Сонник зламана рука, до чого сниться зламана рука уві сні

Побачити уві сні травму — сюжет тяжкий. Як не старайся знайти в сновидінні про зламану руку добрі ознаки, навряд чи це вдасться. Втішає одне — неприємності, які пророкують сонники, не належать до розряду трагічних. У той же час, дізнавшись,, до чого сниться подібна пошкодження, можна тверезо поглянути на себе з боку і змінити перебіг життя на краще.

Знаки творення і розвитку

Кожна частина тіла уві сні символізує деяку фізичну або духовну сферу. Наприклад, рука трактується сонниками, як творення, співпраця, палець — вказівка, попередження, і нога — розвиток, прогрес. Травма означає руйнівні зміни будь-якої сторони життя. До чого сниться бачити себе в гіпсі — виникли ззовні перешкоди.

Відповідно до цього, образи сновидінь трактуються наступним чином:

 • Зламана рука уві сні означає ускладнення у взаєминах або бізнесі.
 • Травмована нога — нездійснені надії на успіх в кар’єрному просуванні, в духовному розвитку.
 • Рука і нога в гіпсі — обставини, що обмежують рух вперед і перешкоджають спілкуванню..
 • Приснився палець в гіпсі — людина буде вкрай обмежений у свободі рішень.
 • Сонник Міллера — про характер травм

  Міллер дає тлумачення сну виходячи з особливостей ушкоджень. На його думку, закритий перелом уособлює руйнування того, що дорого — в плані взаємин з людьми або в реалізації важливого проекту.

  До чого сниться відкритий перелом, рани, що кровоточать? Сновидець готовий засудити одного і порвати з ним стосунки без серйозних підстав. Також це стосується родичів, з якими пов’язують кровні узи. Якщо наснилася неправильно зрослася кістку, це передвістя неприємностей.

  Зради і спокуси

  Чи вдалося запам’ятати, зламана рука була права чи ліва? Ліва символізує жінку, права — чоловіка. Так хто ж відвернеться від сновидіння — подруга або приятель?

  У сновидінні чоловіки, якщо пошкоджена права кисть, це означає втрату підтримки товариша, ліва — змінить дружина або подруга. Для дами ліва зламана рука уві сні сонник віщує, що її зрадить подруга, а права — змінить чоловік або коханець.

  До чого сниться бачити себе травмованим, але без болю: людина впевнена у власній привабливості і очікує, що успіх у жінок (чоловіків) прийде сам собою, але життя розчарує сновидіння. Той, кому приснилось бачити когось загіпсованою, буде захоплюватися чужим успіхом, повторити який йому не вдасться.

  Еротичні асоціації

  На думку сонника Фрейда, якщо приснилася зламана рука, незабаром сновидіння наздожене імпотенція. Уві сні жінки цей образ може відображати проблеми з партнером, пов’язані з втратою його чоловічої спроможності. До речі, багато сонники стверджують: видовище рани розкриває якусь таємницю — невміння отримувати задоволення в сексі без болю.

  Цікаво і те, як сонник Фрейда трактує накладення гіпсу уві сні. Всі спроби спокусити об’єкт прагнень виявляться марними. Чоловікові не вдасться схилити дівчину до близькості, хоча він готовий буде використовувати будь-які способи тиску.

  Сонник зламана рука, до чого сниться зламана рука уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: