, оскільки зачаровані його інтелектуальними і душевними достоїнствами, означає: має бути нове знайомство. Ви перейметеся до цієї людини глибокою симпатією.

Об’єкт захоплення

Кожній подробиці сновидіння відповідає своє тлумачення сну. Отже, захоплювалися:

 • Вами знайомі — маєте безліч хороших друзів;
 • Вами улюблений — ваші взаємні почуття дуже сильні;
 • Ви обранцем (обраницею) — ця людина щиро вас любить;
 • Ви кимось знайомим — посварилися з ним;
 • Якимось предметом — дрібні, але прикрі сварки.
 • Сонник Міллера: збережіть хороші відносини

  До чого сниться захоплення оточуючих вами? Наяву, незважаючи на підвищення власного соціального статусу, зумієте зберегти хороші відносини зі старими знайомими.

  Постарайтеся подолати своє марнославство

  Приснилося перебільшене захоплення на свою адресу від оточуючих застерігає від зайвого марнославства. Сновидець занадто самолюбний, прагне постійно привертати увагу до себе. Однак чи варто прикладати стільки зусиль, щоб отримати швидкоплинне схвалення? Адже через кілька хвилин про нього забудуть.

  Захоплення власною персоною уві сні попереджає, згідно сонником: можете стати жертвою інтриганів і пліткарів. Треба аналізувати почуті похвали, лестощі, щоб не піддатися спритному маніпулюванню з їх боку.

  Сонник захоплення, до чого сниться захоплення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: