Сонник зламана нога, до чого сниться зламана нога уві сні

Про переломних моментах, які відбудуться в житті сновидіння, каже зламана нога, приснився. Сонники, тлумачачи,, до чого сниться така неприємність, радять пригадати, деякі подробиці бачення: чия ніжка була зламана уві сні, як і де.

Тлумачення Міллера

На думку сонника Міллера, приснився зламана нога, особливо, якщо уві сні вона належала сновидцу, віщує ряд подій, які принесуть проблеми і прикрощі.

Якщо згадати, що ноги уві сні символізують життєву опору, то не складно здогадатися, що травма нижньої кінцівки означає крах надій і планів. Уві сні ви відчували сильний біль? Неприємності будуть особисто у вас. А якщо було не боляче, то це означає, що хтось із близьких потрапить в біду, а ви візьметеся клопотати за нього, пророкує Густав Міллер.

Хвороблива неприємність — ознака труднощів

Солідарні з попереднім тлумачем і інші сонники, стверджуючи, що зламана нога, що належить уві сні сновидцу, символізує настання переломного моменту, який принесе багато розчарувань і прикростей.

Східний сонник, роз’яснюючи,, до чого сниться ніжка в гіпсі, пророкує зрив планів і договорів, а також зрада соратників і компаньйонів.

В тлумачі Білого Мага можна знайти таке тлумачення сну: якщо ви бачите уві сні в гіпсі власну ногу і руку, то це говорить про те, що винуватцем проблем буде власна жадібність і спрага наживи.

А ось Циганський сонник стверджує, що наснилося права нижня кінцівка в гіпсі є символом перепони на шляху до заповітної мети.

Якою була травма, або Навчіться зберігати секрети!

Залежно від того, яким був перелом, може залежати і трактування даної мрії. Наприклад, якщо ви бачите відкритий перелом правої ноги, з стирчить назовні кісткою, то це символ того, що вам не вдасться приховати свої плани.

А ось, пояснюючи, що передбачає закритий перелом, сонники запевняють, що лише підвищена секретність і таємничість допоможуть вам досягти бажаних цілей. Пам’ятайте, ніхто не повинен знати в деталях те, до чого ви прагнете, навіть близькі друзі!

«Чужа біль»: Від сварок до втрати репутації

Ще одне, на що варто звернути увагу, тлумачачи,, до чого сниться зламана нога в іншої людини — це кому саме вона належала.

Якщо вам приснилася зламана нога або тільки палець на ніжці близької людини: дружина, матері, дитини — то це попередження про те, що «бойкотування» своїх обов’язків перед сім’єю і друзями призведе до вашої з ними сварку, підказує Італійський сонник. Переломанная кінцівку або палець на ній у іншого, не настільки близького, людини — знак втрати репутації і авторитету.

А ось якщо ви бачите собаку зі зламаною лапою, то хтось із друзів потрапить у скрутне фінансове становище. Особливо погано, якщо примарилась собака зі зламаними пальцями на лапах — проблеми торкнутися і вас.

Місцезнаходження травми

Тлумачачи,, до чого сниться зламана нога, варто уточнити, в якій саме її частини це сталося, вважають тлумачі. Отже:

 • Пальці — відчуєте фінансові труднощі;
 • Стопа — вам варто зробити паузу в справах, щоб зрозуміти, в чому ви помиляєтеся;
 • Гомілка — ви чогось сильно боїтеся, і ці страхи заважають вам;
 • Коліно — прогнозує зміну життєвих етапів;
 • Стегно — якісь неприємні події «виб’ють» вас із колії.
 • Сонник зламана нога, до чого сниться зламана нога уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: