Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зірки — до чого сняться?

Сонник Нострадамуса

Зірки уві сні символізують вищу волю, вище знання. Якщо в сновидінні ви спостерігали за тим, як падала зірка, це прекрасний знак. Найпотаємніші ваші надії і бажання, на виконання яких ви навіть не сміли сподіватися, стануть реальністю; доля підготувала вам щасливу долю. Безліч падаючих зірок сниться до сильного граду, який коли-небудь знищить під корінь все сільськогосподарські посіви. Людство змушене буде голодувати цілий рік.

Приснилися червоні зірки — це кремлівські зірки. Коли-небудь в Росії стане правителем велика людина. Він не тільки підніме країну з руїн, але і перетворить її в найвпливовіша і могутню державу в усьому світі. Побачили себе летять до зірки — можливо, коли-небудь ви полетите на іншу планету в складі космічної експедиції. Такий сон може пророкувати відкриття життя на іншій планеті. Бачити зірки серед білого дня — це вірна прикмета того, що в майбутньому біля керма влади стануть гідні люди, які доб’ються остаточного миру між усіма державами і повної згоди народів. Сновидіння такий сон відвідує перед знайомством з авторитетними персонами.

Приснилося велика кількість крихітних зірочок є передвісником отримання звісток з США. Такий сон може пророкувати, що події, які відбудуться в цій країні, потрясуть буквально весь світ. В даному випадку безліч маленьких зірочок — це розташовані на американському прапорі зірки, які є символом штатів США. Побачити, що з неба раптом зникли всі зірки, — такий сон повідомляє про масштабну космічної катастрофи, якій судилося статися в дуже віддаленому майбутньому. Винуватицею стане зруйнувати планета Фаетон, уламки якої створять реальну загрозу для безлічі планет.

Бачити відображення зірок у воді — знак великого відкриття невідомої планети, населеної живими істотами, схожими на людей. Для сновидіння сон означає велике відкриття в тій галузі знань, де він компетентний. Яскрава зірка сниться до відкриття зірки, яку можна порівняти з Сонцем, і саме вона в далекому майбутньому буде висвітлювати Землю. Відчуття холоду, що виходить від зірки, — це знак вічної зими на Землі. Швидше за все, прийде епоха, коли на кілька тисячоліть Земля виявиться в крижаному полоні. Наснилося небо з єдиною, але дуже яскравою зіркою — значить, через десятиліття ваша доля виділиться на тлі інших і придбає значимість, яку можна порівняти з відкриттям нової планети.

Сильний зорепад сниться до того, що свій задум ви зумієте реалізувати ще дуже нескоро, після закінчення багатьох років. Опинитися на місці падіння зірки — сон до катастрофи, яка дуже багатьох людей застане зненацька. Відкриття нової зірки повідомляє, що через десять місячних циклів з вами відбудеться подія, яка надасть сильний вплив на вас. Вивчати зоряну карту і відзначати на ній маршрут подорожі — сон з таким сюжетом є знаком розвитку екологічної кризи і збільшення темпів міграції з територій, що становлять особливу небезпеку.

Сімейний Сонник

Якщо вам присниться, що ви бачите яскраві, чисті і ясні зорі, то чекайте змін на краще в вашому положенні. Сон про них передбачає отримання радісних звісток і щастя. Чим більше зірок побачите, тим більше щастя чекає вас. Однак це станеться не відразу. Бізнесменам такий сон пророкує хороший дохід. Якщо ви збираєтеся в дорогу, то вона закінчиться успішно. Зоряні знаки (зодіакальні) бачити уві сні — зазначення часу важливих змін у вашому житті. Сузір’я, побачені вами уві сні, — це підказка, яка стосується відповіді на питання, який ви весь час самі собі задаєте. Постарайтеся розгадати — і, можливо, у вас з’явиться впевненість у собі.

Вважається, що зимові зірки бачити погано, так як це означає сум, закінчення відносин, невдачі в справах. Тьмяні або зникаючі на ваших очах зірки пророкують великі втрати, прикрощі, печаль. Іноді такий сон може передвіщати смерть для жебраків або хворих. Такий сон пророкує користь шахраям, яким вдасться приховати свої проступки від інших. Таємниче мерехтливі зірки бачити уві сні — знак того, що скоро з вами трапиться щось незвичайне або вас чекає швидкоплинне захоплення або радість. Ловити, збирати, хапати зірки уві сні — знак того, що вам вдасться провернути вигідна справа. Хворим сон пророкує щасливе одужання від небезпечної хвороби, злочинцям — дострокове звільнення з ув’язнення.

Ковтати зірки уві сні — до смерті або великих неприємностей. Такий сон тільки магам і астрологам віщує хороше і добре. Якщо вам присниться, що ви бачите зірки у себе в кімнаті на стелі, то чекайте смерті господаря цього будинку, або ж іншу напасть, яка нівечить і знищить цей будинок. Зоряна Всесвіт уві сні — передвісник катастроф, великих лих і катаклізмів. Падаючі зірки уві сні пророкують смерть людини або повне розорення, які будуть сприйматися, як смерть. Нові зірки бачити — до звільнення від печалей, духовному відродженню, успіху в новій справі або додатку в сім’ї. Згасаючі — знак закінчення чогось (періоду в житті, щастя, любові, справи). Сон, в якому ви побачили, що одна зірка впала, а інша слідом зійшла, означає, що після смерті близької людини його спадкоємець займе місце батька. зірка,

Сонник Міллера

Бачити уві сні ясні блискучі зірки — прекрасний сон, що передвіщає благоденство і добре здоров’я, процвітання. Зірки були тьмяними і багряними — нагрянуть нещастя. Спалахнула або падаюча зірка повідомляє про майбутню смутку і тузі. Побачити уві сні зірки, які таємничим чином спалахували і гасли, — такий сон означає, що у вашому житті незабаром відбудуться зміни і події, які будуть відрізнятися такий же таємничістю і загадковістю. Зірка впала уві сні прямо на вас — значить, важка втрата очікує ваше сімейство. Якщо приснився цілий зорепад, це говорить про те, що вашу сім’ю може очікувати тривала низка серйозних неприємностей. Обертання зірок навколо Землі сниться до глобальних катастроф і взагалі важких часів.

Французький Сонник

Побачити на якусь людину сяючі зірки — хороший сон: за ним може слідувати добра звістка, вигідне подорож або процвітання в цілому. Побачити на будь-кого тьмяні зірки — це означає, що в будинок цієї людини прийде біда. Сяючі зірки в будинку — це знак небезпеки для глави сімейства. Якщо побачили серед зірок комету, очікуйте хороших звісток.

Зорепад сниться до занепаду якогось знатного будинку. Якщо зірки уві сні падали прямо через дах будинку, це означає, що це житло або загине від пожежі, або буде назавжди залишено господарями. Приснився людина, яка робить з будь-якого матеріалу зірки, — значить, ваші справи будуть просуватися вперед з серйозними успіхами.

Езотеричний Сонник

Побачити зірку в небі — хороший знак, до духовного підйому, зльоту душі. Падаюча передвіщає сум і недовгі сльози. Як геометрична фігура зірка є символом енергетичного тяжіння егрегор (національних і державно-територіальних об’єднань). Вас затягли їх стереотипи, і ви потрапили в їх рабство: чотирикутний — японське; п’ятикутна — радянський; шестикутна — єврейське; семіконечние — американське, індіанське; восьмиконечная — арабське, єгипетське; многоконечная — китайське, філіппінський; з місяцем — мусульманське; в віньєтках, спіралі — рабство нових релігій і сект типу муна, багаї.

Сонник Ванги

Побачити уві сні зірку яка падає — ознака того, що заповітна і довгоочікувана мрія стане реальністю. Зорепад — це ознака «білої» смуги в Вашому житті. Будь-яка Ваша задумка буде вдалою і прибутковою. Летіти до зірки — значить мати в реальному житті спокій, умиротворення і безтурботність. Якщо ви уві сні побачили на небі зірки серед білого дня, то в реальному житті ви дуже щаслива людина, тому що вам протегують вищі сили. Доля нагородила вас декількома ангелами-охоронцями, які невпинно стежать за вами з небес.

Еротичний Сонник

Якщо вам сняться яскраво блискучі зірки, це означає, що ви будете щасливі в любові. Однак тьмяні або багряні зірки віщують самотність, а дівчатам — безшлюбність. Падаюча зірка — знак смутку і печалі, викликаної розлукою з коханим. Якщо зірка впаде на вас, ви переживете втрату коханого (коханої). Таємниче спалахують зірки, які тут же гаснуть, обіцяють дивні події, які, можливо, принесуть у ваше життя любов і віддані відносини.

Китайський Сонник

Зірка входить тобі в груди — народиться благородний син. Падає зірка — буде хвороба, проблеми по роботі. Зірки рядами на небі — господар обдарує слуг і підлеглих. Тримаєш сузір’я в руках — найбільше багатство і знатність. Пролітає метеорит, але не падає на землю — віщує зміну місця проживання, Проїжджаєш Небес, перебираючи зірки — займеш посаду міністра або високопоставленого керівника.

Сонник Хассе

Побачити на небі якесь сузір’я — такий сон означає, що вам вдасться прийняти правильне рішення, коли ви потрапите в скрутну ситуацію. У вашому сні їх було відразу кілька або багато — це добрий знак: ви будете вести себе розумно і осмислено. Це неминуче призведе вас до благополучного життя, в якій ви будете забезпечені і цілком успішні, якщо тільки не захворієте на зіркову хворобу.

Сучасний Сонник

Сузір’я сниться до того, що, сподіваючись зробити вам приємне, до вас натовпом наскочать друзі. Незважаючи на те, що ви будете готові до їх приходу (адже про візит вам скаже сон), постарайтеся цього не видати, так як ваші друзі розчаруються через невдалий сюрпризу: вони сподіваються побачити ваше здивоване обличчя. Відзначимо, що число зірок у вашому сні буде прямо пов’язане з кількістю гостей.

Сонник Менегетті

Зірки означають з точки зору Ін-се людини негативність, оскільки вони нерідко сприймаються як орієнтири по ту сторону реальності, які спотворюють реальність «тут і зараз». Образ зірок може нести в собі значення символічного звільнення від земних проблем, обмежень і колізій, так сказано в сонник з приводу цього сну.

Сонник Мандрівника

Зірка — Нагорода, підвищення по службі; духовний прогрес. Багато яскравих, нічних зірок — до слави, досягненням. Вдень бачити зірки — високе заступництво. Тьмяна, самотня або падаюча зірка — смерть відомого або близької людини, хвороба матері, коханої жінки.

Сонник Цветкова

Яскраві зірки означають, що попереду у вас багато щастя, віддана любов; тьмяні — сон до небезпеки; вечірні — до марної любові; орденські зірки — до дурості; снилися одна, дві зірки — отримаєте радісні новини.

Ісламський Сонник

Бачити уві сні зірки різноманітного розміру — сварки між близькими і чи кровними людьми. Однакові зірки — грошова прибуток. Якщо уві сні зірки кружляють над Вами — це ознака довгої подорожі.

Сонник Лонго

Зірки уві сні говорять про те, що скоро на шляху виникнуть безліч проблем, але так само не дивлячись на все це, заповітне бажання буде виконано.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: