Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламаний ключ, до чого сниться зламаний ключ уві сні

До чого сниться зламаний ключ? Сонник називає цей символ передвістям невдач, збитків, неприємностей. Потрібно проаналізувати провалилися плани, виправити помилки, щоб можна було здійснити їх пізніше. Такий знак уві сні також обіцяє любовні розчарування, проблеми зі здоров’ям.

Мобілізуйтесь — попереду неприємності

Ламати щось уві сні віщує людині неприємності, ділові невдачі. А якщо це відбувається з таким важливим предметом, як ключ, отпирающий двері, негативне значення сновидіння посилюється — стверджує сонник. Подібний знак повідомляє про неможливість рухатися далі обраним шляхом. Слід продумати вибір нового напрямку.

Наснилося знайти на вулиці зламаний ключ? Сюжет означає крах майже виправдав надії. Ви розраховували на почесті, придбання чогось важливого для вас або були майже впевнені, що виграли, але це виявиться фікцією.

Бачити, ніби він уві сні ламається в двері вашої квартири — попереду, за сонником, очікують неприємності в бізнесі, збитки, розчарування. Можливо, ваші плани зазнають краху через їх непродуманості.

Будьте напоготові

Зламати уві сні його в замку? Сплячому чекають великі невдачі з власної вини, а також розчарування через непотрібних зусиль.

До чого сниться, ніби його уламок залишається в замковій щілині? Сновидінню загрожує небезпека. Можливо, на нього нападуть або обкрадуть. Треба продумати, як убезпечити його ж цінності. Коли ж обидва уламки залишилися у нього — нещастя вдасться уникнути.

Приснився зламаний ключ в замку? Сонник стверджує: при веденні майбутніх справ марні виверти, хитрощі. Потрібно йти прямим простим шляхом, уникаючи нечесних методів, інакше можна все зіпсувати.

Сонник Міллера віщує розлуку

Бачити його уві сні — сплячого попереду розставання, причиною якої стане ревнощі. Він дізнається щось про свою обраницю і це його дуже засмутить. Але якщо сам не бачив компрометуючих подробиць — не варто вірити на слово «доброзичливцям». Краще розібратися з проблемами разом.

Не намагайтеся дізнатися чужі таємниці

До чого сниться зламаний ключ в двері? Якщо не встигли відкрити — є якась таємниця, до розгадки якої ви підійшли впритул, але знати її ще рано, тому запасіться терпінням. Коли відчинили двері — незважаючи на перешкоди, зможете досягти задуманого, тільки ціна виявиться великий.

Наснилося, ніби він стирчить в двері шафи і самі не можете виправити становище? Сонник повідомляє: ви зустрінете знайомого, чию таємницю хотіли б дізнатися, але він буде її вперто зберігати, ігноруючи будь-які хитрощі. Згадайте, що в приказці цікавість зробило з кішкою — і перестаньте докучати людині.

Інші ознаки

Бачити уві сні великий бутафорський зламаний ключ — майбутні неприємності, яких сновидець зі страхом чекає, виявляться не такими значними, як йому заздалегідь уявлялося.

До чого сниться побачити його в замку — над вашими романтичними почуттями посміється об’єкт вашої уваги, причому досить прикро. Також бачення віщує охолодження любові.

Наснилося, ніби ключик ламається уві сні, оскільки він зроблений з крихкого матеріалу (олова, скла, пластмаси)? Згідно сонником, такий знак обіцяє людині проблеми зі здоров’ям. Краще поберегтися і провести профілактичні заходи, адже навіть легка застуда іноді може мати серйозні наслідки.

Сонник зламаний ключ, до чого сниться зламаний ключ уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: