Сонник зламаний ліфт, до чого сниться зламаний ліфт уві сні

Зламаний ліфт уві сні попереджає: попереду неприємності, провал в справах, любовні проблеми. Однак сонник іноді трактує сюжет з ним не настільки похмуро: бачення обіцяє успіх завдяки наполегливості, подолання труднощів. До чого він сниться, підкажуть деталі.

Коли ліфт поламався?

Він зламався, коли:

 • Їхав вгору — почалися успіхи настільки ж швидко закінчаться;
 • Спускався вниз — невдачі незабаром припиняться;
 • Рухався по горизонталі — побутові клопоти, негаразди;
 • Стояв на поверсі — не потрібно починати задуману справу: воно провалиться.
 • Сонник Міллера: вам щось загрожує

  До чого сниться бачити підйомник, який зупинився, тому що сталася якась поломка? Наяву сновидцу загрожує небезпека, треба поберегтися.

  Занепад фінансового добробуту

  Приснилося бачення попереджає сплячого: його добробуту загрожує занепад. Слід уникати зайвих витрат і оманливе-привабливих пропозицій вкласти гроші, почавши якусь справу.

  Зламаний ліфт, де ви застрягли уві сні, віщує прийдешні неприємності, яких слід побоюватися.

  Перешкоди для справ, порушення планів

  До чого сниться перебувати в кабінці, стрімко падає вниз з обірвалися тросів? Сонник попереджає: справи виявляться провальними. Краще поки уникати нових починань.

  Приснився сюжет про зламаний ліфті підказує: щось піде не так, як заплановано. Однак можна спробувати імпровізувати — іноді виходить відмінний результат.

  Бачити, як застрягли між поверхами, а двері заклинило уві сні, означає: треба буде приймати рішення самостійно. Шукати вихід зі складної ситуації належить самому. Може виникнути враження, ніби виходу немає. Не впадайте у відчай, боріться до кінця — негаразди не вічні.

  Чи зможете подолати труднощі

  Вдалося вибратися з застрягла ліфтової кабінки? Чи зможете впоратися з безнадійної, на перший погляд, ситуацією.

  Наснилося змусити зламаний ліфт підніматися вгору? Сонник обнадіює: сплячий доб’ється успіху завдяки своїй силі волі та наполегливості.

  Складнощі в справах і любові

  Бачити поламаний підйомник уві сні означає: почнуться проблеми романтичного характеру, які викликають безліч неприємних хвилювань, негативних емоцій. Треба постаратися налаштуватися на краще, не впадати у відчай. Все пройде, тим більше, що попереду нова приємна зустріч.

  До чого сниться, ніби він зламався вже після того, як ви вийшли? Сонник підказує: з працею, але зможете в якійсь справі уникнути неприємностей.

  Підійшли до ліфта і виявили, що він зламаний? Наяву ваша зв’язок з бойфрендом (подругою) майже на межі розриву.

  Скористалися зламаним ліфтом, щоб поїхати наверх? Тлумачення сну наступне: той спосіб, який ви вибрали, щоб домогтися високого життєвого становища, занадто ризикований.

  Вірте в себе — і удача прийде

  Побачити з боку зламаний ліфт, який обірвався і падає вниз уві сні, означає: чекають затяжні неприємності. Однак, проявивши твердість, ви зможете їх подолати.

  Наснилася кабінка без дна? Сонник повідомляє: незабаром залишитеся без допомоги і підтримки. Також бачення уособлює підсвідомий страх підвищення в кар’єрі. Нічого не треба боятися — слід налаштовувати себе на успіх.

  Сонник зламаний ліфт, до чого сниться зламаний ліфт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: