Сонник жираф, до чого сниться жираф уві сні

Це довгошиї тварина уві сні є символом зарозумілості, завищених цілей і великий тяги до бажаного. Сонник пояснює,, до чого сниться жираф, бажанням сновидіння виділятися з натовпу і великим потенціалом до успіху.

На думку Новітнього сонника, приснився жираф віщує підвищення по службі, а також події в житті сплячої людини, здатні приємно здивувати близьких людей. Мертве парнокопитна уособлює перешкоди, з якими доведеться зіткнутися в майбутньому.

Сонник Фрейда пояснює,, до чого сниться жираф, появою в житті сновідящего зарозумілою персони, що вважає нижче своєї гідності йти на будь-який контакт з персонажем. Дівчині, подібний образ пророкує глибоке розчарування від взаємин з снобом і зверхником.

Місцезнаходження довгошийого тваринного

Те,, до чого сниться бачити жирафа за гратами в зоопарку, пояснюється сонником Міллера вчиненням норовливого і безрозсудного вчинку, здатного викликати якийсь дисонанс в суспільстві.

Дівчині, приснився жираф, що знаходиться на лоні дикої природи, сигналізує про те, що сновидицей закохалася в чоловіка, з яким навряд чи вдасться побудувати стабільні і серйозні взаємини. Панночці доведеться дуже постаратися, щоб викликати прихильність і відповідні почуття у коханого.

Бачити чоловікові пару жирафів, що стоять недалеко один від одного, характеризує суворе ставлення персонажа до своєї другої половинки. Для холостого хлопця, приснився картинка позначає завищені критерії відбору обраниці. Для дівчини, пара жирафів уві сні, відображає тягу до романтики і любовних пригод.

Маленький жираф

На думку тлумача Денніз Лінн, приснився маленький жираф, вказує на внутрішню боротьбу із самим собою. Можливо, щоб домогтися бажаного, Вам необхідно прийняти свої неповторні якості і перетворити їх на переваги.

Мертвий дитинча-жираф уві сні пророкує втрату життєвих цілей і пріоритетів. Швидше за все, наяву з’явилися нові плани, досягнення яких слід обміркувати найближчим часом.

Сонник Міллера те,, до чого сниться довгошиїй дитинча, пояснює, що Ваші плани і цілі ще не до кінця продумані і тому нездійсненні. Маленький жираф уві сні може бути знаком, що втілює перспективна справа, до якого морально не готовий спляча людина.

Взаємодія з парнокопитним

Бачити уві сні жирафа, схилив голову при Вашому появі, позначає добре ставлення і повагу персони, на прихильність якої Ви навіть не розраховували.

За версією сонника Міллера, годувати або гладити тварину, обіцяє запаморочливий успіх у всіх починаннях. Для жінки, подібне бачення говорить про непідробний інтерес гордовитого молодого людини.

Кататися верхи на жирафу, згідно сонником Лонго, вказує на неприпустиму поведінку сновідящего, здатне грунтовно зруйнувати гарну думку про нього. Ваше гордовите і зарозуміле ставлення до всіх, відштовхне не тільки оточуючих, а й самих близьких і відданих друзів.

Уві сні годувати жирафа символізує примирення з самим собою або дорогим серцю людиною. Полює уві сні на ссавець — свої поведінкою Ви завдасте образу дорогому або коханій людині, про що, в подальшому, будете сильно шкодувати.

Сонник жираф, до чого сниться жираф уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: