Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламаний ліфт, до чого сниться зламаний ліфт уві сні

Зламаний ліфт уві сні попереджає: попереду неприємності, провал в справах, любовні проблеми. Однак сонник іноді трактує сюжет з ним не настільки похмуро: бачення обіцяє успіх завдяки наполегливості, подолання труднощів. До чого він сниться, підкажуть деталі.

Коли ліфт поламався?

Він зламався, коли:

 • Їхав вгору — почалися успіхи настільки ж швидко закінчаться;
 • Спускався вниз — невдачі незабаром припиняться;
 • Рухався по горизонталі — побутові клопоти, негаразди;
 • Стояв на поверсі — не потрібно починати задуману справу: воно провалиться.
 • Сонник Міллера: вам щось загрожує

  До чого сниться бачити підйомник, який зупинився, тому що сталася якась поломка? Наяву сновидцу загрожує небезпека, треба поберегтися.

  Занепад фінансового добробуту

  Приснилося бачення попереджає сплячого: його добробуту загрожує занепад. Слід уникати зайвих витрат і оманливе-привабливих пропозицій вкласти гроші, почавши якусь справу.

  Зламаний ліфт, де ви застрягли уві сні, віщує прийдешні неприємності, яких слід побоюватися.

  Перешкоди для справ, порушення планів

  До чого сниться перебувати в кабінці, стрімко падає вниз з обірвалися тросів? Сонник попереджає: справи виявляться провальними. Краще поки уникати нових починань.

  Приснився сюжет про зламаний ліфті підказує: щось піде не так, як заплановано. Однак можна спробувати імпровізувати — іноді виходить відмінний результат.

  Бачити, як застрягли між поверхами, а двері заклинило уві сні, означає: треба буде приймати рішення самостійно. Шукати вихід зі складної ситуації належить самому. Може виникнути враження, ніби виходу немає. Не впадайте у відчай, боріться до кінця — негаразди не вічні.

  Чи зможете подолати труднощі

  Вдалося вибратися з застрягла ліфтової кабінки? Чи зможете впоратися з безнадійної, на перший погляд, ситуацією.

  Наснилося змусити зламаний ліфт підніматися вгору? Сонник обнадіює: сплячий доб’ється успіху завдяки своїй силі волі та наполегливості.

  Складнощі в справах і любові

  Бачити поламаний підйомник уві сні означає: почнуться проблеми романтичного характеру, які викликають безліч неприємних хвилювань, негативних емоцій. Треба постаратися налаштуватися на краще, не впадати у відчай. Все пройде, тим більше, що попереду нова приємна зустріч.

  До чого сниться, ніби він зламався вже після того, як ви вийшли? Сонник підказує: з працею, але зможете в якійсь справі уникнути неприємностей.

  Підійшли до ліфта і виявили, що він зламаний? Наяву ваша зв’язок з бойфрендом (подругою) майже на межі розриву.

  Скористалися зламаним ліфтом, щоб поїхати наверх? Тлумачення сну наступне: той спосіб, який ви вибрали, щоб домогтися високого життєвого становища, занадто ризикований.

  Вірте в себе — і удача прийде

  Побачити з боку зламаний ліфт, який обірвався і падає вниз уві сні, означає: чекають затяжні неприємності. Однак, проявивши твердість, ви зможете їх подолати.

  Наснилася кабінка без дна? Сонник повідомляє: незабаром залишитеся без допомоги і підтримки. Також бачення уособлює підсвідомий страх підвищення в кар’єрі. Нічого не треба боятися — слід налаштовувати себе на успіх.

  Сонник зламаний ліфт, до чого сниться зламаний ліфт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: