Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зламався зуб, до чого сниться зламався зуб уві сні

Зуби — важливі складові людського організму. Вони грають важливу роль в травленні і, що не менш важливо, в естетичному сприйнятті людини. Погодьтеся, беззуба посмішка — видовище сумнівною краси і задоволення. А ось гарний білозубий рот завжди притягує увагу і захоплені погляди! Зубки часто нам сняться уві сні. То вони ламаються, то виростають, то випадають. І погане, і хороше пророкують подібні сновидіння. Давайте розглянемо декілька варіантів «зубастих» снів і запитаємо у сонника, до чого сниться, якщо у людини зламався зуб!

Випадання зубів

Побачили уві сні, що у вас зламався зуб — тлумачення даного сновидіння практично у всіх сонниках однаково: без крові — до втрати одного або знайомого, з кривавої ранкою — кровного родича. Однак не завжди він означає смерть людини, це може бути хвороба або велика сварка, через яку вам доведеться розлучитися з чоловіком.

Бачити як уві сні в результаті бійки зламався зуб передній — вам слід ставитися до справ більш ретельно, інакше чекайте серйозних неприємностей на роботі.

Наснилося, що зубок випав просто так, сам по собі — побережіть здоров’я, попереджає сонник, особливо якщо випали зубів було кілька.

Сниться величезний зубіщі, який ось-ось випаде — означає, що наяву ви стоїте на порозі не найбільш приємного періоду в житті. Сон попереджає про швидке настання «чорної смуги».

Наснилося, що випав зубок висить на тонкій жилці — тлумачення наступне: без крові — мріям найближчим часом не здійснитися, з кривавими згустками — забудьте про свої плани назавжди.

Різці, ікла, моляри

Приснився надламаний передній різець — сонники попереджають вас: не беріть на себе в найближчі дні ніякої відповідальності, не впораєтеся.

Бачити, що зламався ікло — у вас в колективі є людина, яка плете проти вас інтриги. Придивіться уважніше до співробітників, радить сонник, знаючи про його плани, ви легко його обчисліть.

Сниться, що все ікла переломилися на навпіл — в реальному житті це означає, що у вас не все гладко з колективом. Цілком ймовірно, ви занадто задерли планку власної значущості. Або ж вас не цінують ваші співробітники як людини, що веде вже до більш тяжкого вибору — змінитися самому, ставши таким, яким вас хочуть бачити, або змінити роботу.

Тлумачення сну, в якому зламалися ваші моляри таке: незабаром вам доведеться втратити якусь суму грошей. Сума буде залежати від того, скільки зубів зламалося — більше моляр, крупніше втрата.

Якщо вам приснилося, що у дитини випав молочний зубок — чекайте новин. Без крові — добрі вісті, ранка кровоточить — не дуже приємні.

Вставна щелепа

Сниться, що у вас в роті вставна щелепа — щось в житті вам доведеться змінити. Можливо, це будуть якісь звички, трактує сонник дане сновидіння.

Наснилося, що зламався вставною протез щелепи — не плануйте на найближчі дні ніяких поїздок особистого характеру, на шляху вас чекатимуть неприємності.

Побачити, що передній різець тріснув навпіл, і ви на його місце вставили протез — сонник трактує даний сон так: можливо, вас зрадить один. Чи не турбуйтеся, можливо, він зробить це не навмисне і незабаром визнає свою помилку і покається перед вами.

Сонник зламався зуб, до чого сниться зламався зуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: