Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жінка в чорному, до чого сниться жінка в чорному уві сні

До такого символу, як жінка в чорному, практично всі ставляться насторожено. Ще б пак, побачити таке уві сні — щонайменше, страшно, особливо, якщо це була стара. Ну, як тут не подумати про смерть?! Хоча, тлумачачи,, до чого сниться представниця прекрасної половини людства, сонники часто пов’язують її образ з ніжністю, турботою і любов’ю. А якщо вона одягнена в щось похмуре, то згадують про таємниці.

Короткі тлумачення

Якщо наснилася жінка в чорному — не лякайтеся. Можливо, вона пророкує вам успіх. Давайте розглянемо різні сюжети сновидінь, в їх короткому прочитанні.

 • Бачити уві сні вагітну жінку в чорній сукні — до гарних змін.
 • Стару в брудно-чорному каптурі — до хвороби.
 • Молода красуня одяглася в усе темне — до цікавого подорожі.
 • Дівчина бачить уві сні саму себе в шубі кольору крила ворона — до сварки з коханою.
 • Чоловік бачив свою дружину в синяво-чорної шубі — ознака його незадоволеності.
 • Сонник Міллера

  Сонник Міллера, трактуючи сновидіння з жінкою в чорному вбранні, віщує сновидцу наступне: забудьте про свої бажання. А якщо ця дама в одіянні відтінку ночі вам знайома, то це означає, що вас можуть обманом втягнути в сумнівний захід. Якщо підвести підсумок, можна зрозуміти, що сновидіння, в якому наснилася дівчина, одягнена в темне вбрання, означає проблеми і клопоти.

  Молода вдова, як символ проблем особистого характеру

  Якщо заміжньої дівчині приснилося, що вона овдовіла і одягла на себе жалобну одяг, то наяву її чекає неприємна розмова з чоловіком, підказує сонник міс Хассе. А якщо траурний одяг уві сні була одягнена на незаміжньою дівчині — зацькований шанувальник може публічно її зганьбити.

  Тим, кому цікаво,, до чого сниться жінка в чорному вечірньому платті, Слов’янський сонник підказує: плаття, відтінком походящей на ворона крило, як і будь-яка інша одяг подібного відтінку, символізує проблеми в особистому житті, наприклад, такі, як венеричне захворювання.

  Дама в роках — знак процвітання

  Хочете дізнатися,, до чого сниться стара жінка в чорній мереживній хустці і з чорними очима? Згідно сонником Цвєткова, стара дама — це досвід чи вміння сновидіння; мереживний хустку, особливо темний — знак сприятливого розташування зірок, так би мовити, благословення; ну, а бабуся з чорними очима — це давні потаємні бажання. Якщо звести все воєдино, то отримаємо таке тлумачення сну: завдяки своїм знанням та вмінням, зумієте досягти того, про що давно мріяли.

  А якщо вам приснилася стара в хустці кольору золи, особи якої не видно — будьте обережні в азартних іграх, цей сон символізує спокуса, піддавшись якому залишитеся ні з чим.

  Таємнича незнайомка, або Небезпека не дрімає…

  Неприємні і лякаючі трактування дають сонники мріям, в яких ви зустрілися з жінкою, одягненою як смерть. У Лунном сонник можна знайти таке пояснення цьому баченню: жінка, що виглядала уві сні як смерть, символізує приховану небезпеку. Якщо ви зустріли цю особу на кладовищі — стережіться нещасних випадків.

  Уві сні незнайомка, загорнувшись в накидку кольору сажі, тікала від вас? Є кілька варіантів тлумачень, до чого це сниться: ви її намагалися наздогнати — постраждаєте від власної нестриманості; не зуміли наздогнати — уникнути неприємності допоможе випадковість; а якщо, зіткнувшись вночі з жінкою в чорному плащі, ви розбіглися по сторонам — то вас чекає неприємний інцидент.

  Сонник жінка в чорному, до чого сниться жінка в чорному уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: