Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламана щелепа, до чого сниться зламана щелепа уві сні

Зламана щелепа уві сні найчастіше символізує зраду людини, якій ви довіряли. До чого ще сниться вказаний образ? Сонник пропонує розглянути і інші варіанти сновідних травми.

Тримайтеся!

Наснилася понівечена щелепна кістка? Будьте готові до несподіваної, а тому не зовсім приємною перерві. Найімовірніше, якась подія виявиться для вас по-справжньому переломним.

Бачити, що вам переламали щелепу уві сні, можна до невдячності за добру справу або вчинок. Цей же образ натякає на втрату майна.

До чого сниться вивихнути нижня частина обличчя? Сонник пророкує скандал з близькими або начальством.

Міллер наполягає

Снотолкователь Міллера впевнений: уві сні зламана щелепа попереджає про болючі розбіжності, втрати довіри до одного чоловіка.

Чи готові?

Наснилося, як вивернули щелепу? Різкі зміни в характері приведуть до сварки з друзями. Крім того, готуйтеся отримати недобру звістку.

До чого сниться, що зламана щелепа не розтискається? Сонник пророкує душевні переживання, прикрощі і невпевненість в майбутньому. Бачити подібний сюжет жінці означає, що її мимоволі образить один.

Уві сні понівечена частина особи кровоточила? Наяву належить виконати важку, але грошову работенку. Якщо ж щока в місці перелому розпухла, то ви занадто зациклені на якийсь болючої проблеми.

Думайте!

В ночі не пощастило несподівано зламати щелепу? Причини поточних або майбутніх невдач шукайте у власних непродуманих діях.

Бачити своє спотворене обличчя можна до пліток, обмовився, втрати репутації та іншим подібним явищам.

Наснилося, що ви розглядали себе в дзеркалі і виявили вивих щелепної кістки? Сонник пророкує велике невезіння найближчим часом. Можливо, ви погано продумали такий собі план.

Попередження!

Що означає уві сні зламана щелепа від сильного удару? В реальності відбудеться непередбачена подія, яким ви будете буквально шоковані. Сонник вважає, що вам знадобиться деякий час, щоб прийти в себе.

До чого сниться, якщо ви самі переламали комусь кістка? Насправді вплутається у великий скандал з серйозними наслідками.

Але пам’ятайте: вказане тлумачення сну не є пророчим, а лише попереджає про таку можливість. Тому тримайте себе в руках і не сваріться через дрібниці.

Розшифровка причини

Наснилася своя або чужа зламана щелепа? Сонник пропонує встановити причину перелому.

 • Удар кулаком — сімейні розборки.
 • Палицею — хвороба.
 • Копитом — розчарування в любові.
 • Від падіння — крах планів, неприємна пригода.
 • З кров’ю — події, пов’язані з родичами.
 • Без крові — з чужими людьми.
 • Що відчували?

  Для подальшої інтерпретації сновідческій сюжету сонник рекомендуєте згадати власні відчуття уві сні. Якщо ви відчули сильний біль і навіть страх, то готуйтеся до погіршення здоров’я.

  Сновидіння також може попереджати про вимушену зміну роботи, місця проживання та інших кардинальні зміни, скоєних під тиском обставин чи оточуючих.

  Якщо перелом не супроводжувався больовими відчуттями, то можливі втрати, які не стануть для вас доленосними.

  Сонник зламана щелепа, до чого сниться зламана щелепа уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: