Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник заповіт — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Бажання написати заповіт виникає на основі розуміння, що життя не нескінченне. Якщо вам у сні приснилося, що ви складаєте заповіт, то це означає, що в житті ви чогось боїтеся, відчуваєте наближення явно негативних подій. Складання заповіту уві сні ні в якій мірі не є пророкуванням вашої смерті, але це вказівка ​​на те, що вам доведеться зіткнутися з подіями, в яких ви відчуєте дуже сильні негативні переживання. Якщо ж заповіт складаєте не ви, а хтось інший в вашу користь, то це знак того, що ви можете в житті отримати якийсь прибуток. Якщо ж заповіт уві сні виявляється не на вашу користь, то цей сон передвіщає фінансові втрати.

Сімейний Сонник

Сни про заповіт завжди означають переживання і майбутні випробування, віщують сварки і розгляд в суді. Складати його уві сні — знак того, що у вас є близькі люди, на допомогу яких ви можете розраховувати. Бачити його уві сні або тримати в руках означає, що ви самі собі хазяїн і досягнете бажаної мети. Чи не отримати прав за заповітом уві сні пророкує, що вам слід побоюватися наклепників і чвар з партнерами, які принесуть вам великі прикрощі та збитки. Втрачений, згоріле і вкрадене заповіт уві сні означає зраду і обман в життя. Дивіться тлумачення: Документ, Нотаріус.

Еротичний Сонник

Якщо Вам сниться, що Ви складаєте заповіт, такий сон означає, що незабаром у Вас може виникнути тяга до людини, з яким у Вас раніше була нетривала інтимний зв’язок. Причому для відновлення подібних відносин Вам самим доведеться проявити ініціативу. Якщо Ви зможете знову зачарувати свого колишнього партнера, Ваші стосунки триватимуть довгий час — до Вашого обопільного задоволення. Якщо уві сні ви знищили заповіт, це обіцяє вам зрада з боку коханої людини. Ви можете бути обмануті тим, кому довіряли.

Сонник Міллера

Складати заповіт — такий сон означає, що вас чекають суворі випробування; гряде пора роздумів. Виявити уві сні, що заповіт складено не на вашу користь, — це говорить про те, що будуть сварки та судові процеси; боротьба і тривога через якогось наближення події. Наснилося, що не можете підтвердити заповіт, — значить, вас можуть обмовити. Позбулися заповіту — комерційним і іншим справам такий сон пророкує неуспіх. Знищити заповіт — це сон-застереження: вас зовсім скоро зрадять і обдурять.

Сонник Фрейда

Побачити уві сні, що в вашу користь хтось склав вельми привабливе заповіт, — це означає, що ви познайомитеся з кимось. До цієї зустрічі ви спершу не поставитеся серйозно: аж надто несподіваною вона буде для вас, до того ж відбудеться в незвичайних умовах. І все ж це буде якраз той самий шанс, який випадає раз в сто років. Заповіт становили ви — значить, заради кого-то з близьких зневажите власними інтересами.

Сонник Ванги

Сон, в якому людина складає заповіт, означає його добродушність і милосердя в реальному житті. Такий сон обіцяє вчинення безлічі добрих справ на благо потребують допомоги. Багатство і фінансовий стан віщує сновидіння, в якому будь-хто включив в заповіт побачив сон. У реальному житті можливе отримання спадщини або виграш в лотерею.

Сучасний Сонник

Складати заповіт уві сні — передвістя майбутніх важких випробувань і роздумів. Якщо уві сні ви не зможете довести до кінця цей процес — на вас можуть наклеветал. Знищити заповіт — наяву проти вас вже готується зрада або обман. Втратити заповіт — несприятливий знак для комерційних і ділових інтересів.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні заповіт вказує на родинні зв’язки між заповідачем і спадкоємцем, і якщо між ними буде злоба і ворожнеча, то вони помиряться.

Сонник Цветкова

Бути включеним уві сні в заповіт є знаменням радості, а складання заповіту передбачає довге життя людині.

Сонник Хассе

Становили заповіт — доживете до старості; просто бачили — сон на радість.

Сонник Мандрівника

Завіряти уві сні заповіт у нотаріуса — до подорожі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: