Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламані нігті, до чого сниться зламані нігті уві сні

Навіть в реальності зламані нігті приносять масу незручностей, а бачити подібне уві сні — подвійно неприємно. Різні сонники по-різному пояснюють,, до чого сниться це нічне бачення, натякаючи на життєві труднощі та проблеми у взаємодії з оточуючими.

Сонник Міллера про неоцінений праці

Пан Міллер впевнено стверджує в своєму тлумачі, що бачити зламані нігті уві сні знаменують про невдачі в справах. Приснився сюжет служить попередженням: найближчим часом сплячій людині належить працювати за зовсім мізерну винагороду. А те,, до чого сниться сон, в якому доводиться приводити в порядок свої нігтики на руках, означає заняття низькооплачуваної, але благородної роботою.

Тверезо оцінюйте можливості

У сучасному суміщеному сонник, приснилися зламані нігті на руках служать застереженням: якщо ви не будете адекватно оцінювати ситуацію, беручись за непосильний вам завдання, то втратите не тільки заробіток, але і повагу оточуючих. Ламати свої нігтики цілеспрямовано, означає, що спляча людина свідомо вибрав тернистий шлях для реалізації цілей.

Бачити свої ручки недоглянутими уві сні, за версією Спільного снотолкователя, вказує на відсутність очікуваних перспектив на службі через втручання сторонніх людей. Якщо на руках нігтьова пластина була не тільки поламаною, а й брудної, значить, виною ваших невдач буде чужа неадекватна критика.

Приділіть увагу сімейним відносинам

Сімейні негаразди, взаємне незгоду, сварки між домочадцями або родичами, ось, до чого сняться зламані нігті. Крім цього, на думку Східного жіночого сонника приснився бруд під ними позначає, що в реальному часі на ваше сімейство ляже пляма ганьби через кепського поведінки одного з членів сім’ї, родича.

Подбайте про своє самопочуття

Приснилися неохайні ноги, з хворої, ламаються нігтьової пластиною обіцяють в реальності проблеми зі здоров’ям. Якщо ж вони прямо на очах тріскаються або ламаються, то, як тлумачить Сімейний сонник, ви досягли морального спустошення.

Доктор Фрейд впевнений, що проблемні нігтики уві сні уособлюють легковажне ставлення сновидіння до сексу і методам контрацепції. Побачити поламаними нарощені нігті, значить, в реальності ваші засоби захисту виявляться недостатньо ефективними.

Позбавтеся від зайвого

Сонник Медеї впевнено тлумачить, до чого сняться нарощені зламані нігті. Сновидіння закликає до необхідності звільнити себе від непотрібних речей, відносин, поведінки. Ламати самому нарощені нігтьову пластину уві сні — до зміни характеру, звичок, життєвих пріоритетів. Ви бачите в собі недоліки і намагаєтеся, якщо не позбудеться, то значно загладити їх.

Потрібні деталі нічного бачення

Як стверджує Універсальний сонник, для тлумачення сну про зламані нігті, важливо враховувати їх форму і розмір. так:

 • Довгі — обіцяють довгі випробування;
 • Довгі і гострі — застерігають про конфлікт з коханою людиною або родичем;
 • Короткі — віщують марні надії і неоціненні старання;
 • Один відламаний — попереджає, що незначна сварка обернеться великими наслідками.
 • Сонник зламані нігті, до чого сниться зламані нігті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: