Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламане кільце, до чого сниться зламане кільце уві сні

Кільце — символ сталості, адже коло нескінченний. Якщо ви уві сні побачили кільце — бути добру! А що якщо вам приснилося зламане кільце? До чого сниться подібне сновидіння? Як запобігти неприємностям, які пророкує даний сон? Хочете знати, тоді вперед — до сонником за відповідями!

Непросте прикраса

Наснилося поламане обручку — знак зради або зради. В реальності не давайте приводу друзям і коханій людині засумніватися в ваших почуттях, невпевненість може підштовхнути до зради, попереджає сонник Міллера.

Бачити уві сні свою «обручалку» тріснула — до серйозних сварок і нерозуміння між закоханими половинками або партнерами по шлюбу.

Сниться сон, що ви своїми руками ламаєте обручку — до хвороби чоловіка або дружини. Допоможіть своєму партнерові по шлюбу швидше впоратися з недугою, оточивши турботою і увагою, підказує Весняний сонник.

Носити на ланцюжку, що висить на шиї, зламане кільце, подароване чоловіком або дружиною на весілля — незважаючи на проблеми і труднощі, ви не втрачаєте надію на сприятливе завершення задуманого заходу.

Каблучку з вадою

Бачити на пальці зламане кільце, куплене на розпродажі золотих виробів, — до сварки з друзями або колегами по роботі, пророкує сонник Ванги.

Зберігати зламане кільце, як пам’ять про дарувальника — тлумачення снів, в яких присутня поламане, але дороге серцю ювелірний виріб, наступне: ви чіпляєтеся за свою пам’ять занадто сильно, це заважає вам рухатися вперед і жити повноцінним життям.

Якщо вам приснилося золотий перстень із тріснутим каменем — чекайте низки неприємностей, попереджає Східний сонник.

Сниться сон, що ви носите на пальці перстень з випали каменем — чекайте нових знайомств, які не принесуть нічого, крім проблем і неприємностей з законом.

Носити на руці спеціально зламане кільце, як данина моді на нестандартні прикраси — придивіться до свого оточення. У ньому є «Іуда», який хоче зіпсувати вам репутацію за допомогою скандалу і провокації.

Знайти і втратити

Сон, в якому ви знайшли зламане кільце на дорозі, можна розшифрувати по-різному, в залежності від скоєних вами дій. Тлумачення снів таке: підняли колечко — почути неприємні новини і плітки про своїх друзів, пройшли мимо — станете свідком конфлікту, який вас не торкнеться, наділи на палець як обручки — до розлучення або дуже великої сімейної сварки.

Наснилося, що ви втратили зламану печатку — до позбавлення від важкого тягаря відповідальності. Можливо, ви зберігали чиюсь таємницю, яка перестала бути такою, і вам більше не потрібно відмовчуватися у відповідь на питання — так трактує сонник Хассе дане сновидіння.

Ремонт прикраси

Сниться, що ви здавали в ремонт зламане колечко і отримали через якийсь час цілим і неушкодженим — в реальному житті вам не слід засмучуватися через дрібниці. Всі бажання і мрії здійсняться, хоча і з деякою затримкою, дарує надію сонник Цвєткова.

Переплавити тріснуте золоте кільце на інший виріб — ви легко розлучитеся з думками про те, що якісь бажання залишаться нездійсненними.

Бачити, як ювелір вставляє новий камінь в оправу персня — до нового приємному знайомству, яке може вилитися в любовний роман, обіцяє Місячний сонник.

Сонник зламане кільце, до чого сниться зламане кільце уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: