Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зима — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сни про зиму говорять про меланхолії, розчарування, нудьгу, незадоволеності життям і ходом справ. Чим холодніше буде зима в вашому сні, тим більше нудним і одноманітним буде ваше життя. Такий сон також пророкує самотність і невлаштованість. Лід і сніг бачити взимку нічого не означає, якщо тільки щось не трапилося з вами уві сні. Побачити зиму в літній час уві сні означає перешкоди в справах і в торгівлі. Військовим такий сон пророкує приємне проведення часу; колгоспникам — багатий урожай. Морозна зима уві сні — знак холодності ваших відносин з ким-небудь. Іноді такий сон пророкує тим, хто збирається одружитися, що їхні стосунки з чоловіком будуть холодними, що доходять до грубості. Дивіться тлумачення: Сніг, Лід, Дорога.

Сонник Лонго

Побачити, що на дворі зима, а ви в літньому одязі, — такий сон означає, що ви часто виявляєте невідповідність між словами і справами оточуючих. Не те щоб вас це особливо сильно гнітило, і все ж ви після кожного такого епізоду на цілий день розлучаєтеся з хорошим настроєм. Так виходить тому, що ви по натурі ідеаліст і схильні сприймати світ і людей, що оточують вас, в більш світлих фарбах, ніж вони є насправді. Якщо, наприклад, великий політик присягнувся збільшити зарплату бюджетникам і пенсію, то ви починаєте з ентузіазмом чекати виконання цієї обіцянки. Вам навіть в голову не приходить, що подібні розбіжності між справами і словами — явище, поширене практично повсюдно.

Французький Сонник

Вважається, що подібне бачення — є знак швидкої хвороби. Вищі сили говорять вам, що буде дуже непросто впоратися з недугою. Швидше за все вам вже зараз необхідно вдатися до профілактичних засобів, які нададуть неоціненну допомогу в подальшому лікуванні. Про великий прихильності вищих сил і безсумнівною любові Бога говорить сон, в якому ви бачите вкрай сувору, люту зиму. Ви можете бути переконані, що зараз все робите правильно і в разі чого доля неодмінно направить вас в необхідному напрямку, не залишивши без відчуття захисту і спокою.

Сонник Лоффа

Зима — пора року, коли природа завмирає в очікуванні тепла. Це період сну здебільшого дерев і деяких тварин. Саме ця асоціація лежить в основі значення снів, дія яких відбувається взимку. Якщо вам сниться зимовий час, то це знак застою в справах, невезіння і туги. Але якщо зима приснилася вам не в сезон, то це знак незвичайного успіху і поліпшення фінансових справ.

Сонник Міллера

Бачити уві сні зиму — це передвісник поганого здоров’я і похмурих перспектив на майбутнє, що віднімають у Вас віру в ласку перед його обличчям долі. Такий сон може означати і Вашу незадоволеність результатами роботи, які абсолютно не відповідають величезності витрачених зусиль.

Сучасний Сонник

Снящаяся зима віщує погіршення здоров’я, похмурі перспективи на майбутнє, втрату віри в прихильність долі. Такий сон може означати також незадоволеність роботою, результати якої абсолютно не відповідають масштабу витрачених зусиль.

Сонник Хассе

Наснилася сувора зима холостому хлопцеві чи дівчині — значить, його майбутня друга половина буде дуже злим людиною; снилася одруженим людям — це до переляку.

Еротичний Сонник

Бачити зиму уві сні — передвіщає самотність і розчарування в любові. Цей сон може говорити про вашу незадоволеності життям.

Сонник Цветкова

Наснилася не в сезон — фінансові справи покращаться; сильний мороз сниться до злої жони (для молодих) і переляку (для сімейних).

Сонник Мандрівника

Холодність, відчуження у відносинах; незадовільний хід справ.

Езотеричний Сонник

Зима (не в сезон) — поліпшення грошових коштів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: