Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зустріч, до чого сниться зустріч уві сні

Призначені побачення, несподівані зустрічі з тими, кого бачимо кожен день і з ким неможливо побачитися в реальності — до чого вони сняться? Ці образи і ситуації вимагають дослідження.. Автори сонників залишили нам свої тлумачення того, що відбувається в сновидіннях.

Друзі

Якщо наснилася зустріч зі старими друзями, цілком ймовірно, що і наяву чекає щось подібне. У всякому разі, Загальний сонник радить готуватися до зустрічі гостей.

Якщо побачилися з подругою — незабаром дізнаєтеся свіжі плітки, з одним — за сонником Симона Канаіта, вас підстерігає несподівана радість. Взагалі зустріч з чоловіком більш сприятлива, вона зазвичай обіцяє успіх в бізнесі або по службі.

Духовний зв’язок з найкращим другом буває настільки міцна, що довгоочікувана зустріч з ним уві сні найчастіше здійснюється в реальності, нерідко повторюється навіть ситуація або фрази.

Інакше інтерпретується,, до чого сниться зустріч просто зі знайомою — тут тлумачення залежить від того, чи була вона приємна. Якщо розмовляли мило і весело — вас порадують домочадці, залишився важкий осад — належить переглянути свої плани і виконати те, що давно обіцяли, інакше замучить совість.

Шкільні товариші

Побачитися уві сні з друзями дитинства віщує інфантильність поведінки і наївність суджень, які не прикрашають дорослої людини. Постарайтеся не допускати поверхневих оцінок, не беріть поспішних рішень «на гарячу голову». Можливо, ви зараз не в кращій формі і має сенс звернутися за підтримкою до старих друзів.

До чого сниться зустріч з однокласниками? Вона говорить про можливі випробування. Езотеричний сонник вказує, що за дитячі промахи доведеться розплачуватися зараз.

Якщо розмови з однокласниками уві сні були формальні або недружні — вдасться викрутитися з незручної ситуації. Якщо ж давні шкільні приятелі були веселі і жартували над сновидцем — йому доведеться несолодко.

До чого сниться поспішати на урочисту зустріч випускників: швидше за все, настав момент, коли ви задоволені своїми досягненнями і мрієте про суспільне визнання.

Сонник Цветкова зазначає, що розмова з однокласниками, приснився нинішнім школярам, ​​пророчого значення не має, а для давніх випускників є відображенням ностальгії по безтурботному дитинству.

Наснилася організація уві сні междусобойчика з однокурсниками — людини чекає висока посада, знайомство з цікавими людьми.

Побачення

За сонником Міллера, призначене побачення з коханою людиною уві сні для молодих людей прикро, вона пророкує охолодження почуттів. Однак щодо дівчат можна помітити: вони настільки занурюються в романтичні фантазії, що рандеву з молодою людиною є для них відлунням дійсних любовних побачень.

Для зрілих людей сновидіння носить позитивний характер. Жінці зустріч з коханою людиною пророкує благополуччя, чому сприятимуть майбутні успіхи в справах. Чоловікові, якому наснилася побачення з дівчиною, давно заволоділа його увагою, тлумачі пророкують: вона в реальності прийме його запрошення.

Зустріч з раніше коханою людиною нерідко тлумачиться, як жаль про розставання і бажання повернути минуле.

Образ колишнього хлопця попереджає про сюрпризи, побачення з ним може передвіщати про несподівану зустріч наяву.

Наснилося, що колишній хлопець просить вибачення — він насправді шкодує про розрив. Поганий знак, якщо він намагається повернути ваше розташування — це обіцяє неприємності. Зуміти відмовити колишньому хлопцю уві сні, означає готовність без жалю про минуле почати нові стосунки.

До чого сниться випадкова зустріч з колишньою дівчиною? Сонник Фрейда говорить: ще не згасли почуття, більш того, сновидец може відновити з нею близькі стосунки. Тлумач Хассе попереджає: наснилося зустрітися з колишньою дівчиною і тут же посваритися — знак того, що можна очікувати підступу з боку довіреної людини.

Небіжчики

Сонники одностайні в тому, що побачитися уві сні з небіжчиком пророкує проблеми зі здоров’ям. Щоб зняти негативний вплив, слід відвідати могилу або пом’янути покійного.

Розмовляти з померлими родичами сонники розцінюють, як прояв туги за минулим. Якщо жінка побачилися з померлим чоловіком — вона не готова до нових відносин, з померлим батьком — сновидец сподівається на підтримку, але здатний впоратися з труднощами самостійно.

Незвичайні ситуації

Вважається, кого б не побачили в сновидінні — це в першу чергу, побачення з самим собою

До чого сниться зустріч зі знаменитістю? Несподівано зіткнутися з кумиром — шлях сновидіння до слави виявиться занадто довгим. Побачитися з президентом — до знайомства з популярною і впливовою особистістю.

Побачитися уві сні з Богом — до важкої залежності від владної жінки.

Раптово побачитися з кимось в літаку або поїзді — сонники прогнозують отримання новин, раптового повороту подій. Не відбулася зустріч — відгомін постійної стурбованості щось не встигнути.

Зіткнутися з ким-небудь на сходах віщує рух по кар’єрних сходах, але якщо людина уві сні вам завадив, сонник Міллера пропонує розглядати його, як конкурента. Зустріч на мосту завжди до успішного завершення справи.

Радісна зустріч Нового Року віщує зростання добробуту.

Сонник зустріч, до чого сниться зустріч уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: