Сонник жаби в воді, до чого сниться жаби в воді уві сні

Сидяча на монетах трехлапая жаба — відомий талісман Фен-шуй — це не що інше, як символ грошей і процвітання. Тому, побачивши уві сні жаб, можете бути впевнені, що достаток вже не за горами, і незабаром він «загляне» в ваш будинок. Особливо добре, за версією сонників, тлумачать, до чого сняться пупирчатие земноводні, якщо вам наснилися жаби в воді.

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви ловили жаб у воді, в реальності ця мрія може означати стурбованість своїм самопочуттям. Водичка була прозорою — ви переживаєте даремно, каламутній — не тягніть з візитом в поліклініку.

А ось, якщо ви слухаєте їх квакання, то це означає, що в реальності поїдете в гості до людей, які не будуть раді вам: говорити про це вони не стануть, але ви відчуєте.

Короткі тлумачення

Якщо вам приснилося багато жаб у воді і на суші, то краще, що ви можете зробити вранці — це з’ясувати,, до чого сниться подібне. Немає часу для довгих пояснень? Зверніться до коротким тлумаченням, рекомендують сонники.

 • Бачити спокійно плавають жабок — до прибутку.
 • Наснилося, що ви намагаєтеся зловити жабеня — до спроб розбагатіти.
 • Наловити жаб в ставку і приготувати з них обід — до швидкоплинної радості.
 • Прислухатися до жаб’ячої квакання — до прозорливості.
 • Вбивати квакш — до неприємних наслідків якихось дій.
 • Квакають «царство», або Чутки, звістки, інтуїція…

  Побачивши уві сні, як великі «мультяшні» жаби в воді співали пісеньку, зверніться за роз’ясненнями до Сучасному сонником. Його варіант тлумачення сну порадує: скоро ви почуєте приємні новини, що стосуються ваших доходів.

  Деяких цікавить, до чого сняться жінкам великі квакають жаби. «Найгарячіший» відповідь дає сонник Фрейда: це означає, що дама мріє про «екзотичному» сексі з представником іншої національності.

  А ще, до чого сняться жінкам великі «перекваківающіеся» жаби в воді, пояснює сонник пастора Лоффа: завдяки своєму чуттю, ви зумієте «вичленувати» необхідну інформацію з порожньою, здавалося б, балаканини.

  Французький делікатес, як символ збагачення і «спускання» коштів

  Якщо вам приснилося, що ви власноруч наловили жаб в чистому водоймі і приготували їх, то в реальності вас чекають витрати, але попередить ці витрати дуже пристойні доходи.

  А ось, якщо ви уві сні сидите в ресторані і бачите жаб в чистій акваріумний водичці, то можете не переживати — ви не зумієте «спустити» все майно. Помітили, в чистій водиці мертвих жабок — стережіться спонтанних витрат, покупки не принесуть очікуваної радості.

  «Забійні» мрії — знак труднощів

  Уві сні ви наступили на жабу в воді і задавили? Місячний сонник обіцяє проблеми фінансового плану. Уві сні ви кидали в жаб камені, щоб убити їх? Подібні сюжет пророкують про можливе банкрутство з вини приятеля.

  Бачити, що ви поливаєте квакшу бензином і підпалює її — до безгрошів’я через власну жадібність і недалекоглядність. А ось, поливати жабу водичкою, туша вогонь — уникнути проблем вдасться, тільки якщо ви зумієте впоратися з власними амбіціями і пихою.

  Сонник жаби в воді, до чого сниться жаби в воді уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: