Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жеребець, до чого сниться жеребець уві сні

Приснився жеребець часто уособлює енергію, силу, безстрашність. Тому побачити його уві сні часто обіцяє сприятливі події як чоловікам, так і жінкам. Наш сонник допоможе зрозуміти,, до чого сниться такий образ: чи є передвістям життєвого успіху або ж навпаки, застерігає від ризикових занять.

Енергія, відвага дозволять досягти бажаного

Сонник пояснює: якщо приснився жеребець — сновидец наяву відчує силу, відвагу. Чоловікові скакати на ньому уві сні віщує: він доб’ється високого становища, процвітання. Однак совість його при цьому буде неспокійна.

Бачити цілий табун біжать коней означає: вирветеся на свободу з-під гніту важкої роботи, неприємних зобов’язань. Якщо ж табун мирно пасеться — значить, почнеться час накопичення сил, спокою. Починати нове підприємство не варто, поки немає достатньо енергії.

Любовні стосунки

До чого сниться годувати жеребця з руки? Сплячий навчиться керувати своїми емоціями. Приручити уві сні коня чоловікові — завоювати прихильність дівчини, до якої він відчуває пристрасть. Жінці приручити коня — за сонником, привернути увагу об’єкта своєї симпатії.

Гарний жеребець і кінь, що граються вільно разом на лузі уві сні — це передвістя чуттєвих задоволень, радощів, приємних подій, підвищення тонусу. Хоча спостереження за ними іноді означає: сновидец не може розслабитися, хоча і усвідомлює свої потяги.

Прикладайте зусилля в потрібному напрямку

Також тлумачення сну враховує, молодий він. Якщо це так — попереду період підйому, припливу сил, коли все вдається. Відповідно, стара шкапа віщує невдачі, а також небажання їх долати.

До чого сниться молодий скакун, який гарцює під вами? Сонник вказує: ви готові вирішити всі проблеми, подолати труднощі, складності. Причому, наяву все це вдасться.

Хто говорить кінь вказує: у сплячого добре розвинена фантазія. Йому варто зайнятися яким-небудь творчістю, щоб втілювати свої креативні ідеї — можливо, почати писати розповіді або робити щось гарне руками (бісероплетіння, орігамі, вишивка, інші заняття).

Корисні знайомства і високе положення

До чого сниться багато коней? Сонник сповіщає: чекає знайомство з корисними людьми. Вони зроблять вигідну пропозицію дозволяє поліпшити своє фінансове становище. Багато коней уві сні часто обіцяють велику удачу, стабільні доходи, успішне завершення розпочатих підприємств.

Приснився чорний жеребець? Сонник обіцяє: незабаром познайомитеся з впливовою особою, яка введе вас в вишуканого товариства, допоможе зайняти в ньому гідне місце. Коричневий на лузі — колега надійде підло по відношенню до вас. На тлі снігу — ваші старання оцінять по достоїнству.

До чого сниться скакати на чорному або коричневому жеребці? Сновидіння обіцяє людині високий статус, гідне реноме, влада.

Масть приснився жеребця

Сонник радить пригадати, якої масті бачили коня уві сні:

 • Білий — символізує почесті, багатство, благородство;
 • Чорний — отримаєте сумна звістка;
 • Коричневий — обіцяє дівчині швидке знайомство з цікавим юнаків;
 • Гнідий — удача в любові;
 • Вороною — чекають ризиковані авантюри.
 • Приснився білий або сірий жеребець віщують сплячому процвітання, успіх. Вороний — людина зробить наяву необачні дії, які викличуть співчуття, навіть печаль.

  Сонник Міллера: вас чекають успішні починання

  Бачити сильного жеребця уві сні — сприятливе ознаку. Незабаром почнете нові справи, які виявляться вельми успішними.

  Сонник жеребець, до чого сниться жеребець уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: