Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жорстокість, до чого сниться жорстокість уві сні

Жорстокість — дуже показовий символ, що відображає уві сні стримуваний негатив або реальну ситуацію. Причому в більшості своїй зазначений сюжет символізує моральну, а не фізичну агресію. Сонник розгляне різні варіації бачення і докладно пояснить, до чого вони сняться.

Вибачте і відпустіть…

Жорстокість уві сні вказує на те, що сновидець бажає помститися за нанесену образу чи приниження, але з різних причин не в силах зробити це в реальності.

Ще одне тлумачення сну стверджує, що вказане поведінка розкриває найпотаємніші, виключно темні куточки душі.

Сонник радить пробачити кривдників, підвищити рівень власної впевненості та позбутися негативних емоцій нешкідливим способом.

Жертва або агресор?

До чого сниться жорстокість? Сонник підозрює, що ви вважаєте себе жертвою або ж в поточних обставинах хтось і справді нахабно втручається в ваш особистий простір.

Сновідеть уві сні власну жорстокість до інших персонажів — не краще. Це означає, що наяву ви занадто часто диктуєте свої умови і мимоволі пригнічуєте оточуючих, що аж ніяк не сприяє добрим взаєминам.

Думка Міллера

Наснилося, що хтось вас жорстко образив? Сонник Міллера пророкує занепокоєння і засмучення. Якщо інші персонажі постраждали від вас уві сні, то поганий вчинок стане причиною втрат і розчарувань.

Обережніше!

До чого сниться, що трапилося бачити чужу жорстокість? Є ймовірність, що в реалі ви дійсно станете мимовільним очевидцем чужий злочинної діяльності.

У гіршому варіанті сновидіння є пророчим і обіцяє вам потрапляння в особливо неприємну переробку.

Наснилося, що ви погрожували комусь розправою? Сонник обіцяє багатство, але отримано воно буде безчесним шляхом.

Кому дісталося?

Сонник нагадує, грамотна розшифровка сновідних жорстокості безпосередньо залежить від особи, щодо якої вона була проявлена ​​уві сні.

 • Дітям — надмірна впевненість, безапеляційність, складності в справах.
 • Батькам — відсутність мудрості, небажання слухати.
 • Улюбленому — неприємний відмову від принципів, ідеалів.
 • Незнайомцеві — тупик, безнадія.
 • Тваринам — складності з дітьми.
 • Ви в полоні!

  Що означає жорстокість щодо сновидіння? У реальності ви потрапляєте в дуже невигідні для себе, а можливо і вкрай небезпечні обставини.

  Наснилося, що вас тримали в полоні і сковували наручниками? Сонник підозрює, що ви шалено закохаєтесь, але це почуття виявиться справжнім, нехай і приємним полоном.

  Уві сні вам затикали рот? Постарайтеся наяву поменше базікати. Якщо зав’язували очі, то вам буквально заборонено щось дізнатися і зрозуміти.

  Що гнітить?

  До чого ще сниться прояв жорстокості? На вас тисне стара вина або ж дитячі комплекси. У свою чергу це веде до придушення життєвої енергії.

  Наснилося, що ви особисто жорстоко обійшлися зі знайомим персонажем? Сонник пророкує конфлікт, суперечка або розбіжність у поглядах саме з цією людиною.

  Бачити жорстоке поводження з боку — до неможливості розкритися, проявити таланти і використовувати можливості.

  Розберіться!

  Якщо жорстокість уві сні приснилася лише один раз, то готуйтеся до незначних проблем і неприємностей.

  До чого сниться насильство регулярно? Цей образ попереджає про нападках, тиску і підпорядкуванні.

  Причому будьте готові, що вам доведеться бачити жорстокість в різних варіаціях, до тих пір, поки ви не знайдете причину в собі або реальних подіях.

  Сонник жорстокість, до чого сниться жорстокість уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: