Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник журнал, до чого сниться журнал уві сні

Незважаючи на велику кількість цифрових каналів, як і раніше чимала частина людей вважає за краще отримувати інформацію з паперових носіїв: журналів, газет, листівок. Якщо уві сні ви побачили себе розглядає якесь друковане видання, то в реальності можете готуватися до дуже приємному знайомству. Звичайно ж, не варто думати, що це єдине пояснення,, до чого сниться даний сюжет. Сонник дає безліч трактувань.

Варіанти з сонника Міллера

Читати уві сні дуже корисну інформацію в журналі — до оволодіння унікальними знаннями і навичками. Сонник Міллера впевнений, що все прочитане і освоєний допоможе вам в житті і дозволить прискорити досягнення бажаної мети.

Якщо сниться, що гортали журнал і нічого цікавого для себе на його сторінках не виявили, то в реальності станеться неймовірне подія. Несподівані новини або низка подій кардинально змінять поточний побут.

Витяги з еротичного сонника

Бачити уві сні, як читаєте шкільний журнал — до переживання внутрішніх страхів. Випробовувані комплекси не дають відчути себе щасливим поруч з коханим. Ви побоюєтеся засудження і нерозуміння другої половини. Еротичний сонник радить не боятися критики, так як ще жодній людині на землі не вдалося її уникнути. Сміливо поступайте тільки так, як саме ви вважаєте за необхідне.

Якщо уві сні ви гортає жіночий журнал, то наяву пристрасно хочете внести в своє сексуальне життя хоч якесь розмаїття. Не виключено і те, що бажані нові враження прийдуть навіть раніше, ніж ви очікуєте.

Пророцтва Мандрівника

Бачити в сновидінні, як дивіться жіночий журнал з безліччю цікавих статей і яскравих ілюстрацій — до майбутнього ремонту. Приснилося — знак, що в найближчому майбутньому ви зважитеся на зміни в дизайні свого житла. Зміни ці можуть бути як кардинальними, так і цілком незначними.

Бачити в журналі свою фотографію — до знайомства і визнання. Якщо на обкладинці були зображені не тільки ви, а ще хтось, то в реальності з новим приятелем вдасться побудувати тривалі доброзичливі відносини.

Якщо приснився журналіст за роботою, значить, незабаром вам стане відомо щось важливе. Сонник Мандрівника радить поставитися до цієї інформації гранично уважно. Уважно читати те, що написав професіонал в журналі — до знаменної події.

Ще кілька описів сну

Сниться, що ви самостійно писали статтю для газети чи журналу? Почнете вигідна справа. Тільки майте на увазі, що велика ймовірність помилитися. Особливо, якщо матеріал був на жартівливу тему. Універсальний сонник радить перед будь-яким новим починанням обов’язково думати про можливі ризики.

Гортати уві сні книгу або журнал, що лежать на журнальному столику — до нудьги. Якщо приснився такий сюжет, то найближчі кілька тижнів не трапиться ніяких запам’ятовуючих подій. Цей період прекрасно підходить для переосмислення прожитого і планування свого майбутнього життя.

Наснилося, що на журнальному столику лежить багато макулатури — велика кількість знань не дасть вам ні хвилинки для роздумів. Якщо сниться подібне, заздалегідь готуйтеся до напруженого періоду.

Сонник журнал, до чого сниться журнал уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: