Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жилетка, до чого сниться жилетка уві сні

Отримання звісток, причому, не завжди приємних, а так само улесливі промови і вчинки обіцяє побачена уві сні жилетка. Однак з огляду на, що є безліч фасонів і матеріалів, з яких виготовляється даний предмет гардероба, сонники рекомендують з’ясувати,, до чого сниться кожен окремо взятий екземпляр.

Хутряна жилетка як символ нещирості і новин

Якщо вам приснилася красива хутряна жилетка, то це ознака того, що проти вас хтось замислив щось нечесне, підказує Східний сонник. Варто уважніше придивитися до людей, з якими ви спілкуєтеся.

А ось бачити уві сні хутряну жилетку на собі — знак того, що нещирість більше притаманна вам. Ви намагаєтеся брехнею і лестощами пробитися до успіху. Пам’ятайте, такі методи іноді мають зворотний ефект.

Купити жилетку з хутра уві сні — передвісник несподіваних новин. Зверніть увагу ось на що: якщо уві сні ви придбали її для себе, то новини будуть приємні. А ось купити таку жилеточку на подарунок — знак звісток, які швидше за засмутять, ніж порадують.

Шкіряний жилет — ознака рішучих дій

Цікавить,, до чого сниться одягати на себе шкіряну жилетку? За версією Місячного сонника, таке сновидіння обіцяє твердість і рішучість у діях і прийнятті рішення. Ви не будете йти на компроміси ні з ким і ні з чим, віщає сонник.

Одягати уві сні жилеточку зі шкіри на голе тіло — ознака стурбованості в тому, чи все правильно ви робите. Вам буде здаватися, що власна твердість і безкомпромісність можуть зіграти з вами злий жарт, повідомляє Англійська сонник. Але тут же додає: не варто переживати, ви все робите правильно.

Одяг з текстилю, або Не піддавайтеся на провокації

Міряти уві сні жилет з красивою атласною тканини, як пояснює,, до чого сниться подібне сонник пастора Лоффа — знак того, що сновидцу чекає боротьба за відставання своїх інтересів і власної думки.

Тлумач віщає про підготовлювані проти вас провокації, особливо в тому випадку, якщо приснилася чорна жилетка. А ось кольорова, як однотонна, так і строката, символізують вашу захищеність і стійкість духу проти провокаторів.

І ще момент: наснилося ручна або пом’ята одяг — символ бажання втекти від усіх, «сховавшись» під маскою байдужості.

Інші жилети

Свої застереження щодо вашого майбутнього мають не тільки звичні всім предмети гардероба звичайної людини, а й жилетки, призначені для якихось конкретних цілей. Ось, наприклад, до чого сниться:

 • Рятувальний — вам слід відповісти на запропоновану допомогу згодою;
 • Клоунський — ви підсвідомо йдете на конфлікт з самим собою;
 • Жокейський — немає такої сили, здатної вас зупинити, якщо ви щось вирішили;
 • Броніжілет — у вашому оточенні є вороги.
 • Сонник Міллера

  Густав Міллер пропонує нерадісне тлумачення сну дівчині, якій приснилася жилетка. На думку психолога, бачити уві сні себе в цій одежинці — символ того, що її зрадить найкращий друг або подруга.

  Хоча варто звернути увагу на стан одягу. Так, нова — означає, що ця подія не сильно засмутить сновидицей, а якщо бачите, що жилетка стара і досить поношена, то таке бачення може означати біль і відчай через зраду.

  Сонник жилетка, до чого сниться жилетка уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: