Сонник зламаний ніж, до чого сниться зламаний ніж уві сні

Неможливо дати точне пояснення,, до чого сниться зламаний ніж, не знаючи подробиць мрії. Якщо вам довелося побачити уві сні подібний сюжет, то обов’язково пригадаєте, які події супроводжували поломки, рекомендують сонники. А так же, що саме зламалося: клинок, рукоятка або весь ножик цілком.

Пророцтва Міллера

За запевненням сонника Міллера, бачити уві сні зламаний ніж означає крах усіх надій і мрій. Ще гірше, якщо наснилося, що вас поранили ножем, лезо якого обламати. Це обіцяє захворювання або хворобливе сприйняття ситуації.

А ось, якщо бачите уві сні, що ви відремонтували поламаний ножик, то можете не переживати. Такий сюжет означає відновлення дружніх відносин з близькою людиною, образившись на вас.

Що саме прийшло в непридатність

Тлумачачи,, до чого сниться зламаний ніж, зверніть увагу на те, який саме ножик зламаний, рекомендують сонники. Ось, наприклад, кілька трактувань, пропонованих популярними тлумачі сновидінь:

 • Столовий — посваритеся з родичами;
 • Кортик — обіцяє неприємності на роботі;
 • Скальпель — вчасно не пролікована застуда може дати серйозні ускладнення;
 • Двосторонній меч — пророкує загострене почуття справедливості;
 • Мисливський — до переживань і нестерпне чекання.
 • Зіпсований подарунок — знак агресії і ворожнечі

  Пропоноване сонником пастора Лоффа тлумачення сну, в якому вам подарували зламаний ніж, ньокає задуматися, чи правильно ви себе ведете. Ймовірно, що ви дуже агресивні з людьми, і це заважає вам завоювати належний авторитет.

  Інша річ, якщо наснилося, що дарувальником виступаєте ви. За версією цього ж тлумача, подарувати комусь зламаний кинджал — ознака того, що вас не влаштовує чиєсь ставлення до себе. Вас зачіпає неповагу, тому ви готові вступити в конфронтацію з тим, кому уві сні ви піднесли колюча зброя.

  «Гостра» знахідка, як символ краху надій

  До чого сниться сюжет, в якому ви знаходите зламаний ніж, підкаже сонник Ванги. Бачити уві сні, що ви знайшли поламаний клинок — символ обману і зради. Вас жорстоко обдурять, завдавши тим самим душевну рану.

  Молодій дівчині приснилося, що вона знайшла ніж з зазублинами на лезі? Їй варто бути більш розбірливою у зв’язках, тому як це бачення віщує їй безчестя і розставання з мрією про щасливий шлюб, підказує збірник сновидінь Медеї.

  Браковане придбання, або Контролюйте себе

  Довелось купити уві сні зламаний ніж? Згадайте, як і де це сталося, радить сонник Цвєткова. Так, наприклад, якщо наснилося, що вам продали непридатне знаряддя на блошиному ринку, то це говори про те, що ви неправильно розставляєте пріоритети, що не може позитивно позначитися на подальшій долі.

  А якщо ви бажаєте дізнатися,, до чого сниться мрія, де ви купуєте старовинний пошкоджений від часу кинджал в антикварному магазині, то подбайте власною поведінкою. Можливо, ви дозволяєте собі щось зайве, як в поведінці, так і в висловлюваннях, віщає сонник міс Хассе.

  Сонник зламаний ніж, до чого сниться зламаний ніж уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: