Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жаба в будинку, до чого сниться жаба в будинку уві сні

Якщо уві сні привиділася жаба в будинку, то скоро ви відчуєте справжнє щастя. До чого ще сниться це симпатичне земноводне? Сонник розповість про різних інтерпретаціях бачення.

Мрії або реальні зміни?

Наснилася жабка у власній квартирі? Це ознака того, що в характері або поточний стан сновидіння відбудуться кардинальні зміни, найімовірніше, в кращу сторону. Причому успіх буде досягнутий виключно завдяки нерозкритим поки талантам.

Крім того жабеня уві сні символізує бажання знайти свій ідеал коханої людини. По суті, символ перетворення каліцтва в дивну красу.

Будьте послідовні!

До чого сниться багато жаб? Бачити їх буквально означає придбати вірного друга, дружба з яким згодом переросте в щось більше і піднесене.

Іноді уві сні стрибає жаба в будинку відображає непослідовність і неорганізованість, різкі і безглузді переходи від одного до іншого.

До весілля!

Якщо самотньою панночці приснилася дуже велика жаба в будинку, то сонник обіцяє їй шлюб із заможним вдівцем, які мають дітей.

Бачити уві сні жабку — добре для бізнесменів і хліборобів. Першим він обіцяє успіх у справах, другим — багатий урожай і стабільне господарство.

Всім без винятку це земноводне гарантує заступництво і підтримку високопоставлених приятелів. Закоханим сновидцем сонник обіцяє вельми вдалі відносини.

Радість чи скандал?

До чого ще сниться жаба в будинку? Якщо уві сні ви випадково ступили на неї і розчавили, то несподіване подія зруйнує безтурботне щастя.

Бачити багато лягух означає, що ви посварилися з близькими людьми через дрібниці.

Якщо велика жабеня скаче по кімнатах, то в родині трапиться радісна подія. Якщо ж тікає і голосно кумкає, то бути домашньому скандалу.

Трактування дій

Сонник рекомендує врахувати і інші дії уві сні. Їх грамотна розшифровка допоможе встановити найбільш правдиве тлумачення сну.

 • Стрибає — розлука.
 • Відповзає — невезіння.
 • Кумкає — плітки, погані розмови.
 • Спіймати її — до фантастичного виграшу.
 • Тримати в руках — до чималих прибутків.
 • З’їсти — до хвороби.
 • Привиділося, що ви зловили жабку і опустили її в банку з молоком? У реальності ви стриманий і відповідальна людина, якій навколишні з легкістю довіряють свої таємниці.

  Тлумачення за Міллеру

  Сонник містера Міллера впевнений, якщо наснилося, що зловили жабу, то ви надмірно безтурботно ставитеся до особистого здоров’я. Від цього страждаєте не тільки ви, але і близькі люди.

  Інтерпретація по виду

  До чого сниться звичайна жаба в будинку? Сонник підозрює, що вас чекає обман в любові.

  Приснилася чорна земляна жаба? Ваші неприємні передчуття можуть здійснитися.

  Особина зеленого кольору обіцяє холодність у відносинах, а бурого — невдалий роман або почуття без взаємності.

  Міняйте все!

  Приснилася дуже маленька жаба в будинку? Неправильний спосіб життя завдає шкоди здоров’ю, але ви намагаєтеся цього не помічати.

  Іноді маленька стрибає лягуха уособлює неприємного людини, який вважає себе великим і важливим.

  Невдала поїздка

  До чого сниться жаба в будинку, яка противно і голосно кумкає? Сонник вважає, що скоро ви підете в інше місто, щоб відвідати нерозлучного дружка, але не застанете його.

  Найгірше уві сні вимітати жабеня з дому. Це вірна ознака швидкої розлуки або навіть смерті коханого.

  Сонник жаба в будинку, до чого сниться жаба в будинку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: