Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жито, до чого сниться жито уві сні

Уві сні бачити жито — завжди добре. Це добрий знак, що передвіщає відмінні можливості і загальне благополуччя. Сонник дасть образу точну розшифровку і допоможе зрозуміти, до чого він сниться.

Трактування по Міллеру

Приснилася жито? Снотолкователь Міллера обіцяє, що ви досягнете бажаної мети і зумієте втілити в життя неймовірні задуми.

Чекайте!

До чого сниться цей вид зернових взагалі? Якщо приснилося засіяне житом поле, то якесь починання неодмінно принесе щедрі плоди.

Добре не просто бачити житнє поле, а ходити по ньому. Це означає, що ви зможете завершити якийсь важливий проект завдяки власним ретельності і розсудливості.

Уві сні ви потрапили за засіяне житом поле? Справа, яку представляє для вас винятковий інтерес, буде просуватися досить успішно.

Задумане виповниться

Наснилося, що ви піднімалися на пагорб, чіпляючись руками за стебла сільськогосподарської культури? Сонник пророкує досягнення задуманого в будь-якій області буття.

Ще краще, якщо на ниву, де колоситься висока жито і пшениця, уві сні забрели корови. Для сновидіння це символ достатку і постійного процвітання.

Весілля?

Рослини, зібрані в великі снопи, обіцяють благополуччя, досягнуте спільними зусиллями. Цей же сюжет гарантує теплі відносини з друзями і близькими.

Якщо уві сні одночасно дозріла жито і пшениця, то сонник обіцяє благополучну долю і вдале подружжя. Більш того, поточний момент є ідеальним для починань і нових проектів.

Дійте!

До чого сниться, якщо довелось особисто сіяти культуру? Сонник впевнений: ви обрали вірний шлях. Дійте по задуманому плану і все вийде.

Але подібне тлумачення сну передбачає один невеличкий нюанс. Справа в тому, що сіяти зерно буквально означає докладати зусиль, не маючи поняття, яким буде результат.

Наприклад, ви влаштуєтеся на престижну, але низькооплачувану роботу. Більш того, є ймовірність, що вам доведеться вкласти кошти в якесь не дуже надійне справу.

Що робили?

Щоб точно визначитися, що означає уві сні жито, сонник радить врахувати інші дії.

 • Збирання комбайном — велике везіння, неймовірна удача, виграш.
 • Рвати руками колосся — невелика, але вірна прибуток.
 • Косити косою — звістка про смерть, нещастя.
 • Збирати окремі колоски — хвороба.
 • Молотити — швидке одруження.
 • Задумайтесь!

  Наснилася палаюча жито? Сонник попереджає: грядуть важкі часи безгрошів’я і численних проблем.

  Якщо колосся горять і не згоряють, то навпаки, буде достаток у всьому. Найгірше бачити, що колосся полягли на землю. Це ознака серйозної хвороби.

  До чого сниться, що жито клюють птахи? Готуйтеся до фінансових втрат через інфляцію або підступності інших людей.

  Якщо зерно поїли уві сні миші, то через погіршення відносин трапляться неприємності. Розсипана жито символізує важливі дрібниці, які ви випустили з уваги.

  Відмінна страховка

  До чого сниться кави, приготоване з житнього зерна? Сонник впевнений, що ви слухаєте голос розуму і робите правильно, тому застраховані від несподіванок.

  Приснився хліб, спечений в ночі з житнього борошна? Життя буде тихій, затишній і в міру багатою. Самому готувати такий хліб — до прибутку і успіху.

  Сонник жито, до чого сниться жито уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: