Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламаний зуб, до чого сниться зламаний зуб уві сні

Уві сні зламаний зуб відображає занепад життєвої активності та обмеження гордині — всього того, що символізує здоровий. Як розшифрувати, до чого снилося, що він зруйнований? Сонники на диво одностайні щодо таких сновидінь. Невеликі варіації зустрічаються в розшифровці деталей — обставин, тяжкості ушкоджень, протезуванні.

Причини травми

Найгірше для сновидіння, якщо уві сні осколок открошілся сам по собі: в його родині з’явиться хворий. Якщо з кров’ю — це буде досить близький родич, без крові — чоловік по некровних рідні.

Розкришити самому, наприклад, розгризаючи міцні горіхи, віщує удачу, а вибити в бійці, з кров’ю — до невдачі. Жіночий сонник радить уважніше ставитися до роботи. Якщо ж він тріснув навпіл через гнилі, необхідно дати собі відпочинок.

Поступово открошівшійся — також свідчить про нездоров’я. Однак Малий Велесов сонник суперечить іншим і пророкує удачу, трактуючи,, до чого сниться геть згнилий, обламати «пеньок».

Штучний зламаний зуб трактуються, як заклик не йти за чужою думкою і розраховувати на власні сили. Бути може, прийшов час відмовитися від облудної любові і знайти надійну половинку.

Крах планів може стати позитивним моментом в житті, якщо вони були нав’язані людині без урахування його інтересів. Бачити уві сні, як видаляють зламаний зуб — болісно, ​​з кров’ю — означає важкий, але необхідний поворот у долі.

Коли снилося?

Згідно Єврейському сонником, для тлумачення має значення, в який день тижня бачили це уві сні.

З неділі на понеділок зламаний зуб може приснитися як натяк, що очікування марні і прийшла пора сподіватися на власні сили. При цьому страждання від болю — відображення ностальгії по тому прекрасному, що вже не повернути.

Бачити його уві сні в ніч на вівторок на п’ятницю включно, тобто на робочому тижні, віщує раптові перешкоди. Якщо в ці ночі приснилося, що на його місці встановлено протез, попереду сумне самотність.

Якщо приснилося втратити уві сні осколок з п’ятниці на суботу або з суботи на неділю, сонники попереджають про агресію, з якою доведеться зіткнутися абсолютно несподівано. Можливо, вона проявиться у вигляді хамства.

Тлумачення єврейського сонника враховує навіть те, до чого сняться проблеми з його штучним нарощуванням у вихідні — сновидцу слід берегти здоров’я, бо хвороби чекають вдалого моменту.

Який зруйнований

До чого сниться, що відвалився певний передній різець, бічний, корінний? Передній нижній віщує неприємності в сім’ї близької родички, розтріснувся передній верхній — до нездужання глави сімейства або друга. Наснилося, що тріснув навпіл зуб зліва — пріболеет хтось із близької рідні, справа — далекої. Корінні асоціюються з недугами батьків, ікла — братів / сестер, різці віщує дитячі хвороби.

У лікаря

Згідно Літньому сонником, скандал з батьками очікує підлітка, який побачив, як уламок, абсолютно без крові, видалив лікар.

З любовної зрадою зіткнеться людина, що побачив уві сні, як вставляли коронку на зламаний зуб. Якщо приснився вже готовий протез — до багатства.

Сонник зламаний зуб, до чого сниться зламаний зуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: