Сонник жир, до чого сниться жир уві сні

Сновидіння, в якому фігурує жир, трактується сонниками вельми неоднозначно. З одного боку, побачена субстанція уві сні позначає втрати, неприємності, проблеми зі здоров’ям, з іншого, то,, до чого сниться жир, пророкує про можливість здійснити подорож в приємному товаристві.

Чий продукт?

Сонник від А до Я пояснює,, до чого сниться риб’ячий жир, ймовірністю скинути вагу, необхідністю зайнятися власним здоров’ям. Свинячий жир пророкує зміцнення дружніх зв’язків, а любов благополучно продовжиться в шлюбному союзі. Яловичий — віщує гладке просування справ.

Приснилося свиняче сало, на думку Універсального тлумача, символізує великі грошові надходження в майбутньому. У цьому випадку важливо проявити кмітливість і спритність, щоб добитися великих фінансових висот.

Бачити уві сні курячий жир, підказує про якийсь вчинок або бажанні, яке суперечить совісті та принципам сновидіння, незважаючи на тішить доводи розуму.

Що з ним робити?

За версією Літнього сонника, витоплювати жир з сала, пророкує ожиріння, погіршення самопочуття сновидіння. Ще один варіант тлумачення,, до чого сниться подібний сюжет, обіцяє одержання вигоди без особливих зусиль з боку сплячої людини.

Вживати в їжу риб’ячий жир, віщає про вигідних вкладень, курячий — до можливості виїхати за кордон або побувати в невідомих місцях.

Наснилося, що довелося спалювати багато жиру, значить, як стверджує Загальний сонник, Ви знущаєтесь над тими, хто Вас любить. Постарайтеся змінити свою поведінку, оскільки Ви ризикуєте назавжди втратити дорогого серцю людини. Мазати своє тіло цим продуктом — до приємного проведення часу з цікавою молодою людиною.

Будьте пильні, і все буде добре

Бачити уві сні жирні руки, пророкує Езотеричним сонником зіткнення наяву з улесливим і «слизьким» людиною, з яким потрібно тримати вухо гостро. Постарайтеся обмежити на деякий час контакти з малознайомими людьми і не здійснювати великих покупок і великих угод.

Те,, до чого сниться вимазане жиром власне тіло, віщає про ймовірність зіткнутися з неприємними людьми. Постарайтеся стримати свої емоції, оскільки в подальшому має бути тісна співпраця з цими персонами і думка про них у Вас кардинально зміниться.

Поїдати уві сні жирне блюдо — до фінансових ускладнень, вирішити самостійно які не буде можливості. Не бійтеся звернутися за допомогою до друзів і близьким людям, вони з радістю нададуть моральну і фінансову підтримку.

Готуйтеся, напередодні чекають вигідні перспективи

Молодим дівчатам, сновидіння, в якому довелося бачити свої ноги в жиру уособлює ймовірність вдало вийти заміж за багатого і щедрого нареченого. Чоловікові приснився картинка обіцяє вигідний контракт або успішну ділову поїздку.

Обробляти вві сні я багато жирного м’яса, віщає про майбутній спокої, умиротворення і задоволенню своїми працями. Спалювання жирної субстанції, за версією сонника Міллера, віщує оновлення, позбавлення від обридлих проблем, розставання з минулим, непотрібними речами і відносинами в життя.

Заміжній жінці, їсти вві сні я багато риб’ячого продукту — до поповнення в сімействі близьких людей або довгоочікуваної вагітності.

Сонник жир, до чого сниться жир уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: