Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламаний каблук, до чого сниться зламаний каблук уві сні

Бачити взуття на хитких підборах — до змін в особистих відносинах, робочому колективі, сім’ї. Сонники віщують поява нових шанувальників, або співробітників в офісі, але не гарантують їх сталість і доброзичливе ставлення до вас. Ще складніше справи будуть у тих, кому довелося уві сні засумніватися в стійкості взуття. Але не поспішайте засмучуватися. Щоб зрозуміти,, до чого сниться зламаний каблук, постарайтеся краще пригадати якомога більше подробиць.

Зламаний каблук — щастя вже на порозі

Чим модніше і красивіше ви виглядали уві сні, тим більш насиченим виявляться зустрічі наяву. І, навіть зламаний каблук, стерта підошва і в кінець зіпсовані черевики, не стануть перешкодою на шляху до мети, як стверджують сучасні сонники. Хоча, згадати, що саме приснилося, і з яким видом взуття трапився конфуз, все ж варто:

 • На черевику — до творчих успіхів, до вдалим публічних виступів;
 • На чоботі — до нового залицяльника або шанувальниці, прояву пристрасних почуттів;
 • На черевику — до різкого зльоту по кар’єрних сходах. Вам не доведеться довго доводити своє право зайняти звільнену перспективну посаду;
 • На босоніжках або сандалях — до залучення в авантюру, після якої неодмінно стане соромно.
 • Застереження в сонник Міллера

  Всіма шановний психолог пояснює,, до чого сниться зламаний каблук, досить просто: ви не впевнені в собі, власних силах і в своїх друзях. Це означає, що в найближчі дні треба бути обережним і не приймати спонтанних рішень.

  І не важливо, на чому саме він зламаний: на черевику, на чоботі, або на сандалі, будьте максимально прискіпливі до дрібниць. Бачити при цьому уві сні стоптане підошву — стати замішаним в іншому справі.

  Неймовірна пригода не за горами

  Наснилося, що каблук зламаний не до кінця, а злегка повис на черевику, на чоботі — не поспішайте рвати вже існуючі зв’язки заради нових, невідомих. Тлумачення сну за сонником Фрейда зводиться до того, що інтимні визнання близької людини можуть розчарувати.

  Якщо наснилася зламана шпилька, що відлетіла різко в сторону під час ходьби — будьте готові до любовних пригод. Вони настільки вас захоплять, що не залишиться часу ні на роботу, ні на домочадців. Сонники попереджають,, до чого сниться зламаний каблук — не можна «втрачати голову» в пориві пристрасті.

  Чи не переоцінюйте можливості

  Бачити уві сні зламаний каблук у себе в руках — означає втрату пильності. Якщо ж він ще й окремо від черевиків приснився — можлива втрата довіри близьких. Традиційні сонники закликають приділити більше уваги коханій людині, інакше сварка неминуча.

  Не забудьте проаналізувати і стан справ на робочому місці, щоб вийти гідно навіть із самої безглуздої ситуації. У будь-якому випадку, якщо сниться поломка, засмучуватися рано — іноді уві сні приходить всього лише підказка про те, що пора відвідати магазини і купити собі нові боти.

  Сонник зламаний каблук, до чого сниться зламаний каблук уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: