Сонник журавель, до чого сниться журавель уві сні

Ця пташка уві сні уособлює собою такі людські якості як вірність і жертовність. Саме з нею сонник пов’язує образ про мрії і заповітні бажання сплячої людини. Те,, до чого сниться журавель, віщає про відданість друзів і близьких людей сновидцу.

Вид і дії птиці

Наснилося журавлина зграя, згідно Великому сонником, повідомляє про приїзд родичів, візит приємних гостей. Бачити уві сні, як клин журавлів кружляє над головою, пояснюється можливістю виконання заповітного бажання сновідящего, завдяки його наполегливості та працьовитості.

Чорний летить лелека уві сні пророкує отримання неприємних звісток, білий — вісник приємних новин і вдалих поїздок. Приснилося Журавлине перо є передвісником далекої подорожі, тривалого відрядження.

Пташенята журавля уві сні обіцяють кардинальні зміни в особистому житті. Заміжнім жінкам сновидіння обіцяє швидку вагітність або народження племінника. Лелека, що стоїть на одній нозі, підказує про наявність впливового покровителя в реальному житті, який допоможе впоратися з виниклими труднощами в справах.

Місцезнаходження птах

Бачити уві сні пару журавлів на даху будинку, віщує сватання або весілля. Молодим дівчатам таке сновидіння пророкує про можливість знайомства з чоловіком, який цілком може стати чоловіком сновідіци.

Побачити в небі багато білих птахів, віщає сонником про перспективу побувати на сімейному святі або великому заході. Наснилося, як журавлі опускаються на землю, пророкує наяву стати свідком незвичайних явищ.

Багатьом сподобатися тлумачення,, до чого сниться журавель в руках. На думку більшості сонників, подібна картинка символізує виконання найзаповітніших планів і прагнень сплячої людини.

Чоловікові бачення, в якому лелека, що знаходиться в руках, забирається за пазуху, пророкує Китайським сонником народження благородного і сильного нащадка чоловічої статі.

Радійте, Вас чекає удача

Нескладно здогадатися,, до чого сниться спостерігати за танцем журавлів. На думку сонника Езопа, такий сюжет віщує зустріч з людиною, з яким сновидцу захочеться зв’язати своє життя. Закоханим людям, таке сновидіння пророкує швидке весілля.

Наснилося, що довелося летіти на птаху, значить, наяву будьте готові до значного просування по службі. Почути в сні крик журавля — до великих успіхів на трудовому поприщі.

Бачити в небі великий клин цих прекрасних птах, згідно тлумачу Езопа, означає, що спляча людина оточений вірними товаришами і відданими близькими, які з радістю підставлять своє плече у важких моментах життя.

Будьте стійкими, скоро все налагодиться

Сонник Міллера тлумачить,, до чого сниться клин журавлів в небі, що летять в північному напрямку, похмурими перспективами в комерційних справах. Жінкам подібний образ уві сні віщує сильне розчарування.

Зграя журавлів, що відлітають на північ, пророкує тлумачем про непередбаченому розставанні закоханих, розчарування в любові і самотності.

Спостерігати за польотом пернатих, є показником зайвої мрійливості сновидіння, яка може привести до краху планів і надій в реальному часі. Поранений журавлик попереджає про наявність ворога, що сховався під чином одного.

Сонник журавель, до чого сниться журавель уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: