Сонник жовта змія, до чого сниться жовта змія уві сні

Сновидіння — це продовження нашої реальності. Уві сні до людини приходять образи, що попереджають про певні події чи намагаються від них уберегти. Часом нічні бачення бувають ясними і зрозумілими, а іноді важко розібрати, до чого наснилося те чи інше! Тоді до нас на допомогу приходять сонники! Наприклад, снилася вам коли-небудь змія? Давайте дізнаємося, що означає побачена уві сні жовта змія згідно з різними тлумачам.

Сонник Міллера

Згідно з тлумаченням сонника Міллера все сновидіння, де присутня змія, хорошими назвати важко. Найчастіше подібні сни пророкують неприємності.

Наснилося, що ви вбиваєте велику жовту змію, яка вас укусила — вам належить проявити свою безкомпромісну рішучість. Навколишні вас люди будуть вас поважати і почнуть рахуватися з вашою думкою.

Бачити, що між ніг повзають гадюки — ви дуже боїтеся захворіти страшною недугою і думаєте про це занадто часто.

Сонник Ванги

Якщо ви будете звіряти свої сни з тлумачем болгарської ясновидиці Вангой, ви дізнаєтеся, що змія — символ зрадництва.

Бачите, що на вас нападає жовта змія — до сутички з ворогом. Змія була отруйною — вам не вдасться вийти переможцем, що не отруйною — радійте, ви без праці впораєтеся з ворогом.

Сниться, що вас кусає гюрза — чекайте зради одного.

Бачити зміїне кубло, де сплелися змії різних забарвлень — ви відчуєте на собі людську заздрість.

Величезна гадина, що звисає з дерева — провісник хвороби або настання великих неприємностей. Але якщо ви її вбили уві сні — позитивні зміни в державі.

Доктор Фрейд

На відміну від сонника Міллера, відомий майстер психоаналізу Зигмунд Фрейд трактує нічні бачення за участю плазунів зовсім не погано. На його думку, якщо вам сниться, що вас вкусила велика жовта змія або ж ви намагаєтеся її поцілувати — в даний період життя у вас виникла необхідність орального сексу. У реальності ви вже цього навіть і не приховуєте.

Взагалі, цей психіатр дуже любив «злегка шокувати» своїх пацієнтів. Він у всьому бачив сексуальне начало і вважав, що людиною і його снами управляє лібідо. Ось ще одне з його тлумачень: сниться, що ви милуєтеся танцюючою коброю — це знак вашої готовності вступити в сексуальний зв’язок. А якщо ви біжите геть від неї — в реальному житті у вас існують проблеми в інтимному житті, але ви мовчите про них, замість того, щоб поговорити зі своїм партнером про це.

В цілому, можна відзначити, яка б змія вам ні наснилася, за визначенням доктора Зигмунда, це свого роду символ фалоса.

Сонник Мішеля Нострадамуса

Пророцтва Нострадамуса в чомусь перегукуються з визначеннями Фрейда. Великий вчений вважав, що велика змія, побачена уві сні — це знак гріхопадіння.

Обвиває дерево жовтий пітон — до розпусти.

Змія, проковтнула уві сні видобуток, — до обжерливості.

Жіночий і місячний сонники

Наснилося, що вас вкусила жовта змія — це попередження про майбутній розчарування. Вам змінить партнер по шлюбу або кохана людина.

Побачити жовту змію, гріються на сонці — ознака наближення хвороби. Вбити змію — до швидкого одужання.

Пливе у воді анаконда означає, що на шляху до досягнення планів і цілей вас чекають труднощі і перешкоди.

Сонник жовта змія, до чого сниться жовта змія уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: