Сонник зламаний годинник, до чого сниться зламаний годинник уві сні

Наснилися зламаний годинник? Сонник вважає це вказівкою на те, що життя занадто швидкоплинне, а ви витрачаєте її через дрібниці. Неодмінно запам’ятайте, на якій цифрі уві сні застигли стрілки. Це допоможе зрозуміти,, до чого сниться образ і що він передрікає.

Покваптеся!

На думку сонника, непрацюючі годинник уві сні дають чітку вказівку на те, що ви ризикуєте не встигнути зробити щось особливо значуще і важливе.

Ймовірно, в реальності ви не тільки постійно спізнюєтеся, але і частенько не використовуєте вдалі шанси.

Якщо приснилося, що стрілки крутяться або цифри на електронному циферблаті безперестанку змінюються, то це означає, що не можна стояти на місці.

Позбавтеся від минулого!

До чого сняться зламаний годинник, який зупинився уві сні? Бачити їх — вірна ознака застою взагалі в житті і зокрема в якій-небудь справі або відносинах.

Сонник вважає, що щось змусило вас сильно переживати і тепер емоції немов застигли. Якщо цей стан триватиме, то ви ризикуєте серйозно захворіти.

Час виправляти помилки…

Зламаний годинник на центральній стіні в будинку або квартирі — мають зв’язок не з однією людиною, а з цілим родом, сім’єю. Момент зупинки уві сні вказує точний час тієї обставини, що запустило процес розпаду.

Сонник вважає, що це знак родової псування, спадкових хвороб і інших негативних програм, придбаних предками. Усунути такий блок допоможуть добрі справи і позитивні думки.

Що вам заважає?

До чого сняться непрацюючі наручний годинник? Уві сні вони вказують, що важлива подія ось-ось станеться.

Якщо приснилося наручний годинник зламалися, то ви вже не встигнете втілити те, що задумали до певного терміну. Це так само ознака якоїсь непереборної перепони, яка з’явилася на шляху.

Крім того бачити поламані наручний годинник — до розчарувань, сумним известиям і розладів.

Розшифровка по Фрейду

Дуже цікаве тлумачення сну дає сонник Фрейда. Він вважає, що зламаний годинник символізують уві сні недостатньо якісний секс.

Якщо ходики зламалися у чоловіка, то він явно має проблеми з потенцією. Якщо поломка приснилася жінці, то деякий час їй доведеться обходитися взагалі без сексу.

Інтерпретація Міллера

У свою чергу сонник Міллера переконаний, що зламаний годинник загрожують більш серйозними проблемами, ніж недолік плотської любові. Ймовірно, ви можете захворіти або зовсім залишитися без засобів.

Конкретні розшифровки

При цьому сонник настійно рекомендує встановити вид поломки уві сні. Це дасть більш коректну інтерпретацію того, до чого сняться поламані годинники.

 • Без стрілок — будете відкинуті суспільством, сім’єю, близькою людиною.
 • З розбитим склом — легковажність вам зашкодить.
 • Бачити непрацюючий механізм — до біди, серйозних втрат, повного застою.
 • Забули завести — марно витрачаєте час, ресурси і сили.
 • Стоять — до сумних новин про далеких родичах.
 • Поспішають — незадоволеність, розчарування.
 • Відстають — до довгого життя, бурхливого роману.
 • Зупинилися раптово — смерть або абсолютне щастя.
 • Найбільш сприятливим сонник вважає бачення, в якому вам трапилося викинути зламаний годинник. Це означає, що ви зумієте позбутися енергетичних або психологічних блоків. Після чого життя стане гармонійною і вільною.

  Сонник зламаний годинник, до чого сниться зламаний годинник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: