Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник затемнення — до чого сниться?

Сучасний Сонник

Якщо вам снилося затемнення сонця, то вас намагаються повідомити про значущі для вашої долі події, які позначаться на всьому протязі життя. Це можуть бути і хороші, і негативні моменти. Сонячне затемнення в снах на вівторок свідчить про те, що вороги намагаються всіляко підкреслити своє «дружелюбне» ставлення і спробують «натиснути» на вас. Якщо ви не розгубитеся і не приймете їх слова за чисту монету, то зможете повернути ситуацію в свою користь. Затемнення, побачене в снах на четвер, сниться до появи незначних перешкод.

Якщо на середу вам приснилося затемнення, то скоро на роботі у вас можуть виникнути негаразди, неприємності, неузгодженості. Сон віщує, що вони спливуть вже досить скоро, але псувати ваше життя будуть недовго, і тому не потрібно втрачати надію і впадати у відчай. У ніч на четвер затемнення сниться до того, то в житті ваших близьких настане чорна смуга і їм знадобиться ваша підтримка.

Той же сон на п’ятницю свідчить, що ваше сімейне життя перебуває під загрозою, так як про взаєморозуміння з близькими людьми вам доводиться тільки мріяти. Якщо вам снилося затемнення місяця, це попередження про те, що ваше здоров’я розхиталося і потрібно зайнятися їм впритул. Якщо таке затемнення сниться вам на четвер, то вас попереджають про підвищену небезпеку на дорозі: ви можете стати учасником ДТП.

Англійська Сонник

Сни про затемненні досить вигадливі. Якщо хтось в своїх честолюбних прагненнях був переконаний, що багатий родич залишить спадок йому, то доведеться розчаруватися, оскільки його нападе інший. Дозвільному людині, який очікує почути звістку про смерть батьків або родичів, або людині, що любить свою другу половину або дитини, сон говорить про те, що смерть наближається, з сонцем їх щастя трапиться затемнення. Молоді люди втратять будь-яку надію на своє одруження. Хтось може виявити, що його зрадив друг, і зрозуміє, що сильно помилявся на думці про нього. В цілому сон про затемненні обіцяє ряд змін на гірше, тому після нього слід сповнитися мудрості.

Езотеричний Сонник

Приснилося затемнення сонця означає, що ви переживете справжній емоційний підйом, шквал почуттів, пофарбованих у світлі тони. Снилося місячне затемнення — це до хвороби близької людини, до якої потрібно поставитися дуже уважно.

Сонник Міллера

Стати свідком затемнення Сонця — такий сон означає, що в ваших справах трапляться якісь невдачі, але це буде лише тимчасовим явищем. Ваших близьких може охопити занепокоєння, але несприятливий період пошукові роботи не буде довгим.

Сімейний Сонник

Затемнення сонця бачити або спостерігати — до тимчасових невдач у справах. Іноді такий сон означає хворобу близької людини або ж лиха, війну, голод або великі політичні події. Дивіться тлумачення: Місяць, Небо.

Французький Сонник

Наснилося затемнення — значить, в справах серцевих зіткнетеся з підступністю. Сонячне затемнення віщує серйозну втрату і печаль, місячне сниться лише до невеликих прикростей.

Ісламський Сонник

Уві сні сонячне затемнення — є знаком Аллаха людям про бурю, що насувається нещастя, яка в найближчому майбутньому може їх наздогнати.

Сонник Ванги

Затемнення символ втрати уваги, не знання що далі робити, і які прийняти дії для вирішення майбутніх проблем.

Сонник Мандрівника

Хворобливі переживання, пов’язані з коханою людиною; неясність в справах, відносинах; необдумані вчинки.

Сонник Менегетті

Сон-вказівка ​​на фальшиві цінності; також може позначати Ін-се людини, яке приховано від його «я».

Еротичний Сонник

Затемнення сниться до нетривалого самотності.

Сонник Цветкова

Захворіє близька людина.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: