Сонник зорана земля, до чого сниться зорана земля уві сні

Бачити уві сні родючий грунт — практично завжди до добра. Це ознака благополуччя і задовільного перебігу справ. Сонник докладно розповість,, до чого сниться зорана земля з урахуванням найактуальніших деталей.

За Міллеру

Якщо наснилася зорана земля у власному саду, то сонник Міллера впевнений, що вас чекає процвітання і небувалий успіх. Бачити свій одяг, забруднений свіжою землею — дещо гірше. Це провісник тривалого від’їзду або хвороби.

Чи не розслабляйтеся!

Самому обробляти землю уві сні завжди до прибутку і везінню в фінансових питаннях. По суті, ви власними руками покращуєте особисте матеріальне становище.

Сталося орати в полі? Скоро отримаєте підвищення на посаді або зарплати, а можливо, і зовсім поміняєте роботу на більш прибуткову. Однак сонник не рекомендує розслаблятися — працювати доведеться багато і наполегливо.

Іноді це бачення вказує на те, що ви пуститеся в усі тяжкі, намагаючись таким дивним чином заповнити духовну порожнечу.

Стабільність або загроза для життя?

До чого сниться чорна зорана земля? Уві сні вона символізує печаль, меланхолію і пошуки сенсу.

Якщо приснилося, що чорна земелька дуже холодна на дотик, то готуйтеся до важкого недугу. Сонник вважає цей образ серйозним знаком смертельної небезпеки.

Якщо чорна земля була теплою, то вона обіцяє родючість хліборобам, а всім іншим стабільність і навіть достаток.

Зберіться!

До чого ще сниться свіжозораному земля? На думку сонника, уві сні це знак великих змін (одруження, якесь справа, переїзд і т. д.).

При цьому ідеально рівна і гладка свіжозораному земелька обіцяє виключно позитивні зміни, але закликає до активності і працьовитості.

Наснилося, що свіжозораному цілина була вся в ямах і вибоїнах? Вам не вистачає організованості і зібраності, а недолік цих якостей призведе до повного провалу в справах.

Позитивний символ

Що означає зорана земля на городі? Ви затіє вельми благородне, але абсолютно неприбуткове підприємство.

Довелось уві сні самостійно орати на городі? Сонник гарантує, що восени отримаєте багатий урожай.

Бачити свіжоскопана земельку на городі — до благополуччя і достатку, в поле — до початку ризикованого і малонадійний ділка.

Розшифровки дій

До чого ще сниться зорана земля? Якщо ви самостійно перекапалі уві сні весь ділянку, то сонник характеризує вас як господарського та економного людини, який легко справляється з будь-якою проблемою.

Щоб мати більш повне тлумачення сну необхідно розглянути значення кожного свого дії.

 • Орати технікою — успішне починання.
 • Копати лопатою — успіх принесе підвищена працездатність.
 • Робити ямки, лунки — знайдете заняття до душі.
 • Тримати жменю в руках — подумайте про сенс.
 • Перемазати — зробите цінне придбання.
 • Є — укладіть вдалу операцію або отримаєте спадщину.
 • Лежати — дрібні неприємності не завадять успіху.
 • Хто несе удачу?

  До чого сниться, що довелося ходити по сирій земельці? Сонник вважає, що вас чекають клопоти, пов’язані з романтичними стосунками.

  Якщо приснилося, що зорана земля налипає на взуття, то виникнуть перешкоди різного роду. Ходити уві сні по досить пружною землі, це той, що удача прийде разом з новим коханим.

  Сонник зорана земля, до чого сниться зорана земля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: