Сонник зламаний зуб, до чого сниться зламаний зуб уві сні

Уві сні зламаний зуб відображає занепад життєвої активності та обмеження гордині — всього того, що символізує здоровий. Як розшифрувати, до чого снилося, що він зруйнований? Сонники на диво одностайні щодо таких сновидінь. Невеликі варіації зустрічаються в розшифровці деталей — обставин, тяжкості ушкоджень, протезуванні.

Причини травми

Найгірше для сновидіння, якщо уві сні осколок открошілся сам по собі: в його родині з’явиться хворий. Якщо з кров’ю — це буде досить близький родич, без крові — чоловік по некровних рідні.

Розкришити самому, наприклад, розгризаючи міцні горіхи, віщує удачу, а вибити в бійці, з кров’ю — до невдачі. Жіночий сонник радить уважніше ставитися до роботи. Якщо ж він тріснув навпіл через гнилі, необхідно дати собі відпочинок.

Поступово открошівшійся — також свідчить про нездоров’я. Однак Малий Велесов сонник суперечить іншим і пророкує удачу, трактуючи,, до чого сниться геть згнилий, обламати «пеньок».

Штучний зламаний зуб трактуються, як заклик не йти за чужою думкою і розраховувати на власні сили. Бути може, прийшов час відмовитися від облудної любові і знайти надійну половинку.

Крах планів може стати позитивним моментом в житті, якщо вони були нав’язані людині без урахування його інтересів. Бачити уві сні, як видаляють зламаний зуб — болісно, ​​з кров’ю — означає важкий, але необхідний поворот у долі.

Коли снилося?

Згідно Єврейському сонником, для тлумачення має значення, в який день тижня бачили це уві сні.

З неділі на понеділок зламаний зуб може приснитися як натяк, що очікування марні і прийшла пора сподіватися на власні сили. При цьому страждання від болю — відображення ностальгії по тому прекрасному, що вже не повернути.

Бачити його уві сні в ніч на вівторок на п’ятницю включно, тобто на робочому тижні, віщує раптові перешкоди. Якщо в ці ночі приснилося, що на його місці встановлено протез, попереду сумне самотність.

Якщо приснилося втратити уві сні осколок з п’ятниці на суботу або з суботи на неділю, сонники попереджають про агресію, з якою доведеться зіткнутися абсолютно несподівано. Можливо, вона проявиться у вигляді хамства.

Тлумачення єврейського сонника враховує навіть те, до чого сняться проблеми з його штучним нарощуванням у вихідні — сновидцу слід берегти здоров’я, бо хвороби чекають вдалого моменту.

Який зруйнований

До чого сниться, що відвалився певний передній різець, бічний, корінний? Передній нижній віщує неприємності в сім’ї близької родички, розтріснувся передній верхній — до нездужання глави сімейства або друга. Наснилося, що тріснув навпіл зуб зліва — пріболеет хтось із близької рідні, справа — далекої. Корінні асоціюються з недугами батьків, ікла — братів / сестер, різці віщує дитячі хвороби.

У лікаря

Згідно Літньому сонником, скандал з батьками очікує підлітка, який побачив, як уламок, абсолютно без крові, видалив лікар.

З любовної зрадою зіткнеться людина, що побачив уві сні, як вставляли коронку на зламаний зуб. Якщо приснився вже готовий протез — до багатства.

Сонник зламаний зуб, до чого сниться зламаний зуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: