Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заздрість — до чого сниться?

Сонник Лонго

Якщо ви заздрили кому-небудь уві сні, то це означає, що і наяву вам це відчуття добре знайоме. Чудово розуміючи, що це погано, ви не можете нічого з цим зробити. Варто комусь стати причиною цього почуття наяву, як відразу відвідує відповідне сновидіння, яке тягне за собою головні болі і похмурий настрій.

Якщо приснилося, що ви заздрили тваринам, це свідчить про те, що людська сутність вас тягарем. Будь у вас така можливість, ви із задоволенням стали б веселою пурхають пташкою або кішкою, яка гуляє сама по собі. Ймовірна причина такого бажання — це те, що ви терпите суцільні невдачі в усьому, за що ні беретеся. Найімовірніше, так відбувається тому, що спочатку ви хапається за що не підходять саме для вас справи. Займіться тим, що вам по-справжньому цікаво і що ви вмієте робити добре.

Якщо уві сні заздрили вам, це говорить про те, що ви везунчик, і все вам вдається без особливих клопотів і зусиль. Але будьте обережні: легкість не дається просто так, коли-небудь пора везіння завершиться, і тоді ви будете змушені «повкаливать» по-справжньому.

Сонник Лоффа

Цікаво, що заздрість можуть уві сні відчувати навіть ті люди, які в реальному житті не заздрісні. Також уві сні можна зрозуміти, що хтось відчуває заздрість по відношенню до вас. У будь-якому випадку це почуття — руйнівний, негативний, воно послужило причиною багатьох воєн в історії людства. Однак у снах заздрість є знаком, який трактується як би від зворотного. Так, якщо уві сні ви самі заздрите кому-то, то це вказівка ​​на те, що ви зумієте своєю люб’язністю і доброзичливістю завоювати прихильність нових друзів. Якщо ж уві сні хтось заздрить вам, то такий сон віщує непорозуміння з друзями, які беруть занадто близько до серця ваші проблеми.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні щось викликало Вашу заздрість, будьте готові до того, що дуже скоро Вам доведеться пережити кілька неприємних хвилин (або днів), коли Ви дізнаєтеся, що Ваш найкращий друг спробує відбити Вашого улюбленого людини, швидше за все, у нього це вийде. Про зраду близьких людей Ви дізнаєтеся з надійного джерела або самі будете свідком їх інтимної зустрічі.

Сімейний Сонник

Заздрити іншим уві сні означає, що ваше бажання не збудеться і вас буде переповнювати досада. Для бізнесу такий сон пророкує збитки в торгівлі. Якщо вам заздрять уві сні, то скоро у вас виникнуть непорозуміння з друзями або знайомими, які будуть набридати вам своїми порадами. Іноді сон пророкує поліпшення матеріального становища.

Сонник Міллера

Приснилася ваша заздрість до інших людей — сон такого роду повідомляє, що ви досягнете симпатії своїх нових товаришів завдяки тому, що ввічливі і доброзичливі. Якщо хтось заздрив вам, наяву можливе виникнення непорозумінь з друзями, які приймають ваші проблеми надто близько до серця.

Сучасний Сонник

Сон, в якому ви заздрите іншим, віщує, що ви зумієте своєю люб’язністю і доброзичливістю завоювати прихильність нових друзів. Якщо заздрять вам — в майбутньому можливі непорозуміння з друзями, які беруть занадто близько до серця ваші проблеми.

Англійська Сонник

Ви відчували заздрість уві сні — наяву вас люблять і бажають з вами спілкування багато; вашому можливого суперника доведеться зійти з дистанції. Цей сон має протилежний зміст, тому не засмучуйтеся, побачивши його, а вранці сміливо беріться за свої звичайні справи.

Ісламський Сонник

Це аморальність заздрісника, і благочестивость того, кому заздрять. Заздрість також означає бідність для заздрісника, а інший раз вказує на злобу, зарозумілість, чари, також на примноження спадку від Аллаха для того, кому заздрять.

Сонник Хассе

Відчували самі заздрість — сон пророкує, що не без зусиль ви досягнете мети; стали об’єктом чужої — будете благополучними.

Сонник Мандрівника

Хтось думає про сплячому; звершення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: